PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ekstremizm ?

Były "Ruch Palikota". Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Ekstremizm ?

Postautor: Twoja_stara » 07 lipca 2013, 13:01

https://www.facebook.com/permalink.php? ... ry_index=0

Do niedawna uważałem Palikota jedynie za zwykłego idiotę bez programu. Ale widząc jego agresję do wrogów politycznych, i jego obietnice o więzieni i gnębienu pisowców (zresztą już nie pierwsze), zaczynam wątpić w jego "pokojowe" intencje. Można wrogów politycznych nie lubić, ale trzeba też ich w pewnym stopniu szanować, tym bardziej jeśli są drugą najbardziej popularną partią w Polsce, a samemu jest się nikim jak Palikot. Sam uważam, że grożenie więzeniem jest bardzo niedemokratyczne, i w normalnym kraju taka partia zostałaby rozwiązana. W Polsce oczywiście jest inaczej...
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 lipca 2013, 13:11

stary w "normalnym" kraju PIS i prezesa już by dawno nie było. wzywasz o szacunek a sam niczego i nikogo nie szanujesz.

zastanawia mnie ta agresja polaków, co zawsze mówią "w normalnym". tymczasem jesteśmy w całkowicie normalnym kraju.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Klamot88
Wójt
Wójt

Postautor: Klamot88 » 07 lipca 2013, 13:49

Przecież jak podobny wpis by zamieścił np. Kaczyński czy ktoś z Ruchu Narodowego to byłby to główny news wszystkich mainstreamowych mediów, włącznie z nakazem ścigania przez prokuraturę autora.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 07 lipca 2013, 13:53

nazgul, przeczysz sobie. najpierw piszesz, że w "normalnym" kraju nie byłoby pisu, a potem, że żyjemy w "normalnym" kraju i nie ma się czym martwić. a pis przecież jest.

ja myślę, że większość problemów bierze się właśnie z tego, że żyjemy w normalnym kraju bezkrytycznie przyjmujących pomysły krajów "bardziej" normalnych. a moglibyśmy żyć w kraju jedynym w swoim rodzaju, będącym wzorem dla innych, a nie normalnym.

a palikot to jest ta sama kategoria co leszek bubel, więc raczej nie warto przejmować się co on sobie tam mówi.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 07 lipca 2013, 16:38

Do niedawna uważałem Palikota jedynie za zwykłego idiotę bez programu

Oczywiście że ma program :).

. Ale widząc jego agresję do wrogów politycznych, i jego obietnice o więzieni i gnębienu pisowców (zresztą już nie pierwsze), zaczynam wątpić w jego "pokojowe" intencje.

Ale czemu zawsze mówicie o tej "poprawności politycznej" , w polityce trzeba być ostrym ;).

stary w "normalnym" kraju PIS i prezesa już by dawno nie było. wzywasz o szacunek a sam niczego i nikogo nie szanujesz.

zastanawia mnie ta agresja polaków, co zawsze mówią "w normalnym". tymczasem jesteśmy w całkowicie normalnym kraju.

Zaprzeczasz sam siebie ? To w końcu normalny czy nienormalny :D ?

[ Dodano: Nie 07 Lip, 2013 ]
Przecież jak podobny wpis by zamieścił np. Kaczyński czy ktoś z Ruchu Narodowego to byłby to główny news wszystkich mainstreamowych mediów, włącznie z nakazem ścigania przez prokuraturę autora.

Ano to już inna sprawa ;).

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 lipca 2013, 20:19

oczywiście, że przeczę Clint bo Polska to normalny kraj także z Pisem czy Palikotem.
i oto chodziło mi w poście.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 07 lipca 2013, 21:02

https://www.facebook.com/NowoczesnaPolska

Oryginalne źródło.

Postulat prosty jak cep, tylko że rozbija się o definicyjny problem. W mokrym śnie pana Palikota (co ja mówię? W jego populistycznej bajce!) - owym faszystą jest każdy kogo on wskaże palcem (albo kogo jego czerwone azory wskażą).

Dzięki takim metodom jakie propaguje pan Palikot (antyfaszysta!) powstało między innymi SS. Ja oczywiście nie mam fobii - ale to taka ironia na temat tych którzy boją się "obudzenia śpiącego faszyzmu".

Tępić faszyzm - faszystowskimi metodami - nowa doktryna lewicy w Polsce :wink:

Palikot mógł jeszcze dopisać "Anifa! Antifa!" + "Policja jest wrogiem bo dzisiaj wsadza ich a jutro nas" (dawne hasełko z witryny antify :lol: )

EDIT:
Może to i dobrze dla sceny politycznej, że parlamentarna lewica zamierza dorównać pod względem stylu polityki kibolom. Skompromituje się jeszcze.

Polska potrzebuje centrum. Nie partii nie wiadomo jakiej (czyt. PO) tylko autentycznego centrum.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 lipca 2013, 22:11

ale o co ci chodzi? toć chłopina stosuje doskonale metody RN i PIS. i żeby było śmieszniej strasznie to ich oburza. jutro na pewno u "niezależnych" będzie masa potępień. KALIZM do kwadratu.

tak, to kanał ale dla centrum. a Palikot nie walczy o centrum, już/jeszcze nie.

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 08 lipca 2013, 10:09

Nigdy nie widziałem takiego wezwania ze strony PiS żeby komuś robić zdjęcia, wywieszać go na murach, prześladować jego rodzinę i przyjaciół.

To jest pomysł na poziomie Red Watcha co najwyżej.
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 08 lipca 2013, 12:16

Takie pytanie...Było coś o tym w mediach ? Bo nie miałem okazji oglądać przez parę dni.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 08 lipca 2013, 12:20

o ile mi wiadomo to propozycje palikota są mocno niezgodne z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. mówię wam, to jest osoba w klimacie zygmunta wrzodaka i tymi rojeniami raczej bym się nie przejmował.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 08 lipca 2013, 12:25

Ta osoba jest posłem i przewodniczącym trzeciej siły w Sejmie więc jak najbardziej można się tym przejmować.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 08 lipca 2013, 16:09

jako poseł i przewodniczący trzeciej siły w sejmie nie jest w stanie żadnego z tych durnych pomysłów przepchnąć, a takie szczekanie tylko pozbawi go głosów trochę bardziej rozsądnych wyborców.

Twoja_stara
Wójt
Wójt

Postautor: Twoja_stara » 08 lipca 2013, 16:54

Nazgul pisze:stary w "normalnym" kraju PIS i prezesa już by dawno nie było. wzywasz o szacunek a sam niczego i nikogo nie szanujesz.

"Niczego i nikogo nie szanujesz" - na jakiej podstawie to mówisz ? Wiem, że trzeba potępić moralnie osobę krytykującą jednego jedynego Palikota, "bo jak można", ale przynajmniej można to zrobić z jakimiś sensownymi słowami, bo twoją tezę o moim braku szacunku prawdopodobnie albo wyssałeś z palca, żeby mnie wkurzyć, albo mnie mylisz z kimś innym.

Agresja ? Na jakiej podstawie znowu ? Znowu próbujesz mnie wkurzyć ostrymi słowami krytyki ? Stary, ja tu piszę sporo czasu i to mi w ogóle nie imponuje, całe forum to krzyczy :D
A co do twojej "normalnej" Polski - w innym kraju nie toleruje się obietnic politycznych represji, bo to raczej inaczej nie można nazwać. Albo może masz jakieś inne, lepsze określenie tego wpisu ? Chętnie przeczytam :mrgreen:

[ Dodano: Pon 08 Lip, 2013 ]
Nazgul pisze:stary w "normalnym" kraju PIS i prezesa już by dawno nie było. wzywasz o szacunek a sam niczego i nikogo nie szanujesz.

"Niczego i nikogo nie szanujesz" - na jakiej podstawie to mówisz ? Wiem, że trzeba potępić moralnie osobę krytykującą jednego jedynego Palikota, "bo jak można", ale przynajmniej można to zrobić z jakimiś sensownymi słowami, bo twoją tezę o moim braku szacunku prawdopodobnie albo wyssałeś z palca, żeby mnie wkurzyć, albo mnie mylisz z kimś innym.

Agresja ? Na jakiej podstawie znowu ? Znowu próbujesz mnie wkurzyć ostrymi słowami krytyki ? Stary, ja tu piszę sporo czasu i to mi w ogóle nie imponuje, całe forum to krzyczy :D
A co do twojej "normalnej" Polski - w innym kraju nie toleruje się obietnic politycznych represji, bo to raczej inaczej nie można nazwać. Albo może masz jakieś inne, lepsze określenie tego wpisu ? Chętnie przeczytam :mrgreen:
Gomułka o Katyniu - "Gdybyśmy ustalili fakty i doszli do wniosku [...], że sprawcami tych zbrodni są władze radzieckie, czy rzeczywiście jest to potrzebne dla nas, dla naszych stosunków?"

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 08 lipca 2013, 17:51

Agresja ? Na jakiej podstawie znowu ?
to jest agresja w stosunku do własnego kraju. dla niektórych nigdy nie będzie normalny i tyle.

co do szacunku - przeczytaj swój post.

Wróć do „Twój Ruch”