PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Zakazana Psychologia - Tomasz Witkowski

W tym dziale możesz się podzielić przemyśleniami po przeczytaniu książki. Możesz również zapytać o polecane przez użytkowników pozycję w wybranych tematach. Generalnie książki.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Nazgul

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 sierpnia 2013, 13:16

Clint Eastwood, jeśli czytasz książki to przeczytaj obie części Witkowskiego. Ten wywiad to wycinek patologii w tym zawodzie jaka się w Polsce dzieje.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 07 sierpnia 2013, 13:30

Eeeee...Ja jak mam problem, to idę się wyspowiadać i od razu mi lżej na duszy.

[ Dodano: Sro 07 Sie, 2013 ]
Każdy ksiądz to niezły psycholog ,a nawet coś więcej.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 07 sierpnia 2013, 13:35

GrandProtestant pisze:Eeeee...Ja jak mam problem, to idę się wyspowiadać i od razu mi lżej na duszy.

To jest wersja bezkosztowa. Ja wole z kumplem na wódkę.

GrandProtestant pisze:Każdy ksiądz to niezły psycholog ,a nawet coś więcej.

Nie chce wiedzieć co więcej. buahahahaha
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 07 sierpnia 2013, 15:57

Worek pisze:Clint Eastwood, jeśli czytasz książki to przeczytaj obie części Witkowskiego. Ten wywiad to wycinek patologii w tym zawodzie jaka się w Polsce dzieje.
- mam tego świadomość. chciałem tylko zaznaczyć, że podejście medyczne (psychiatryczne) wcale nie jest odpowiedzią na problem psychologów-szarlatanów, bo cwani psychiatrzy to ich koledzy po fachu.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 07 sierpnia 2013, 19:29

Moje osobiste doświadczenie jest takie że 99% studentów psychologii to ludzie z poważnymi mniej lub bardziej problemami własnymi. Na psychiatrii bywa lepiej choć znajoma po kilkumiesięcznym stażu w psychuszce przed LEPem nie podzielała mojego zdania.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Wróć do „Książki”