PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Jurgen Thorwald "Stulecie chirurgów"

W tym dziale możesz się podzielić przemyśleniami po przeczytaniu książki. Możesz również zapytać o polecane przez użytkowników pozycję w wybranych tematach. Generalnie książki.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Nazgul

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator
Posty: 17363
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 09:37
Lokalizacja: Tannenberg

Jurgen Thorwald "Stulecie chirurgów"

Postautor: Worek » 16 grudnia 2013, 17:00

Właśnie skończył tą pozycję, od paru lat polecaną mi przez przyjaciela. Książka w szalenie interesujący sposób opisuje rozwój chirurgi, antyseptyki i metod interwencji chirurgicznych. Nie oszczędza też samych chirurgów, wśród których zdarzały się zwykłe mendy żerujące na ludzkiej naiwności.
Książka w bolesny sposób pokazuje również, jak dalece jesteśmy w tej chwili w metodach leczenia chorób, które jeszcze 150 lat temu były śmiertelne a dzisiaj są drobnym zabiegiem, który nie wzbudza już żadnych emocji.
POLECAM.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „Książki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość