PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nauka religii

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy jesteś za, czy przeciw nauce religii w szkole państwowej?

Za
28
32%
Przeciw
60
68%

Liczba głosów: 88

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 11 listopada 2012, 12:16

Cynik pisze:Miejscem nauczania religii powinna być świątynia.

Miejscem nauczania religii może być również murawa stadionu narodowego.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 12:16

Adi pisze:W takim jak brak prawa wyrejestrowania własnego pojazdu czy kary za ścięcie drzewa posadzonego na własnej posesji.

Nie ma prawa doskonałego, zawsze komuś coś nie pasuje. Dlatego dura lex, sed lex.

Drzewa można ścinać po uzyskaniu zezwolenia, to nie jest skomplikowany proces. :wink:

ANNA_FS pisze:Miejscem nauczania religii może być również murawa stadionu narodowego.

Nie może, od tego są obiekty kultu. :wink:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 12:21

Hornet pisze:
Nie ma prawa doskonałego, zawsze komuś coś nie pasuje. Dlatego dura lex, sed lex.

Albo się respektuje własność albo nie, u nas się nie respektuje a usprawiedliwiać twardym prawem to sobie mogli również komuniści swoje złodziejstwa.

Hornet pisze:Drzewa można ścinać po uzyskaniu zezwolenia, to nie jest skomplikowany proces. :wink:

No o tym mówię, aparat decyduje o naszej własności
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2012, 12:25 przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 12:24

Adi pisze:No o tym mówię, aparat decyduje o naszej własności

Jak masz prawo własności do terytorium, to zawsze możesz ogłosić secesję i poprosić ONZ o ochronę. A co, idź na całość.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 12:30

Hornet pisze:
Adi pisze:No o tym mówię, aparat decyduje o naszej własności

Jak masz prawo własności do terytorium, to zawsze możesz ogłosić secesję i poprosić ONZ o ochronę. A co, idź na całość.

Nie, nie mogę.

Wiedziałem że nic nie zrozumiesz i pewnie będziesz dalej wypisywał bzdety że własność jest uznawana a jeśli nie jest to to przecież twarde prawo i można pisać podania. Typowo homosowiecka mentalność.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 12:35

Adi pisze:Wiedziałem że nic nie zrozumiesz i pewnie będziesz dalej wypisywał bzdety że własność jest uznawana a a nawet jeśli nie jest to to przecież twarde prawo i można pisać podania.

Jesteś jak jasnowidz Krzysztof Jackowski. :shock: :mrgreen:

Masz problem, jesteś w mniejszości, a prawa nie dostosuje się dla garstki frustratów. Tak więc będziesz musiał żyć w tym "złym" świecie, lub wyemigrować do lepszego. :cool:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 12:43

Hornet pisze:
Jesteś jak jasnowidz Krzysztof Jackowski. :shock: :mrgreen:

W życiu, to co napisałem każdy wywnioskuje z bzdetów które wypisujesz.

Hornet pisze:Masz problem, jesteś w mniejszości, a prawa nie dostosuje się dla garstki frustratów. Tak więc będziesz musiał żyć w tym "złym" świecie

Aha ci których się kara za ścięcie drzewa na swojej własności , brak oc w aucie które nie jeździ ,nieobsłużenie cygana we własnej restauracji czy też niepłacenie haraczu za tvp którego nie oglądają to ...frustraci, bo przecież w Polsce przestrzega się własności:)

No typowy homo sovieticus:)

Hornet pisze:wyemigrować do lepszego. :cool:

To zabawne że czerwoni którzy nic nie mają nic wysyłają właścicieli ziemskich do innych krajów gdy ci stwierdzą fakt że własności się nie przestrzega, ale akurat mamy plan pozostać na swojej ziemi i w obronie własności i wolności wieszać na drzewach czerwonych wygadujących bzdury podobne do twoich.

To dużo logiczniejsze.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 12:53

Adi pisze:Aha ci których się kara za ścięcie drzewa na swojej własności , brak oc w aucie które nie jeździ ,nieobsłużenie cygana we własnej restauracji czy też niepłacenie haraczu za tvp którego nie oglądają to ...frustraci, bo przecież w Polsce przestrzega się własności:)

No typowy homo sovieticus:)

To raczej ty bardziej pasujesz jako homo sovieticus, no ale wisi mi to od jakiej małpy pochodzisz... :wink: Co do reszty banialuk które tu wypisałeś, ta nawet szkoda się odnosić. Nie odpowiadają ci tutejsze normy współżycia, droga wolna, lub wejdź głębiej w las i załóż partyzantkę z podobnymi tobie. Będziesz wtedy mógł walczyć,, a nawet zginąć w imię jedynie słusznej sprawy... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 13:02

Hornet pisze:To raczej ty bardziej pasujesz jako homo sovieticus, no ale wisi mi to od jakiej małpy pochodzisz.
wink: Co do reszty banialuk które tu wypisałeś, ta nawet szkoda się odnosić.

No tak, co się będziesz odnosić, przecież można dalej wypisywać głupoty że prawa własności się przestrzega chyba że się nie przestrzega ale jak komuś nie odpowiada to won z kraju:)

Hornet pisze: Nie odpowiadają ci tutejsze normy współżycia, droga wolna.

Aha czyli karanie kogoś za to co robi ze swoją własnością to teraz już nie twarde prawo a "norma współżycia":)

A co powiesz na niewątpliwą normę współżycia jaką jest kopanie czerwonych po tyłkach?Odpowiada Ci to czy tez masz zamiar wyjechać z kraju?:)

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 13:12

Adi pisze:No tak, co się będziesz odnosić, przecież można dalej wypisywać głupoty że prawa własności się przestrzega chyba że się nie przestrzega ale jak komuś nie odpowiada to won z kraju:)

Zawsze możesz to partyzantki w kraju. Nawet jak cię zjedzą to i tak masz dwa wyjścia. :mrgreen:

Adi pisze:Aha czyli karanie kogoś za to co robi ze swoją własnością to teraz już nie twarde prawo a "norma współżycia":)

Jesteś jak dziecko, kolejny raz wypada mi napisać - Dura lex, sed lex. Nic na to nie poradzisz, tak jest w tym świecie od zawsze, ale zawsze możesz do partyzantki... :mrgreen:

A co powiesz na niewątpliwą normę współżycia jaką jest kopanie czerwonych po tyłkach?Odpowiada Ci to czy tez masz zamiar wyjechać z kraju?

Kopanie kogoś uważasz za normę współżycia :?: Ciekawa mentalność, taka stalinowska. Gubisz się w poglądach człowieku... :mrgreen:

Najważniejsze to byś był szczęśliwym i nieważne, jaką diagnozę postawi ci psychiatra. :wink:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 13:22

Hornet pisze:Jesteś jak dziecko, kolejny raz wypada mi napisać - Dura lex, sed lex. Nic na to nie poradzisz, tak jest w tym świecie od zawsze,

Aha czyli teraz brak możliwości wyrejestrowania pojazdu czy kary za ścięcie swojego drzewa na swojej posesji ......są na tym świecie od zawsze xD

:)

Hornet pisze:Kopanie kogoś uważasz za normę współżycia :?

Pewnie, załóż koszulkę z sierpem i młotem i idź na miasto:)

Skoro karanie kogoś za to co robi ze swoją własnością czy też haracze mogą być normą współżycia
to kopanie tym bardziej.

Hornet pisze:Ciekawa mentalność, taka stalinowska.

O ile mi wiadomo to Stalin raczej chronił komunistycznych złodziei:)

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 11 listopada 2012, 14:53

Możesz wyjść, we wszystkich metropoliach europy włos ci z głowy nie spadnie, poza Polską. Dzięki właśnie takim ludziom jak Ty Adi. Wiesz co oznacza flaga, którą sobie wsadziłeś w awatara? Ten gość ze stopki to jakiś przedstawiciel KKK?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 15:15

Cynik pisze:Możesz wyjść, we wszystkich metropoliach europy włos ci z głowy nie spadnie, poza Polską.

A nawet więcej:
http://paruzja.info/pliki/big_1350804769.jpg

Cynik pisze:Dzięki właśnie takim ludziom jak Ty Adi.

Dziękuję, wreszcie ktoś docenił moją rolę w walce ze zbrodniczym reżimem.

Cynik pisze:Wiesz co oznacza flaga, którą sobie wsadziłeś w awatara?

Tak.

Cynik pisze: Ten gość ze stopki to jakiś przedstawiciel KKK?

Nie.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 16:22

Adi pisze:Aha czyli teraz brak możliwości wyrejestrowania pojazdu czy kary za ścięcie swojego drzewa na swojej posesji ......są na tym świecie od zawsze xD

Ty jesteś chyba inteligentny inaczej. No dobra i tak tego nie obejmiesz ale to chodzi o prawo i jego przestrzeganie, przez wszystkich. Ściśnij poślady, napnij się i, i , i co, dotarło do tej łepetynki :?:

Skoro karanie kogoś za to co robi ze swoją własnością czy też haracze mogą być normą współżycia
to kopanie tym bardziej.

Normy współżycia to przestrzeganie prawa. Uważasz że kopanie kogoś wchodzi w normy przestrzegania prawa :?: Omójborze, jaki ty jesteś inteligentny inaczej... :roll:

Adi pisze:O ile mi wiadomo to Stalin raczej chronił komunistycznych złodziei:)

A wiesz że to zależy, ale to byś musiał poczytać historię, dasz radę :?:

Adi pisze:Dziękuję, wreszcie ktoś docenił moją rolę w walce ze zbrodniczym reżimem.

To ty pełnisz jakąś rolę :?: Tiia, ciekawy przypadek, za kogo się uważasz - Napoleon czy ktoś inny :?: Doooktorze pacjent... :mrgreen:

Zabawny jesteś. :lol:
Obrazek

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 listopada 2012, 16:54

Hornet pisze:
Adi pisze:Aha czyli teraz brak możliwości wyrejestrowania pojazdu czy kary za ścięcie swojego drzewa na swojej posesji ......są na tym świecie od zawsze xD

Ty jesteś chyba inteligentny inaczej. No dobra i tak tego nie obejmiesz ale to chodzi o prawo i jego przestrzeganie, przez wszystkich. Ściśnij poślady, napnij się i, i , i co, dotarło do tej łepetynki :?:

Co ty piszesz za banialuki. Czy płacenie ubezpieczenia za swój samochód który nie jeździ jest wg ciebie prawem niezbednym które ułatwia nam zycie ? NIE!!! jest czystym złodziejstwem, dzięki którym pasożytują agencje ubezpieczeniowe i tzw stacje demontażu pojazdów. Ten problem tyczy się mnie, ponieważ mam małe gospodarstwo ogrodnicze i bus jest mi potrzebny łącznie ok TYDZIEŃ czasu w roku a musze płacić 600 zł za cały rok.

W dodatku obecne prawo jest tak skonstruowane, że nie można samemu sobie rozebrać pojazdu który zakupiłem za własne pieniądze (i zapłaciłem podatek) tylko muszę je dać do stacji gdzie dadzą mi za niego 10% wartości sumy którą bym pozyskał na drodze rozbierania.

Wróć do „Wyznania”