PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Minister powodujący wypadek

Tutaj ewentualnie możesz poprosić o odrobienie zadania domowego

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

Ania
Stażysta
Stażysta

Minister powodujący wypadek

Postautor: Ania » 16 listopada 2011, 12:58

Czy ktoś mógby mi pomóc?Bardzo bardzo prosze.. mam zadaną prace domową po raz 1 w takiej formie w dodatku te tematy sa mi obce..

Minister Gospodarki Kazimierz K. prowadząc swój prywatny samochód, jechał przez miasto 105 km na godz. śpieszył się na spotkanie z kolegą. Zamyślony wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w nadjeżdżający pojazd. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł pasażer nadjeżdżającego pojazdu Grupa posłów z opozycyjnej partii postanowiła postawić Ministra przed Trybunałem Stanu. Pod wnioskiem podpisało się 120 posłów zaś w sejmie wniosek poparło 300.
1. Czy Kazimierz K mógł być postawiony przed Trybunałem Stanu ? Odp. Uzasadnij.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 16 listopada 2011, 13:20

Nie wiem czy to na poważnie czy nie, ale przeczytaj sobie kto może zostać postawiony przed Trybunałem Stanu i za co. To powinno pomóc Ci udzielić odpowiedzi. Na gotowca nie licz. Bo to człowiek ma rozum, żeby z niego korzystać :)
"Today's gonna be a good day :)

Ania
Stażysta
Stażysta

Postautor: Ania » 16 listopada 2011, 17:31

Dla mnie to wcale nie wyglada na taka pestke..nie studjuje prawa..Minister za naruszenie Konstytucji lub ustawy, oraz za przestępstwa związane z pełnioną przez siebie funkcją odpowiada przed Trybunałem. Czy ktoś może mi pomóc bardzo mi na tym zależy..ale ja tego nie rozumiem przecież nie załatwiał spraw służbowych wiec czemu ma odpowiadac za to przed trybunałem za spowodowanie śmierci?

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 16 listopada 2011, 17:38

Proszę...
http://bit.ly/shbL6L

A tu masz odpowiedź na swoje pytanie. Nic tylko skopiować i przepisać do zeszytu :)
http://bit.ly/sDQWPS

Ania
Stażysta
Stażysta

Postautor: Ania » 16 listopada 2011, 17:40

Ojj jaki pan jest przesympatyczny wręcz.. ja poprostu szukam pomocy przecież po to są takie fora.. :sad:

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 16 listopada 2011, 17:41

Czyli wyszło, że ja jestem niesympatyczny, tak? :) Dzięki Anioł :P

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 16 listopada 2011, 17:45

Ojj jaki pan jest przesympatyczny wręcz.. ja poprostu szukam pomocy przecież po to są takie fora..

Nie, szukasz jelenia co przeczyta za Ciebie informacje dotyczące Trybunału Stanu, poskłada informacje do kupy i odrobi za Ciebie zadanie. Gdybyś napisała abyśmy pomogli Ci znaleźć informacje dotyczące trybunału stanu, to z chęcią byśmy Ci pomogli. Aha a fora są do DYSKUTOWANIA a nie do odrabiania zadań domowych za śmierdzących leni.

Też kiedyś byłem w gimnazjum, też miałem takie zadania, nigdy nie korzystałem z pomocy innych, ba, nie miałem wtedy nawet internetu. Wiedzę nie otrzymuje się z powietrza, czasami trzeba poświęć naprawdę mnóstwo czasu aby coś zrozumieć. Tak było w moim przypadku z wieeeeelu przedmiotów.
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2011, 17:46 przez Anioł, łącznie zmieniany 1 raz.

Ania
Stażysta
Stażysta

Postautor: Ania » 16 listopada 2011, 17:45

dziękuje bardzo Aniołku ale ja to odp mam uzasadnic art.i ust..

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 16 listopada 2011, 17:47

To sobie poszukaj, poczytaj i rusz mózgiem. Na tym właśnie polega zadanie domowe i nauka, na używaniu mózgu, a nie na bezmyślnym kopiowaniu tekstu z internetu.

Ania
Stażysta
Stażysta

Postautor: Ania » 16 listopada 2011, 17:48

nie to nie bylo do pana tylko do tego pana co napisał ze nie ruszam głowa..kazy ma swoje mocne i slabe strony ja na takich sprawach sie nie znam i nie ukrywam tego..

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 16 listopada 2011, 17:51

Nooo, to po raz kolejny napiszę, odpal to co masz pod czaszką, dalej zwane mózgiem, odpal sobie przeglądarkę, wyszukaj w google informacje dotyczące trybunału stanu, kto może przed nim stanąć, za co może stanąć, jaka może go spotkać kara itp i będziesz miała odpowiedź na swoje zadanie. Nikt tutaj nie poda Tobie gotowej odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 16 listopada 2011, 17:52

Pani Aniu, a Pani myśli, że tutaj się wszyscy na wszystkim znają? To nie jest tak, że ja wiem ale dla zasady nie powiem. Też musiałbym się wczytać i poszukać odpowiedzi w Internecie. Czyli inaczej mówiąc, tak jak wskazał Pani kolega Anioł, musiałbym wykonać zadanie za Panią i podać gotową odpowiedź. A nie o to chodzi. Skoro zostało zadane takie pytanie, to znaczy, że na pewno nie wykracza ono poza Pani możliwości. Więc proszę stawić czoła zadaniu i je rozwiązać, a wówczas będzie Pani miała wiele satysfakcji ;)

Ania
Stażysta
Stażysta

Postautor: Ania » 16 listopada 2011, 17:56

Mam nadzieje że prócz wrednych panów znajdzie sie ktoś kto może mi pomoże...bardzo prosze..

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 16 listopada 2011, 17:58

Haha, jednak nie potrafisz używać mózgu. No cóż, nie nasza strata. Proszę moderatorów o zamknięcie tego idiotycznego tematu.

Ania
Stażysta
Stażysta

Postautor: Ania » 16 listopada 2011, 18:01

Aniołku ale tam nie ma poparcia zadnymi artykulami czy ust czy czym kolwiek..i ja nadal nie rozumiem tego skoro moze odpowiadac przed trybunalem ok ale za wypadek dlaczego ma odp skoro on nie pracował w tedy

Wróć do „Jestem leniem - błagam, odróbcie za mnie zadanie domowe”