PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Propozycje, uwagi dotyczące funkcjonowania i rozwoju serwisu

To dział zamknięty dla Redaktorów POLITYKA.ORG.PL !!!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator, Redakcja

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 19 lipca 2006, 13:27

Bardzo mi się projekt nowego wyglądu serwisu! Mam nadzieje, że zmiana dokona się jak najszybciej. Jeśli chodzi o dział "humor" to myśle, że spokojnie powinien zostać.
"Niech rycerze walczą, a Bóg da zwycięstwo".

Yobel
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Wizerunek + promocja najważniejsze

Postautor: Yobel » 31 lipca 2006, 22:14

Należy się zastanowić z kim lub czym, z jakimi artykułami i poglądami chcemy być kojarzeni. I zadbać o promocję.

Taki serwis iTHINK.pl na przykład został już zareklamowany przez TVN24. Trzeba dotrzeć do mediów z jasnym przekazem wizerunkowym i spójną polityką publikacji tekstów. Niewątpliwie, nowa grafika na stronie nam w tym pomoże.
http://ufo.internauci.pl

Po prostu profesjonaliści

Awatar użytkownika
Kerfi
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Kerfi » 01 sierpnia 2006, 16:07

Osobiście mogę poświadczyć, że to dotarcie nie będzie takie łatwe. Sam się przekonałem, że "naczelni" polskich dzienników i czasopism związanych z naszą tematyką nei są chętni do negocjacji. Baaaaa nawet nie są chętni do odpowiadania na propozycje. Jeśli zaczniemy ofensywę wbijającą przedstawicielom mediów do głów wiedzę, że muszą wejść na rynek internetu to możę coś z tego będzie. Narazie mają jakieś przebłyski, ale do pełnego oświecenia jeszcze im daleko.

Awatar użytkownika
K. Popławski
Stażysta
Stażysta
Kontaktowanie:

Postautor: K. Popławski » 01 sierpnia 2006, 16:50

Jest tak, że w dużej części są już w Internecie! A żeby trafić do gazety, czy tv trzeba mieć coś innego niż ileśtam pozostałych serwisów na ten temat, coś innowacyjnego, może zachwycającego. Chodzi po prostu o to, że nie chcą sobie konkurencji robić.

SXMan

Postautor: SXMan » 04 sierpnia 2006, 09:17

Wybaczie, że wtrącę tutaj swoje trzy grosze.
Być może nie całkiem na temat, ale...
od kilku dni serwis stoi w miejscu. Brakuje nowych artykułów, nowych felietonów, itd.
Czyżby prawie cała redakcja poszła na urlop?
Ostatnie newsy są z środy, poprzednie chyba z poniedziałku a dziś jest już piatek.

Jeśli z taką częstoliwością będziemy aktualizować serwis, to nigdy w życiu się nie wypromujemy, więc
RODACY :!: DO PRACY :!:
Pozdrowionka dla wszystkich :mrgreen:

DArek
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: DArek » 04 sierpnia 2006, 10:15

Ja mam napisany nowy felieton ale niestety nie moge go dodać z przyczyn technicznych.

Awatar użytkownika
ksaw
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: ksaw » 18 sierpnia 2006, 07:55

DArek pisze:Ja mam napisany nowy felieton ale niestety nie moge go dodać z przyczyn technicznych.

Możesz tekst przekazać komuś innemu żeby Ci wrzucił.
"Niech rycerze walczą, a Bóg da zwycięstwo".

Wróć do „KOLEGIUM REDAKTORSKIE”