PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Twój Ruch - były Ruch Poparcia Palikota

Były "Ruch Palikota". Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 16 lipca 2013, 10:02

No Panowie, proszę Was. Kościół nie ma wpływów ? Nie bądźmy śmieszni.

90% ludzi w Polsce to katole więc czemu się dziwisz że jakieś ma wpływy, tak samo jak wpływ mają ZZ, ZP i wiele wiele innych.

Natomiast ludzie kościoła to różni ludzie, podejrzewam że kiedyś robili więcej machloji i przestępstw ale mało kto o tym wiedział bo nie było nagłaśniane w mediach.

Wy lewica - myślicie że da się zbawić świat. Nie da się. Zawsze będzie kilka % bezrobocie, menele, narkomani, biedota i ksieża pedofile.

Widzę, że jednak na tym forum są ludzie, którzy mają otwarty umysł i widzą co się dzieje. :wink: ... Wiara pozostaje w sercu, lecz instytucja jaką jest kościół słabnie, bo duchowni zapomnieli o swych fundamentach.

No niestety większość z was nie widzi co się dzieje tylko zaprząta sobie głowę jakimś kościołem ...
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 16 lipca 2013, 14:12

90% ludzi w Polsce to katole więc czemu się dziwisz że jakieś ma wpływy, tak samo jak wpływ mają ZZ, ZP i wiele wiele innych.
ja też . teoretycznie bo się nie wypisałem. a potem mamy badanie w temacie chodzenia do kościoła i okazuje się, że katolików jest max 40%
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 16 lipca 2013, 15:35

ja też . teoretycznie bo się nie wypisałem. a potem mamy badanie w temacie chodzenia do kościoła i okazuje się, że katolików jest max 40%

Katolików może i tyle jest , ale wierzących w Boga(biblijnego) i podstawowe prawa biblijne jest na pewno około 70-80%

Awatar użytkownika
krw1994
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: krw1994 » 16 lipca 2013, 15:41

mateuszjkl pisze:

Katolików może i tyle jest , ale wierzących w Boga(biblijnego) i podstawowe prawa biblijne jest na pewno około 70-80%

Wierzyć może 100%, ale praktykuje tylko 40% i w tym problem polskiego kościoła.
Ludzie z kościoła odchodzą, ale wierzą. Warto się zastanowić po co nam kościół z którego coraz więcej ludzi odchodzi?

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 16 lipca 2013, 15:54

Wierzyć może 100%, ale praktykuje tylko 40% i w tym problem polskiego kościoła.
Ludzie z kościoła odchodzą, ale wierzą. Warto się zastanowić po co nam kościół z którego coraz więcej ludzi odchodzi?

Ja tam chodzę od święta do święta , mimo tego że nie jestem wierzącym . Po co ? A tak dla tradycji z rodzinką . Kościół jest potrzebny . Nie w polityce , ale w życiu ludzi , bo niektórzy lubią pójść się pomodlić.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 16 lipca 2013, 21:33

Ja nie chodzę wcale i dziwię się ludziom, którzy chodzą. Wystarczy zajrzeć w historię KK, poczytać Biblię, trochę się zastanowić i pogłówkować. Moim (prywatnym) zdaniem wiara nie ma sensu, jest tam cała masa wzajemnie wykluczających się pojęć.

Ale to nie jest ważne dla wielu, bardzo wielu ludzi i oni MAJĄ do tego prawo, nawet jeśli w moim odczuciu to będzie idiotyzm. Niektórzy bez tego będą czuli pustkę.
Long live Europe!

Awatar użytkownika
krw1994
Radny gminny
Radny gminny
Kontaktowanie:

Postautor: krw1994 » 18 lipca 2013, 08:18

Blitzwing pisze:Ja nie chodzę wcale i dziwię się ludziom, którzy chodzą. Wystarczy zajrzeć w historię KK, poczytać Biblię, trochę się zastanowić i pogłówkować. Moim (prywatnym) zdaniem wiara nie ma sensu, jest tam cała masa wzajemnie wykluczających się pojęć.

Ale to nie jest ważne dla wielu, bardzo wielu ludzi i oni MAJĄ do tego prawo, nawet jeśli w moim odczuciu to będzie idiotyzm. Niektórzy bez tego będą czuli pustkę.

My z wiarą nie walczymy, tylko z klerem który dość umiejętnie wykorzystuje wiarę w Boga i emocje do tego, żeby na ludziach się dorobić majątków. Jak myślisz skąd księża mają luksusowe samochody, piękne salony :?: , skoro pensji nie mają :!:
W dodatku Kościół Katolicki jest największym posiadaczem ziemskim w Polsce, za symboliczną złotówkę z bonifikatą 99%.
Czy tak ma wyglądać kraj w którym jest duże bezrobocie i brak miejsc pracy, a oni żyją w dostatku.

Awatar użytkownika
Blitzwing
Starosta
Starosta

Postautor: Blitzwing » 18 lipca 2013, 08:37

Taaak i co macie zamiar zrobić ? Uderzyć w kler ? Podburzy przeciwko władzy połowę wierzącego społeczeństwa i w żaden sposób nie wygracie wyborów. Na czarnych w tym kraju nie ma siły. Kogo chcecie im przeciwstawić ? Multi-kulti, LGBT i pijaka Kwacha ? To zdecydowanie za mało.
Zabierze się przywileje kościołowi, od razu z ambon będzie wypowiedziana wojna. Że zamach na tradycję i wartości, że bezbożnicy chcą nam odebrać Maryję, że za chwilę będą zabijać wierzących jak Neron, itd, itp. Walka z wiatrakami.
Long live Europe!

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 18 lipca 2013, 12:57

My z wiarą nie walczymy, tylko z klerem który dość umiejętnie wykorzystuje wiarę w Boga i emocje do tego, żeby na ludziach się dorobić majątków. Jak myślisz skąd księża mają luksusowe samochody, piękne salony , skoro pensji nie mają

Jak wszyscy biznesmeni. Co w tym dziwnego. Z księżyca spadłeś ?

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 18 lipca 2013, 14:05

widzę spory problem w kościele katolickim i potrzebę reform, może nawet politycznych, ale muszą one wyjść ze środowisk katolickich.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 18 lipca 2013, 15:06

My z wiarą nie walczymy, tylko z klerem który dość umiejętnie wykorzystuje wiarę w Boga i emocje do tego, żeby na ludziach się dorobić majątków. Jak myślisz skąd księża mają luksusowe samochody, piękne salony :?: , skoro pensji nie mają :!:
W dodatku Kościół Katolicki jest największym posiadaczem ziemskim w Polsce, za symboliczną złotówkę z bonifikatą 99%.
Czy tak ma wyglądać kraj w którym jest duże bezrobocie i brak miejsc pracy, a oni żyją w dostatku.

To jest nic w porównaniu z wydatkami UE...Idiotycznymi wydatkami...
Ale fakt , nie jestem za finansowanie żadnego wyznania...

dziki00
Wójt
Wójt

Postautor: dziki00 » 16 września 2013, 21:29

GW - nie czytam, TVN -nie oglądam, na PO nie głosuję

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 października 2013, 11:19

zmiana nazwy - zmiana tytułu tematu.... mam nadzieję, że częściej tego nie będzie robił

a propos - "fajny" chłopaki mają program gospodarczy, taki libertariański momentami.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 18 października 2013, 18:46

dziki00 pisze:http://narodowcy.net/polska/7943-posel-ryfinski-produkowal-opaski-ze-swastykami moralizator z RP :lol:

Pewnie je tworzył, żeby cwaniakiem dać ludziom z opozycji podczas jakiegoś marszu, żeby były dowody na ich chęci do "faszyzowania" kraju.
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Klamot88
Wójt
Wójt

Postautor: Klamot88 » 21 października 2013, 14:04

Morderca ks. Popiełuszki pracuje u posła Palikota
http://wzzw.wordpress.com/2011/11/14/mo ... -palikota/

Wróć do „Twój Ruch”