PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

To dział zamknięty dla Redaktorów POLITYKA.ORG.PL !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator, Redakcja

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 16 lutego 2006, 23:50

Kiedyś jeszcze na starym forum zgłosiłem ten postulat, dzis trzeba jak widze go ponownie przypomniec.
Postuluje ZAKAZAĆ stosowania animowanych avatarow oraz animowanych grafik w wypowiedziach.
Postuluje rowniez o wystosowanie prosby do uzytkownikow aby dobor grafik i avatarow mial JEDNAK zabarwienie polityczne lub neutralne,jednka bez udziwnien a`la manga.
Wiem ze jest tendencja, moda ,niemniej na to sa inne fora , szczegolnie takie gdzie mozna o wszystkim i wszystko - pelna swoboda i dowolnosc.
O ile jakas grafka moze zdziwic,czy zirytowac swoim "nieprzystajacym" tematem (w jakikolwiek sposob do klimatu) to animacje cholernie przeszkadzaja.
Poprostu przeszkadzaja, nota bene nie wnoszac komplenie NIC do wizerunku lub tresci autora.

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 17 lutego 2006, 00:15

Proponuję podyskutować i wypowiedzieć się. Ja osobiście jestem za pełną dowolnością w używaniu avatarów, jednak można wystąpić z apelem, żeby były to polityczne obrazy. Nie można moim zdanie nakazać używania grafiki i nakazać używania danej! To tak samo jakby Maxio nie mógł używać nazwy Maxio, bo jest niepolityczna...

Co pozostała część Redakcji na to?
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 17 lutego 2006, 00:25

Moim zdaniem to bez sensu. Avatary, które mają pstrokate kolory też mogą rozpraszać. Zakazać? Bez sensu. A avaty "ruszające się" mogą być fajne (np. GALILEUSZA)

Mój avatar ma znaczenie polityczne, bo przypomina o emerytach.
Yo, she-bitch! Let's go!

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 17 lutego 2006, 04:32

Podam tu zasadniczy argument mojego postulatu, wynikający z informacji od ciebie Łukaszu iż "jesteśmy znani", jak rozumiem wśród niektórych polityków.
Więc jak nas zobaczą tak nas ocenią, a na ocenę wpływa równiez wygląd.
Co przekłada się z kolei na traktowanie i zainteresowanie i chęć czytania bardziej niż pobieżnie.
Polityka jest powiedzmy dziedziną poważna, ma określony klimat.
Więc uważam że należy go utrzymać.
Inaczej przy kompletnej dowolności NICZYM nie będziemy się różnić od innych forów świecących i błyskających "bajerkami", na których mało jest "treści" za to morze wygłupów, oraz żucia szmat o niczym.
Ponieważ wszystko jak na razie można ( i chcecie to utrzymać) to juz pojawił się papa smerf.
A to dopiero początek.
Teraz sklejcie to z "polityką" i klimatem serwisu.
Jak ktoś uważa że się wszystko da .... to chyba jest z samoobrony :mrgreen:
Poprostu: to forum jak i strona nie jest o wszystkim,choć dla wszystkich.
A nawet jeśli o wszystkim to w OKREŚLONYM kontekście.
Zatem jeżeli mamy być konsekwentni w jednym to musimy być i w drugim.
Nie da się zjeść ciastka i go jednocześnie mieć, coś za coś.
I w tym kontekście właśnie patrzę i pisze.
Albo klimat i kierunek,albo kolejne wesołe miasteczko.

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 17 lutego 2006, 07:26

Trzeba też dział z humorem usunąć, bo to takie niepoważne.
Yo, she-bitch! Let's go!

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 17 lutego 2006, 11:00

Dobra dziadek, ja odpuszczam.
Nie zamierzam sie tu wywnetrzac zeby ktos jaja sobie ze mnie robil.
Widze ze w ogole nie warto poruszac czegokolwiek wsrod moderatorow.
Fine.

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 17 lutego 2006, 11:05

Ja myślę, że jednak warto. Porponuję, aby wsyłać masową korespondencję do użytkowników, którzy zamieszczają avatary - z prośbą o kontekst polityczny (choć i tutaj papa smerf może być skojarzony...). Może to odniesie skutek. Ja sam nie mam może avatara sticte politycznego, ale jest charakterystyczny.

*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
Dziadek Mróz
Senator
Senator
Kontaktowanie:

Postautor: Dziadek Mróz » 17 lutego 2006, 12:50

Jeśli cię uraziłem to przepraszam. Jeżeli większość przychyli się do twojego zdania, to mi to nie przeszkadza. Mogę zmienić avatara, ostatecznie to nie niepodległość żeby go bronić :) .
Yo, she-bitch! Let's go!

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 17 lutego 2006, 20:19

Uraziles? A co my tu sobie grzecznosci jakies wymieniamy?
Wyraziles swoje podejscie i zdanie, ja swoje.
W obliczu takiego podejscia ja odpuszczam, ze specyficzna argumentacja nie da sie prowadzic dyskusji.

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 21 lutego 2006, 23:03

Obywatel pisze:[...]
W obliczu takiego podejscia ja odpuszczam, ze specyficzna argumentacja nie da sie prowadzic dyskusji.

Przesadzasz. Jak bedziesz zawsze taki poważny to pękniesz kiedyś.

A wracając do tematu: na wielu forach zakazuje sie animowanych avków, choc sens takiego traktowania mnie umyka. Niemniej przyznać trzeba, że niektóre animki bywają denerwujące. Co do "politycznego wydźwięku" owych obrazków to już przesada: jak sobie w avatara wmontuje "czerwonego" smoka to już jest wydźwięk polityczny, czy muszę sobie dopisać "z SLD"?? A jak ktoś da swoją facjatę, to co?

Moja propozycja: zrezygnować z animowanek, bez dalszych zastrzeżeń (oczywiście w granicach prawa polskiego, bo na niektórych forach avki potrafią wstrząsnąć).

Można też pomyśleć o ewentualnych dopiskach do avków, jeśli ktoś użytkowników życzyłby sobie, np.: przynależność: LPR.

Ja osobiście wrzuciłbym na zupełny luz i stworzył unikatowy system wyróżnień za ilość napisanych postów i funkcji na forum. Moderatorów zamieniłbym na "policja polityczna" lub "służby specjalne", admina na "szara eminencja". Co do wyróznień za ilość postów dla userów to trzeba by przemyśleć, bo pewnie na zamianę "posła" na "przy korycie" się nie zgodzicie ;)

APDEJT: Mam już avatar, który musi budzić respekt. Taki jest groźny!!!
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 24 lutego 2006, 14:38

Nie kiedys, juz peklem.
Ustapilem pod naporem, to jak z tego przyslowia o "ustepowaniu".

Pelen luz i z gorki woz.
Sikiem na to prostym jak u niemowlaka, czyli Owsiak.

Dopisze tu,zby zbednie tematu nie tworzyc : prosze mnie wykreslic z funkcji moderatora z powodu "deja vu" - ogolnie.
I to by bylo na tyle, pozdrawiam.

Awatar użytkownika
XXviX
Senator
Senator

Postautor: XXviX » 24 lutego 2006, 15:57

Obywatel pisze:Nie kiedys, juz peklem.
Ustapilem pod naporem, to jak z tego przyslowia o "ustepowaniu".

A możesz bardziej konkretnie napisać? Bo ani tu dyskusji, ani głupich nie widziałem...

Obywatel pisze:Nie kiedys, juz peklem.Pelen luz i z gorki woz.
Sikiem na to prostym jak u niemowlaka, czyli Owsiak.

Znowu nie rozumiem...

Obywatel pisze:Nie kiedys, juz peklem.Dopisze tu,zby zbednie tematu nie tworzyc : prosze mnie wykreslic z funkcji moderatora z powodu "deja vu" - ogolnie.
I to by bylo na tyle, pozdrawiam.

Z powodu "deja vu"... Faktycznie, wykorzystałeś już wszystkie możliwości, aby naprawić to forum. Wszak zarządałeś zeby nie było animowanych avatarów. W imieniu, mam nadzieję, wszystkich moderatorów, chciałbym Ci podziękować za wyśmienitą robotę i przesympatyczną współpracę. Tak wspaniała i pełna poświęcenia postawa - od dziś synonim pracowitości i lojalności - na długo pozostanie w naszej pamięci. Z Bogiem, lub bez, jak wolisz.
Rząd, w duchu liberalnym, ma pomysł na rozwiązanie problemu głodu i bezrobocia. Proponuje, żeby głodni zjedli bezrobotnych.

FAQ GOD

Wróć do „KOLEGIUM REDAKTORSKIE”