PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Naćpana hołota na równi pochyłej

Były "Ruch Palikota". Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 27 czerwca 2012, 10:58

ElDario pisze:No tak, ale nie wiemy jaką siłę stanowiłby dziś SLD gdyby nie było ruchu Palikota.

Palikot urywał większości partii . Więc sądzę , że zyskali by jakieś 4% , PO - 3% i PSL -2% .
A pozostali resztę .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

pokażżemożna
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: pokażżemożna » 12 września 2012, 10:57

W sumie większość z was jedzie po RPP... ktoś tam pisał ile nazwisk bym wymienił w sumie no to też kilka bo ta partia istnieje krótko ale mniejsza o to. W sumie część postulatów RPP mi się podoba, nie mówię że wszystkie. I chyba do tej partii ogólnie rzecz biorąc mam najbliżej. Podobało mi się bodajże w kampanii że jako jedyna partia pokazała wyliczenia dla swoich pomysłów co świadczyło o pełnym profesjonaliźmie. Nie podoba mi się natomiast sposób, powiedzmy "robienia polityki" przez to ugrupowanie. Tak naprawdę to jedna wielka szopka i tyle w tym temacie mam do powiedzenia...

Co do wodzostwa to identycznie jak PO jak by Tuska nie było to by nie było PO. A już na 100% gdyby PiS-u nie było to by nie było PO bo tak naprawdę jej poprawie w dużej mierze to strach przed PIS.
"Stado baranów dowodzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów dowodzone przez barana
N.Bonaparte

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 12 września 2012, 11:13

To, że Palikot zaprosił do Polski Daniela Cohn-Bendita wystarcza mi, abym nie chciał mieć z RPP nic wspólnego.
,,Lepiej żeby mowa była lepsza od ciszy, lub milcz'' - Dionizos z Halikarnasu

pokażżemożna
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: pokażżemożna » 12 września 2012, 11:24

Idąc tą drogą. Kaczyński gra pod publikę zmieniając się jak wiatr zawieje, tusk kłamie, sld to komuniści, psl jest bo jest bo koledzy na wsi pracują. I pokaż mi normalną partię ? Do każdej partii mam jakieś ale, powiedziałem po prostu że z większością postulatów się zgadzam. Co nie znaczy że tą Partię jakoś namiętnie popieram
"Stado baranów dowodzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów dowodzone przez barana

N.Bonaparte

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 12 września 2012, 11:36

Dla mnie Daniel Cohn-Bendit to jedno z największych politycznych uosobień zła wcielonego. Każda organizacja i każdy, kto pali się do współpracy z nim, czy iściem jego śladem, automatycznie tworzy nieprzebyty mur między mną a daną grupą, osobą.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 12 września 2012, 11:49

NRohirrim88 pisze:To, że Palikot zaprosił do Polski Daniela Cohn-Bendita wystarcza mi, abym nie chciał mieć z RPP nic wspólnego.

Palikot jak tylko o tym usłyszy wpadnie w ciężką depresję.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 12 września 2012, 11:57

Zdanie paliktowców niewiele mnie interesuje, pamiętam jak na początku swojej działalności wtargnęli na obrady rady jednego z moich miast, po to aby wywiesić wyciętą w tekturze gwiazdę Dawida.

pokażżemożna
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: pokażżemożna » 12 września 2012, 17:28

W sumie źle to rozegrali. Ale moim zdaniem jeśli już ma wisieć krzyż to powinny też symbole innych religii. Ponieważ w teorii jesteśmy krajem, który nie jest zależny od kościoła. A jeśli już, coś ma być to jesteśmy tolerancyjni także sami sobie odpowiedzmy. Nie podoba mi się sposób w jaki zostało to rozegrane aczkolwiek jakaś racja w tym była

N.Bonaparte

Awatar użytkownika
NRohirrim
Prezydent
Prezydent
Kontaktowanie:

Postautor: NRohirrim » 12 września 2012, 18:04

Nie było żadnej racji, bo moje miasto jest praktycznie wolne od żydów.

Wróć do „Twój Ruch”