Strona 1 z 1

Jak niewiele trzeba, by z bohatera stać się wrogiem.

: 13 czerwca 2012, 13:35
autor: Optymista
Nie tak dawno politycy Solidarnej Polski byli kluczowymi postaciami w PIS. Tym samym byli wychwalani przez media sympatyzujące z tą partią pod niebiosa, ukazywani jako prawdziwi Polacy mający na uwadze tylko dobro wspólne, gardzący korupcją, złodziejstwem i aferami.

Wystarczyło tylko, że posłanki i posłowie postanowili mieć inne zdanie niż guru Jarosław Kaczyński, a zaraz te same media zaczynają bardzo ostro i bez powodu smarować tych samych polityków nazywając ich zdrajcami i poplecznikami Tuska.

Solidarna Polska wraz ze swoim liderem idealnie wpisuje się w narrację kłamstwa smoleńskiego. Są tymi, którzy oczywiście pragną wyjaśnienia tragedii z 10 kwietnia, ale bez Antoniego Macierewicza oraz bez używania „ostatecznych słów” – takich jak zamach. Czy czegoś innego chce Tusk, „Gazeta Wyborcza” lub TVN?


Kto by pomyślał, że Kempa, Cymańśki, Dorn, Kurski, Mularczyk czy Ziobro będą wymieniani jednym tchem na równi z Tuskiem, GW czy TVNem. Krąg zdrajców państwa polskiego stale się poszerza, co to będzie.

Źródło:
http://niezalezna.pl/29810-markowana-walka-o-wolnosc

: 13 czerwca 2012, 13:47
autor: NRohirrim
Autorka tekstu: Katarzyna Gójska-Hejke. I wszystko jasne. Jedna z najlepszych dziennikarek, publicystek tzw. ,,Gazety Polskiej''. I nie uważam tego wyrażenia za komplement. Frustratka jakich mało.

: 24 sierpnia 2012, 10:30
autor: NRohirrim
Ziobro i spółka zadając się z Kaczyńskim dobrze wiedzieli z kim mają do czynienia; zresztą wcześniej sam Ziobro pomagał zdyskredytować pjonków.