Strona 1 z 2

Palikot debatuje z pedofilami

: 23 kwietnia 2013, 20:32
autor: Mjolner
Debata z pedofilem i europosłem Danielem Cohnem-Benditem odbędzie się na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzącym będzie Roman Kurkiewicz, lewak wychwalający terrorystów z RAF. Ciekawe, że jak studenci chcieli zrobić spotkanie z Ruchem Narodowym na UW to oczywiście była to agitacja polityczna, ale jak Siwiec, Palikot albo ten niemiec pedofil z parlamentu europejskiego mają spotkanie na uczelniach to już nie jest to agitacja. W dodatku jeszcze pedofil. :smile:

http://narodowcy.net/debata-z-pedofilem-i-palikotem-na-uniwersytecie-wroclawskim/2013/04/23/

: 23 kwietnia 2013, 21:23
autor: Twoja_stara
Bo to już przyzwoity człowiek, któremu można zaufać, a nie jak tym nierzetelnym, niepokornym dziennikarzom, którzy razem z Jarkaczem i Rydzykiem podpalają państwo polskie... Ehhh ?

: 23 kwietnia 2013, 21:25
autor: Mjolner
Europejczycy. :lol:

: 23 kwietnia 2013, 21:27
autor: Lolek00
Bendit jest odważny albo głupi :grin: Pedofilska wesz o komunistycznych odchyłach - poważnie ryzykuje.

: 23 kwietnia 2013, 21:34
autor: mateuszjkl
Znów ich zwyzywają. Czasem , aż się prosi żeby wyciągnąć gnata i strzelić takiemu w dyńkę. Wolność wolnością , ale pedofilia to zbyt daleki krok żeby to tolerować.
Jak w ogóle ktokolwiek może to tolerować ? Całkowity upadek moralny , życzę Benditowi przyjemnego spotkania z młodymi ludźmi :D.

: 23 kwietnia 2013, 21:37
autor: Kuba
Byłem kiedyś na spotkaniu z Pawłem Kowalem i całkiem pozytywnie wypowiadał się o Cohn-Bendicie, mówił że zawsze może na niego liczyć między innymi w kwestiach Ukrainy. I że Bendit potrafił się zgodzić nawet z Kaczyńskimi i ich bronić gdy uważał że mają rację. Przyznam, że trochę mnie to zdziwiło.

Natomiast to spotkanie to będzie co najmniej cyrk. Raz, że ostatnio chyba większość spotkań z Palikotem kończy się cyrkiem to teraz jeszcze dodatkowo dochodzi prowokacja z zaproszeniem gościa, który się przyznał do pedofilskich praktyk. Bo to jest prowokacja.

: 23 kwietnia 2013, 21:41
autor: mateuszjkl
Byłem kiedyś na spotkaniu z Pawłem Kowalem i całkiem pozytywnie wypowiadał się o Cohn-Bendicie, mówił że zawsze może na niego liczyć między innymi w kwestiach Ukrainy. I że Bendit potrafił się zgodzić nawet z Kaczyńskimi i ich bronić gdy uważał że mają rację. Przyznam, że trochę mnie to zdziwiło.Chyba nie znał jego zapędów ;).

: 23 kwietnia 2013, 21:42
autor: Twoja_stara
Palikot po prostu chce rozgłosu, bo sam program jego partii jest tak żałosny, że potrzebuje coś więcej do wzrostu poparcia. W sumie nie wiem, czemu ludzie wogóle przejmują się nim - jak głupi hejterzy Biebera, którzy wchodząc na jego wideo na YT, aby pohejtować, dają mu kolejne wyświetlenia, z których on się robi bardziej bogaty, fundując mu dalszą karierę :)

: 23 kwietnia 2013, 22:20
autor: Mjolner
Wziołby ktoś wreszcie przyszedł na te ich spotkania z granatem i rzucił w tłum. :smile:

: 24 kwietnia 2013, 08:27
autor: Atylla
Palikot po prostu chce rozgłosu, bo sam program jego partii jest tak żałosny, że potrzebuje coś więcej do wzrostu poparcia.

Jakbyś nie zauważył tak samo robi PIS i PO ze Smoleńskiem.

: 04 sierpnia 2014, 18:50
autor: Buka
Przecież pedofilia to nic złego. Małe dzieci lubią takie pieszczoty. Gdy dojdziemy do władzy pedofilia zostanie zalegalizowana!!!

: 04 sierpnia 2014, 18:58
autor: Paw
Buka pisze:Przecież pedofilia to nic złego. Małe dzieci lubią takie pieszczoty. Gdy dojdziemy do władzy pedofilia zostanie zalegalizowana!!!

Ten post wg mnie wskazuje, że user jest "agentem" wrogiego Palikotowi i Kaliszowi ugrupowania. A jeśli nie ugrupowania, to pewnie jest to znudzony, stetryciały troll, który bawi się wpisami, sprawdzając innych userów i moderację.

: 04 sierpnia 2014, 18:59
autor: Nazgul
po tym poście tymczasowy zakaz pisania. do rozpatrzenia dla Marchewy. 20 postów sam trolling.

to wbrew zasadom ale przypadek jest naprawdę hard....

: 04 sierpnia 2014, 22:24
autor: Anubis
Paw pisze:
Buka pisze:Przecież pedofilia to nic złego. Małe dzieci lubią takie pieszczoty. Gdy dojdziemy do władzy pedofilia zostanie zalegalizowana!!!

Ten post wg mnie wskazuje, że user jest "agentem" wrogiego Palikotowi i Kaliszowi ugrupowania. A jeśli nie ugrupowania, to pewnie jest to znudzony, stetryciały troll, który bawi się wpisami, sprawdzając innych userów i moderację.


Szybki jesteś, to już o tym pisałem wczoraj. Ktoś robi sobie jaja i parodiuje lewacki światopogląd. Trochę za prymitywnie, przy bardziej profesjonalnym trollingu pewnie by pociągnął dłużej.

: 05 sierpnia 2014, 07:06
autor: MatiZ
Jakiś typowy leszcz, skoro nawet wiarygodnie nie potrafi potrollować. Takich pajaców na pęczki w internetach, dobrze że reakcja moderacji szybka.