PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Solidarna Polska i noże

Co wyróżnia tę partię od innych? Program, skład i działalność. Napisz, co myślisz! Co jest w Twojej opinii złe, a co jest dobre. Wyraź to!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9087
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Adi » 03 czerwca 2013, 09:58

A już nie wspomnę o traktowaniu kogoś który na przykład odsiedział swoje -> wjazdy na chatę czy bicie aby mu coś przybić. Do tego szantaże, robienie z bezdomnych konfidentów i tak dalej.

Generalnie mówi się że żaden zawód nie hańbi, wyjątkiem jest chyba tylko pies -> niedowartościowany kretyn bez ambicji aportujący za 1900. Na szczęście nasze społeczeństwo generalnie nimi gardzi.

Społeczeństwo się miedzy innymi po to rozbraja aby ci kretyni czuli się się silni i bezkarni.

Ustawa o zakazie przyciemniania szyb to także po to aby pies mógł nas inwigilować, bo przecież jeździć w okularach przeciwsłonecznych można do woli więc to całe gadanie o bezpieczeństwie to zwykłe brednie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26668
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Postautor: Nazgul » 03 czerwca 2013, 12:30

duża Atylla. w pierwszych wyborach do sejmu kontraktowego Solidarność wygrała także w obwodach zamkniętych a więc w wojsku i policji wycinając z list kandydatów swoich przełożonych

generalnie gardzi nimi gówniarzeria bo policjant to zawód o wysokim zaufaniu społecznym.

- w obserwacje na temat młodych - popieram, ale to takie zachowanie w każdym zawodzie z gdzie pracujesz z ludźmi. młodzi nauczyciele są także niemożliwie sztywni.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Atylla
Minister
Minister
Posty: 3293
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 17:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postautor: Atylla » 03 czerwca 2013, 19:35

generalnie gardzi nimi gówniarzeria bo policjant to zawód o wysokim zaufaniu społecznym.

No właśnie nie, bo psy w Polsce od zawsze są pobłażliwi dla groźnych przestępców a brutalni i świńscy dla zwykłych obywateli. Tak było za komuny i tak jest teraz. Ostatnio słyszałem jak Policja w Szczecinie szła z psem tropicielem przez ogródki działkowe, pies wyczuł trawę bo na grillu młodzi palili, wparowali na działkę wszystkich spisując a następnie nic nie znaleźli. Na drugi dzież każdemu na chate wparowali.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

rafalromb
Radny powiatowy
Radny powiatowy
Posty: 119
Rejestracja: 29 maja 2013, 06:09
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postautor: rafalromb » 04 czerwca 2013, 05:02

Ale za to im płacą, żeby szukali trawy.

Problem w tym, że policja może niewiele. Szykanowanie kogoś groźniejszego to ryzyko, wiec starają się tępić tych mniej groźnych, zanim się całkiem zdemoralizują. Bandziory prawo znają i się tak łatwo nie dadzą.

generalnie gardzi nimi gówniarzeria bo policjant to zawód o wysokim zaufaniu społecznym.


Widzisz, Policji ufają ci nieświadomi.
Ja zacząłem tracić zaufanie do policji jak zobaczyłem jakie podejście do prawa mają WPA
http://www.romb.org.pl/?id=97

A potem im głębiej zaczynaliśmy drążyć tym więcej zaczynaliśmy się dowiadywać.
Wiesz jaka jest jedyna służba mundurowa w Polsce która nie potrafi powiedzieć ile broni zgubiła? Jest to policja.
A czy wiesz co robi Komendant Główny, gdy się orientuje, że rozporządzenie stworzone w KGP rozporządzenie wykracza poza ustawę i co za tym idzie jest bezprawne? Przypomina podwładnym, że i tak ich obowiązuje.

Albo praca nad innym rozporządzeniem w KGP. Prosimy ich o projekt, oni nam przysyłają, projekt jest idiotyczny. Ale jest informacja z KGP, że to dopiero wersja robocza i jak opublikują to wtedy będzie czas na konsultacje społeczne.
Zarząd ROMB mówi "nie ufamy ich, walimy pismo od razu". Ja mówię "poczekajmy, nie komentujmy brudnopisu"
W rezultacie projekt rozporządzenia się pojawia z informacją, że "W toku konsultacji społecznych zgłosił się ROMB, ale skrytykował nieaktualną wersję projektu". Projekt zresztą opublikowano już do "konsultacji międzyresortowych", bo z uzasadnienia wynika, że społeczne już się odbyły.

A jeszcze zabawniej wygląda sprawa gdy rozporządzenie trafia do RCL. Wtedy, choć w uzasadnieniu projektu wciąż w konsultacjach społecznych piszą o ROMB, to w załączonych dokumentach w dziale "konsultacje społeczne" jest tylko opinia Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, na wniosek którego wprowadzono do projektu obowiązek legitymowania się certyfikatem, który wydaje tylko instytut mechaniki precyzyjnej. Oczywiście w uzasadnieniu projektu nie ma ani słowa o IMP.

A może wróćmy do WPA? Kolega właśnie czeka 505 dzień aż dostanie oficjalną odmowę z którą może iść do sądu. Problem w tym, że WPA za każdym razem mu odmawia, a KGP nie znajdując podstaw do odmowy po prostu odsyła do WPA, by mogło odmówić po raz kolejny. Ostatnio się poskarżył na przewlekłość postępowania, to się dowiedział od komendanta, że to jego wina, bo on nie współpracował. I nie ma nic do rzeczy, że od roku daje im wszystko o co go proszą, a segregator z jego aktami już się nie domyka.

Mógłbym długo wskazywać takie kwiatki. Ale fakt pozostaje faktem - zaufanie do Policji bierze się z niewiedzy jak ona naprawdę funkcjonuje.

[ Dodano: Wto 17 Gru, 2013 ]
Wracając do Solidarnej Polski.

Niedawno Sejm uwalił ich projekt zmian do Ustawy o Broni i Amunicji który właśnie miał zadbać o to, by nie powtórzyły się takie sytuacje, jak ta z 64-latkiem, który bronił się przed bandytą scyzorykiem i teraz czeka na proces.

Solidarna Polska chce prawa, które zabroni dziadkowi na noszenie scyzoryka. A przy okazji niechcący chcieli wprowadzić prohibicję dla posiadaczy broni.

Wg wersji zaproponowanej przez SP możliwa by była taka sytuacja:
Wracam ze strzelnicy, chowam broń do szafy metalowej, zamykam na klucz i wychodzę z domu. Udaję się do Pubu, kupuję piwo, wypijam i... wpada CBŚ, WPA czy inne ChTW i zatrzymuje mnie za posiadanie broni będąc pod wpływem substancji odurzających. Grozi mi rok więzienia a pozwolenie może iść się paść.

Piękna perspektywa, prawda? Wierzę, że zrobili to "niechcący" bo nie chce mi się wierzyć, że SP jest tak głupia, by tak jawnie zaatakować te 145 tys. myśliwych, 149 tys. posiadaczy gazówek, 17 tys sportowców i 20 tys ludzi którzy byli na tyle dobrze "ustosunkowani" by dostać broń do obrony.


Wróć do „Solidarna Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość