PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

TV TRWAM...

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy telewizja TRWAM jest?

przyjazna Polsce
33
35%
nieprzyjazna Polsce
60
65%

Liczba głosów: 93

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

TV TRWAM...

Postautor: Łukasz Naczas » 24 sierpnia 2004, 09:49

Co się dzieje u o.Rydzyka - dyrektora "imperium", nie tylko kościelnego, ale i coraz bardziej medialnego!. Sumy mogą szokować. TV Trwam ma coraz większe pole do popisu...

Co sądzicie na temat poziomu nadawanych tam audycji i celowości inwestycji ???

Dla poszerzenia horyzontów zapraszam na WP:
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=5643289&_err=1&ticket=8546398487152902yrMRHjkWPfi3esMixKPtp9BJKUk2K%2FlvMy%2FdEnSZBMTRJCkQLCfeSymi%2BuRvNNPFdGE%2BgdiziZ6Bijiy8Ebevn6%2B60ouAT6BSeuSs%2Ftznoz4YDk6OO2WCk4ACHAz2lhg

:arrow: Trwam i wyczekuję na wasze wypowiedzi!

TRWAM czy MAM ???
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2004, 14:43 przez Łukasz Naczas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Kontaktowanie:

Postautor: Adam » 24 sierpnia 2004, 12:49

Ta telewizja jest przesiąknięta jedynie słuszną ideologią bardziej od innych. Oglądałem kiedyś z ciekawości. Niestety z TRWAM płynie nienawiść, więc przestałem oglądać. Trzeba przyznać, że potrafi ona wciągać i jest oglądana głównie przez ludzi pragnących się pomodlić.

tool
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: tool » 24 sierpnia 2004, 15:58

Uważaj polityku lokalny,bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła...Tv T.r.wam to przede wszystkim amatorszczyzna-żenująca jakość, fatalni prowadzący i permanentne pranie mózgu. Jest to tv dla fanatyków, których niestety przybywa, a nie ubywa- a szkoda.pozdrawiam

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 24 sierpnia 2004, 20:58

Mnie najbardziej zbulwersował film "Przystanek Woodstock - przemilczna prawda" - tendencyjność i wielka manipulacja to są jedyne słowa, które mi się z tym kojarzą - widzieliście ten film?
*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

Awatar użytkownika
Behemot
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Behemot » 24 sierpnia 2004, 21:26

Kurcze, jeszcze. Jednak byłem na dwóch ostatnich Woodstockach i było fajnie. Zresztą kto poza kilkoma Wszepolakami i zastpem starszych babć słucha Rydza?

tool
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: tool » 24 sierpnia 2004, 23:30

Mimo, iż nie ogłądałem w całości tego filmu, sporo o nim słyszałem - oczywiście w tychze informacjach przewija się motyw przekłamań i tendencyjności - co zresztą jest jak najbardziej zgodne ze stylem tej pseudo - stacji. O. Rydzyk i zastepy jemu wiernych pewnie uważają woodstock za dzieło szatana i tak tez go pokazują- a że czasami na woodstocku jest "gorąco" i zabawa przybiera dość ekstremalne formy to jest to doskonały materiał do manipulacji. Jednak przypuśćmy , że ktoś robi film o kościele katolickim i zamieszcza tam , żeby sięgnąć tylko do spraw najnowszych - następujące sekwencje: 1. wizyta w austriackim seminarium w Sankt Poelten; 2. USA - wielkie afery pedofilskie ; 3. proboszcz z Tylawy ; 4. ks henryk j. ; ... itd. Czy byłby to jednak pełny obraz koscioła? Byłby to tylko wycinek jego najgorszych występków, co nie oddaje przecież całości ( tak jak z woodstockiem). Słowo obiektywizm jest niestety nieznane w TV Trwam.

Łukasz Naczas
Starosta
Starosta

Postautor: Łukasz Naczas » 24 sierpnia 2004, 23:38

Ciekawe dlaczego nie ma sekwencji odwrotnej? Dlaczego Owsiak nie kręci np. słynnej "Ryby" na Lednicy? Przecież tam też dochodzi do wielu ekscesów, a i są osoby, które jeżdzą tam "pobawić się" w "chowanego" ! Też są przypadki nadużywania alkoholu ? Osiak nie jedzie i nie kręci! Z pewnością czeka na to, że Trwam nakręci taki film "Ryba - przemilczana wieczerza" - jednak jest pewien powód dla którego się nie doczeka - Woodstock nie przynosi Rydzykowi dochodów, a z Rybą jest przecież inaczej - wycieczki, tony autobusów, sprzedawane pamiątki, cegiełki, posiłki - niesamowite zyski! A z Woodstocku o. Rydzyk nie ma nic. Nie będzie zatem atakował i robił tendencyjnych filmów o tym co robi Kościół, bo z tego zyski idą, natomiast o Woodstocki - a dlaczego inni mają zarabiać ??? Buuuuhhh filmem w nich! Smunte...

*http://www.wipi.pl - studio dźwiękowe, fotograficzne, filmowe i reklamowe **************************************

tool
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: tool » 24 sierpnia 2004, 23:55

Racja , w Lednicy jest momentami gorzej niż na woodstock, ale cicho sza - ktoś musi przecież finansowac zachcianki o. dyrektora. Podwójna moralność to niestety cecha, która mnie najbardziej razi w kościele. A każde pokazanie prawdy czy wytknięcie wad, nieprawidłowości, a broń boże dewiacji traktowane jest jako spisek judeokomuny, fe...

Awatar użytkownika
Paweł Nowicki
Radny gminny
Radny gminny

Postautor: Paweł Nowicki » 26 sierpnia 2004, 13:49

TRWAM TV, wiecie co to znaczy... :!: Tadeusz Rydzyk WAM :!: - TRWAM!! Telewizja ta skierowana jest przede wszystkim do ludzi starszych (chociaż młodzi również ją oglądają), cała ramówka o ile można to tak nazwać ma za zadanie wywrzeć takie wrażenie aby poczciwy człowiek wpłacał na rzecz tv swoje pieniążki, wtedy dla Nich już nie ma Boga, jest ojciec Rydzyk ich autorytet!!!!! Ojciec Rydzyk to świetny organizator, przedsiębiorca, który potrafi wykorzystać tv oraz wszechobecną stacje radiową Radio Maryja do swoich celów!!!! Ciekaw jestem jak długo to potrwa? pozdr

simba
Stażysta
Stażysta

Postautor: simba » 15 września 2004, 15:32

przde wszystkim - jesli program tej tv zakłada dzielenie Polaków na obozy "my" -"oni" i utrwalanie tych podziałow, to jak to moze byc przyjazna RP teteidiowizja?? :?:
no, moze nie tyle (z tego, co widzialam) jest szczekanie na "onych", ile robienie takiej grupy zamknietej -"nas" - prawdziwych Polakow itditp...przy okazji wskazuje im sie, że z resztą "motlochu" i żydokomuny zadawac sie prawdziwki nie powinny.
...bo polityka- to w krysztale pomyje...

Obywatel
Senator
Senator

Postautor: Obywatel » 17 września 2004, 23:00

"Trwam" to bardzo dobra nazwa i adekwatna do poglądów jakie sa wyrażane.
To jest tak endemiczne zjawisko jak zachowanie gatunkowe form życia w głębokich jaskiniach, niezmiennych od setek lat.

misiek
Stażysta
Stażysta

Postautor: misiek » 19 września 2004, 09:44

Przystanek Woodstok, jak dla mnie był dośc zabawnym filmem, nie zauważyłem tam jakichś szczególnie bulwersujących sytuacji, takie zachowanie to normalka teraz na koncertach, w klubach, ogolnie na imprezach.
A na sama myśl o bulwersacji wsrod widzów TRWAM, ogarniał mnie śmiech.
Ja bym sie bliżej przyjżał pielgrzymkom do czętochowy i co tam sie dzieje, jednak autor takiego filmu zaryzykował by swoja kariere,gdyż myśle ,że po pokazaniu prawdy został by zmiesznay z błotem.

Awatar użytkownika
Behemot
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Behemot » 19 września 2004, 11:51

Co do pielgrzymek - raz maszerowałem do Czestochowy i nie zobaczyłem nic co mogłoby mnie zbulwersowac. Szczerze, byli tam ksieża którzy za swoje podejscie do religii nie byli by zbyt cenienie przez RM - byli normalni (oczywiscie jak na księży).

Awatar użytkownika
Wojtek
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: Wojtek » 19 września 2004, 12:44

W żadnej pielgrzymce nie uczestniczyłem ,ale moi znajomi czasem na nich bywali. Ludzie młodzi chodzą tam ,bo jest to niezła impreza. Z tego co wiem ,to pije się tam dużo wina i to nie tylko mszalnego. Wódka jest na porządku dziennym ,a wiele młodych osób zaczyna tam albo kontynuuje z powodzeniem życie seksualne. CO do TV TRWAM to nie mam zdania ,bo nigdy tego nie widziałem - chyba na szczęście.

Iblis
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Iblis » 20 września 2004, 08:57

Widziałem kilka programów na TV TRWAM. Za zwyczaj są dość nudne. Śpiewy, wyznania. modlitwy. Najbardziej utkwiła mi sonda uliczna gdzie pytanie brzmiało mniej więcej tak: Co myślisz o bezpodstawnych pomówieniach w mediach?. Oczywiste było, że wszyscy się sprzeciwią przy tak postawionym pytaniu, ale były w tej sondzie dwie ciekawe rzeczy. Po drugie komentatorzy wyciągali z niej wnioski nie związane z treścią pytania, a po pierwsze przechodnie.

Cóż to byli za przechodnie, od razu przypomniał mi się Laskowik i jego wywiady z przechodniami w stylu komunistycznej telewizji. Po prostu bajka. Długie wypowiedzi całymi zdaniami, jedynie słuszne dygresje i rozwinięcia... To trzeba było zobaczyć. Są lepsi od Monty Pythona.

W gruncie rzeczy dla inteligentnych ludzi ta telewizja to tylko zbiór śmieszności, gorzej, że pewne grupy są zmanipulowane i naprowadzane w niebezpiecznym dla porządku społecznego kierunku.

Wróć do „Wyznania”