PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nauka religii

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy jesteś za, czy przeciw nauce religii w szkole państwowej?

Za
28
32%
Przeciw
60
68%

Liczba głosów: 88

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 listopada 2012, 18:34

mateuszjkl pisze:Popaprańce zatruwające ziemie :roll: .
Pocięcie samochodu , sprzedanie części lub oddanie złomiarzom - jest zatruwaniem ziemi ?
Czysty recykling - o co ci k*** chodzi :D?

Bo dla niego nie zatruwa ziemi stacja która robi wszystko w dokładnie taki sam sposób jak ty u siebie w garażu.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 11 listopada 2012, 18:37

No tak ,zapomniałem o socjalistycznym zwalczaniu bezrobocia :roll: .

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 18:41

Pocięcie samochodu , sprzedanie części lub oddanie złomiarzom - jest zatruwaniem ziemi ?

No tak, zapomniałem że kwas z akumulatorów wypijesz na śniadanie, płyny hamulcowe i z amortyzatorów na kolację, olejem i plastikiem opalisz sobie kominek. Drogie dziecko, samochód to nie tylko blachy. Zrozumiałeś coś z tego :?:

mateuszjkl pisze:No tak ,zapomniałem o socjalistycznym zwalczaniu bezrobocia :roll: .

No tak, zapomniałem że niektórzy mieli do szkoły pod górkę. :roll: Teraz są mocno prawicowi. :lol:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 18:45

No to trzeba wprowadzić obowiązkowy nakaz ubezpieczeń wszystkiego co ma baterie lub jest z plastiku oraz możliwości rezygnacji tylko w przypadku oddania do autoryzowanej stacji w celu utylizacji:)

[ Dodano: Nie 11 Lis, 2012 ]
Hornet pisze:

No tak, zapomniałem że niektórzy mieli do szkoły pod górkę. :roll: Teraz są mocno prawicowi. :lol:

Za to ci mocno lewicowi byli prymusami (kapowanie wyuczone od dziecka) a teraz rozwożą pizzę, dlatego jedyne co im sprawia frajdę to świadomość że drugiego Kowalskiego państwo gnębi bardziej:)

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 listopada 2012, 18:49

No tak, zapomniałem że kwas z akumulatorów wypijesz na śniadanie, płyny hamulcowe i z amortyzatorów na kolację, olejem i plastikiem opalisz sobie kominek. Drogie dziecko, samochód to nie tylko blachy. Zrozumiałeś coś z tego :?:

Jestes na tyle niedouczony że nie wiesz że za zużyty akumulator dostaniesz kase.

Płyn hamulcowy zmieniasz co dwa lata. Wiec co to za argument.

W aucie na złom najprawdopodobniej olej w amortyzatorze wycieknie i będzie jego znikoma ilość.

Olej jak mówiłem w 80% idzie na ogrzewanie !

A plastiki jak inne plastiki typu butelka wrzucasz do kosza na plastiki.
Poskrobcie z wierzchu socjalistę a znajdziecie nazistę albo komunistę.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 18:52

Adi pisze:jedyne co im sprawia frajdę to świadomość że drugiego Kowalskiego państwo gnębi bardziej:

To państwo cię gnębi :?: Możesz podać jakieś pikantne szczegóły :?:

Dlaczego prawicowe oszołomy każdego inaczej myślącego przypisują do lewicy :?: Byłeś może z tym u lekarza... specjalisty :?:

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 listopada 2012, 18:53

Dlaczego prawicowe oszołomy każdego inaczej myślącego przypisują do lewicy :?: Byłeś może z tym u lekarza... specjalisty :?:

Stul pysk lewacki mamisynku.

+1 za chamstwo.

Marchewa
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2012, 22:57 przez ElDario, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 18:55

Hornet pisze:
Dlaczego prawicowe oszołomy każdego inaczej myślącego przypisują do lewicy :?

W zasadzie to każdego kto uważa że powinno się bulić dożywotnio OC za auto które nie istnieje, bądź jest rozbite bądź nie można nim jeździć można przypisać albo do lewicy albo do chorych psychicznie ale najczęściej do obu grup naraz.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 18:59

ElDario pisze:

Prawda zabolało, jakie to żałosne. :roll: Nawet Adi zabulgotał. :lol: No prawicowe chłopaki, daliście normalnie du*y. :cool:

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 listopada 2012, 19:03

Żałosny to jest stan twojego umysłu.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 19:06

Żałosny to jest stan twojego umysłu.

A wiesz że nie narzekam, gorzej z twoim, jak musisz uciekać się do obelg. :cool:

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 11 listopada 2012, 19:08

kto pierwszy zaczoł obelgi nazywając mnie prawicowym oszołomem ? Nie odwracaj kota ogonem. najpierw zaczynasz a potem płaczesz. Na policje jeszcze zadzwoń konfidencie.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 19:15

ElDario pisze:kto pierwszy zaczoł obelgi nazywając mnie prawicowym oszołomem ?

Ejże, czy to nie ty zacząłeś mnie obrzucać jakimiś lewackimi czymś tam :?: Prawicowa pamięć jest bardzo wybiórcza, o ile coś takiego mają. :wink:

ElDario pisze:Na policje jeszcze zadzwoń konfidencie.

Możesz uzasadnić słowo "konfidencie" :?: Ja wiem że masz ubogi słownik, ale może spróbuj. :cool:

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 11 listopada 2012, 19:46

Brawo - el dario - zarobiłeś kolejne punkty jak nie bana.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 11 listopada 2012, 19:48

Hornet pisze:

mateuszjkl pisze:No tak ,zapomniałem o socjalistycznym zwalczaniu bezrobocia :roll: .

Najpierw mówisz dziecko potem mówisz , że do szkoły miałem pod górkę. Weź się zdecyduj w końcu kim jestem :D.
Osób których nie znasz nie powinieneś obrzucać tego typu hasłami , bo ani nie jestem dzieckiem ,ani do szkoły nie miałem pod górkę.

Człowieku co ty gadasz ? Akumulatory możesz oddać w specjalne miejsca , a jak są sprawne to przecież można sprzedać. Płyny hamulcowe itp. są znikome nikt ci nie mówi że musisz je na ziemie wylać. A plastik to codziennie wyrzucasz do śmieci - i zapewniam cię że w skali tygodnia ,dwóch przerośnie to ilość plastiku z samochodu.

[ Dodano: Nie 11 Lis, 2012 ]
Nazgul pisze:Stul pysk lewacki mamisynku.

Brawo - el dario - zarobiłeś kolejne punkty jak nie bana.

Ej no! A czego Hornest nie dostanie za Prawicowe Oszołomy ??

Wróć do „Wyznania”