PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Audiobook

W tym dziale możesz się podzielić przemyśleniami po przeczytaniu książki. Możesz również zapytać o polecane przez użytkowników pozycję w wybranych tematach. Generalnie książki.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Nazgul

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Audiobook

Postautor: Clint Eastwood » 15 stycznia 2015, 20:47

ze względu na pracę dużo czasu spędzam w komunikacji miejskiej. nigdy nie umiałem czytać książek w autobusach, a audiobooki są spoko, bo wstrząsy nie przeszkadzają w słuchaniu, lektor zagłusza głupoty, które wygadują współpasażerowie, a poza tym można posłuchać na spacerze z psem, dzieckiem itd.

ja od siebie polecam:
neil gaiman "gwiezdny pył" czytany przez artura barcisia
jacek dukaj "inne pieśni" czytany przez krzysztofa gosztyłę (ŚWIETNA interpretacja)
wojciech cejrowski "gringo wśród dzikich plemion" czytany przez rocha siemianowskiego.

Awatar użytkownika
Optymista
Minister
Minister

Postautor: Optymista » 15 stycznia 2015, 21:10

Clint, chciałbym Ci bardzo gorąco polecić słuchowiska studia Sound Tropez - Thorgal. Jak na razie wyszły 2. Kapitalna sprawa, cudowna opowieść. To nie tyle typowy co audiobook, co świetne słuchowisko z wieloma różnymi głosami. Jeśli tylko opowieść o wikingach i śniegach północnych krain Cię nie odrzuca, to jestem pewien, że będziesz bardzo zadowolony.

Podsyłam Ci link do 11 minutowego fragmentu na youtubie.
https://www.youtube.com/watch?v=ZzXa_-Cpxb4

Jakiś czas temu były do kupienia w biedronce i empiku. :)
"Today's gonna be a good day :)

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 15 stycznia 2015, 21:21

Na audiobooku odsłuchałem tylko Metro 2033, czytane przez Krzystofa Gosztyłe. Nie spodziewałem się nic specjalnego po audiobooku, ale całkiem pozytywną opinię sobie wyrobiłem. Kolejnej części jednak nie mogłem przebrnąć z tym samym lektorem, szczególnie gdy udawał głos kobiecy. Wprowadzenie drugiego lektora jednak byłoby rozsądniejsze. Jedyny minus audiobooka, że czasem ciężko wrócić do momentu w którym skończyliśmy. Wzrokowo jednak szybciej schodzi .

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 15 stycznia 2015, 21:39

Optymista pisze:Jeśli tylko opowieść o wikingach i śniegach północnych krain Cię nie odrzuca, to jestem pewien, że będziesz bardzo zadowolony.
- nie odrzuca. thorgala chętnie sobie przypomnę :)
posłuchałem fragmentu i nawet ciekawe się wydaje.

dzięki za polecajkę.

mateuszjkl pisze:Wprowadzenie drugiego lektora jednak byłoby rozsądniejsze.
- zbytnia komplikacja. i tak te nowe audiobooki są o niebo lepiej zinterpretowane niż starocie z przełomu lat 80/90 produkowane przez związek niewidomych :)

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 16 stycznia 2015, 14:35

Nie mogę się przekonać do audiobooków, choćby najlepiej zrealizowanych.
- Uwielbiam czytać
- Czytam dużo szybciej niż trwa audiobook, a zaoszczędzony czas to jednak ważna sprawa
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 16 stycznia 2015, 22:35

Poniżej link spore info na temat audiobook.
http://www.ebook4all.pl/
Zalogowany widzi więcej info
Pisze jak Jest...!!

Awatar użytkownika
Clint Eastwood
Minister
Minister

Postautor: Clint Eastwood » 17 stycznia 2015, 09:07

Kuba pisze: - Czytam dużo szybciej niż trwa audiobook, a zaoszczędzony czas to jednak ważna sprawa
- w moim przypadku słuchanie audiobooków w komunikacji jest oszczędnością :) ale fakt, że przerażają mnie audiobooki trwające 72 godziny, podczas, gdy książkę przeczytałbym w cztery wieczory.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Re: Audiobook

Postautor: mateuszjkl » 09 września 2015, 20:33

Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji

O psychologii, społeczeństwie i po części polityce. Obfituje w badania naukowe i "ciekawostki" z tym związane. Warto przeczytać lub tudzież odsłuchać(czyta autor).

Przebrnąłem przez jeszcze dwa audiobooki.

Rzeźbiarz

Niezła, ale bez fajerwerków.

Senność

Jak napisaną na podstawie scenariusza to całkiem niezła. Film słaby.

Wróć do „Książki”