PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Wywiady

Były "Ruch Palikota". Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

Lolek00
Moderator
Moderator

Wywiady

Postautor: Lolek00 » 20 listopada 2011, 08:43

Temat poświęcony wywiadom z kapitałem osobowym RP

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html

Ciekawa wypowiedź na sam koniec.

Poza tym Palikot udowodnił że jest populistą. Bo ten pan ma szanse błysnąć na onecie na pierwszej stronie - i pytany nie widzi wielu konkretów.

Zgoda - konkretami punktuje Tuska - chwali się. Ale co z koncepcją - "współpraca" "zaufanie" - jeżeli wspólne pisanie egzaminów ma być falagowym projektem RP to deklarują się jako oszołomstwo.

Każdy był w szkole - Ci najzdolniejsi uczą się mimowolnie, Ci mniej zdolni po nocach, a są też tacy którzy chętnie by chcieli gdyby ktoś napisał egzamin za nich. W normalnym kraju za ściąganie leci się ze szkoły, w Polsce jest "współpraca" której Palikot nie widzi - a on chce żeby razem pisali egzaminy.

W podstawówce koledzy, w gimnazjum koledzy, w liceum koledzy.

Na studiach sporo pracuje się w grupie panie Palikot - szczególnie na kierunkach tego wymagających jako student powszechnego zarządzania chyba mogę to powiedzieć bo widziałem.

Jak mam inaczej ten jego bełkot traktować? Jak nie oszołomstwo?

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 20 listopada 2011, 10:50

to ja już wolę chyba korwina, on jest przynajmniej zabawny.

Awatar użytkownika
Bilu1939
Moderator
Moderator

Postautor: Bilu1939 » 27 lutego 2012, 18:04

Szef lewicowej nowoczesnej i postępowej partii przemówił.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... -polskosci
"Konserwatysta jest wrogiem radykalizmu, zarówno prawicowego, jak i lewicowego. Konserwatysta jest patriotą, ale nie jest nacjonalistą. Konserwatysta jest zwolennikiem autorytetu i poszanowania władzy, ale jest wrogiem despotyzmu" - Janusz Radziwiłł.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 27 lutego 2012, 18:29

ale gdzie tu jakiś wywiad? bo pod linkiem jest krótka relacja z jakiegoś panelu.
tę całą nędzę polskiej tzw. "polskiej lewicy" ładnie podsumowuje wołodźko tutaj: Faszyzm nie przejdzie i bugaj w linku, który zapodaję poniżej.

ps. proponuję scalić ten temat z moim: http://www.forum.polityka.org.pl/viewto ... ht=#149890 (musiałem zapomnieć, że jest zbiorczy temat o wywiadach).

Mr X
Stażysta
Stażysta

Postautor: Mr X » 13 października 2012, 10:48

Clint Eastwood pisze:to ja już wolę chyba korwina, on jest przynajmniej zabawny.

zabawny ? raczej żałosny :cool:

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 13 października 2012, 11:13

Clint Eastwood pisze: Faszyzm nie przejdzie i bugaj w linku
Ci którym przeszkadza "pedał" nie mają problemów z używaniem "pojeba" - oczywiście to wszystko jest "światłe" :wink:
Vivat et res publica et qui, illam regit

Trevis
Stażysta
Stażysta

Postautor: Trevis » 30 grudnia 2014, 11:57

Każdy był w szkole - Ci najzdolniejsi uczą się mimowolnie, Ci mniej zdolni po nocach, a są też tacy którzy chętnie by chcieli gdyby ktoś napisał egzamin za nich. W normalnym kraju za ściąganie leci się ze szkoły, w Polsce jest "współpraca" której Palikot nie widzi - a on chce żeby razem pisali egzaminy.
NAT

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 30 grudnia 2014, 13:06

które to są te normalne kraje?

kolejny user z głębokim kompleksem Polaka-niedojdy? - ale na pewno patriota?
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 30 grudnia 2014, 13:41

Piszesz [quote[ Każdy był w szkole[/quote]

Ta jeden się uczył w szkole
Drugi się nauczył w szkole.
Do której grupy się zaliczasz do tych co się uczyli czy co się nauczyli.???
Pisze jak Jest...!!

Wróć do „Twój Ruch”