PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Hiszpański ruch oburzonych

Tutaj ewentualnie możesz poprosić o odrobienie zadania domowego

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Moderator, Administrator, Super Moderator

pushq
Stażysta
Stażysta

Hiszpański ruch oburzonych

Postautor: pushq » 28 lutego 2013, 12:51

Witam, jeżeli zły dział to wybaczcie.
Przychodzę tutaj z małą prośbą, gdyż szukam aktualnie materiałów do sej pracy dyplomowej.
Czy zna ktoś może jakiekolwiek informacje na temat źródeł naukowych dotyczących Hiszpańskiego ruchu oburzonych? Podejrzewam, że już minęło tyle czasu, że jakieś publikacje powinny się pojawić.
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Lolek00
Moderator
Moderator

Postautor: Lolek00 » 09 lipca 2013, 02:42

Polecił bym dodatek "Weekend" do PB numer 6 z 2011 - był tam wywiad z analitykiem giełdowym o oburzonych między innymi, tyle że nie o Hiszpańskich konkretnie tylko ogółem, momentami w kontekście Włoch.

Także ciężko.

Biorąc pod uwagę, że w Hiszpanii ludzie kochają strajki - pewnie w tym języku wyszło najwięcej publikacji.

Podejrzewam że tamtejsi politycy odnosili się do sprawy - i od biedy to też mogło by uchodzić za "naukowe" (W kategorii "nauki społeczne").
Vivat et res publica et qui, illam regit

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 09 lipca 2013, 07:28

rozejrzałem się i nic nie znalazłem po polsku. ew. "czas oburzenia!" stephene hessela może służyć ci jako źródło, ale nie jest to praca naukowa.

Wróć do „Jestem leniem - błagam, odróbcie za mnie zadanie domowe”