PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Nauka religii

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy jesteś za, czy przeciw nauce religii w szkole państwowej?

Za
28
32%
Przeciw
60
68%

Liczba głosów: 88

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 20:10

mateuszjkl pisze:Najpierw mówisz dziecko potem mówisz , że do szkoły miałem pod górkę. Weź się zdecyduj w końcu kim jestem :D .

To w twoim bantustanie dzieci nie chodzą do szkoły :?: :shock:

Ej no! A czego Hornest nie dostanie za Prawicowe Oszołomy ??

Wiesz, ja myślę że słowa klucz to tu są "stul pysk" a nie "lewacki maminsynku". :wink:

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 11 listopada 2012, 20:21

Hornet pisze:
mateuszjkl pisze:Najpierw mówisz dziecko potem mówisz , że do szkoły miałem pod górkę. Weź się zdecyduj w końcu kim jestem :D .

To w twoim bantustanie dzieci nie chodzą do szkoły :?: :shock:

Wiesz, ja myślę że słowa klucz to tu są "stul pysk" a nie "lewacki maminsynku". :wink:

Nie rozumiesz sensu mojej wypowiedzi. Najpierw mówisz dziecko - czyli sugerujesz że jestem gówniarzem chodzącym jeszcze do szkoły , potem mówisz że do szkoły miałem pod górkę - czyli sugerujesz że już szkoła to moja przeszłość , a więc już nie jestem dzieckiem .

Nie widzisz że to się likwiduje ze sobą ?

Prowokujesz mnie do użycia wulgaryzmów tak samo jak zrobiłeś to z El Dario - bez obaw , mnie nie sprowokujesz nawet nie wiem jak bardzo byś tego chciał.

I nie na żadnym bantustanie bo w Polsce mieszkam , a z tego co mi wiadomo Bantustany w Polsce nie istnieją. Tym bardziej... Jestem biały. Wiesz ,White Power i takie sprawy..

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 11 listopada 2012, 20:24

Hornet prosiłby abyś przytonował z jechaniem po ludziach...
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 20:27

mateuszjkl pisze:Najpierw mówisz dziecko - czyli sugerujesz że jestem gówniarzem

A nie jesteś :?: :shock: Twoje wypowiedzi o tym raczej nie świadczą. :wink:

mateuszjkl pisze:Prowokujesz mnie do użycia wulgaryzmów tak samo jak zrobiłeś to z El Dario - bez obaw , mnie nie sprowokujesz nawet nie wiem jak bardzo byś tego chciał.

Mylisz się, wulgaryzmami to oni zastępują brak argumentów, to taki naturalny odruch w pewnych kręgach. :mrgreen:

Nazgul pisze:Hornet prosiłby abyś przytonował z jechaniem po ludziach...

OK, zresztą to przestaje być zabawne. mateuszjkl - podziękuj panu moderatorowi, jednak stanął w twojej obronie, doceń to, mimo że to władza. :cool:

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 11 listopada 2012, 20:38

Hornet pisze:
mateuszjkl pisze:Najpierw mówisz dziecko - czyli sugerujesz że jestem gówniarzem

A nie jesteś :?: :shock: Twoje wypowiedzi o tym raczej nie świadczą. :wink:

mateuszjkl pisze:Prowokujesz mnie do użycia wulgaryzmów tak samo jak zrobiłeś to z El Dario - bez obaw , mnie nie sprowokujesz nawet nie wiem jak bardzo byś tego chciał.

Mylisz się, wulgaryzmami to oni zastępują brak argumentów, to taki naturalny odruch w pewnych kręgach. :mrgreen:

Nazgul pisze:Hornet prosiłby abyś przytonował z jechaniem po ludziach...

OK, zresztą to przestaje być zabawne. mateuszjkl - podziękuj panu moderatorowi, jednak stanął w twojej obronie, doceń to, mimo że to władza. :cool:

Wiem czym jest oznaka wulgaryzmów na forum . I sugeruję ci że mnie nie wyprowadzisz z równowagi , ponieważ mam swoje teorie i się ich trzymam i nie łatwo jest zakosić mnie jakimś argumentem abym użył wulgaryzmów ,bo już za długo na te tematy rozmawiam - i nie mówię o tym forum.
Bo czym innym jest wulgaryzm w życiu codziennym bo on już ma różne podłoża i nie tylko spowodowane jest brakiem argumentów.

Np. które wypowiedzi ? Proszę mi tutaj pokazać moje wypowiedzi które mówią że jestem dzieckiem. A u ciebie już bym znalazł , bo normalny dorosły człowiek nie przychodzi na forum aby po kimś jechać w sposób - lepsze wyzwisko , lepsza prowokacja.

Co z tego że władza? Władzę też mogę docenić jak spełnia moje oczekiwania.

I nie w mojej obronie , tylko przeciwko tobie.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 11 listopada 2012, 20:51

mateuszjkl pisze:I nie w mojej obronie , tylko przeciwko tobie.

A wiesz że masz nawet racje, tak się składa że strasznie mnie nielubi, bo swego czasu wytknąłem mu kilka rzeczy, ale to dłuższa historia. :wink:

Temat - Nauka religii, no to może coś na temat :?: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 11 listopada 2012, 22:47

Z tą kiepską edukacją prawicowców to chyba zdeptałeś komuś odcisk. Szkoda, że wymiana argumentów ogranicza się do wymiany uprzejmości...
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 23:19

Cynik pisze:Z tą kiepską edukacją prawicowców to chyba zdeptałeś komuś odcisk. Szkoda, że wymiana argumentów ogranicza się do wymiany uprzejmości...

A jak można wymieniać argumenty z kimś kto twierdzi że w Polsce respektuje się własność prywatną a przykłady świadczące coś przeciwnego usprawiedliwia "twardym prawem" i "normą współżycia".?

Jak można dyskutować z kimś kto nazywa ludzi zmuszanych do płacenia OC za auta które nie jeżdżą czy ludzi karanych za ścięcie swojego drzewa na swojej posesji "frustratami'?

Kto wreszcie wypisuje brednie popierające płacenie w nieskończoność OC za nieistniejące auto.

Z drugiej strony zapewne uznaje za słuszne rozstrzeliwania lewaków w takiej 3 rzeszy, bo przecież takie było "twarde prawo" i "normy współżycia", albo zaprzecza własnym bredniom.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 11 listopada 2012, 23:35

Raz że nie na temat, dwa akurat nie masz racji. Albo przyjmijmy że masz rację alternatywną. Trzy - nikt nie wyzywa Ciebie na tyle, abyś miał powody czuć się obrażanym. Co nie zmienia faktu że szukasz zaczepki, albo udając że nie znasz prawa, albo go nie znasz i szukasz zadziory. Idź do dowolnego agenta ubezp. albo lepiej na stacje kontroli to ci powiedzą co zrobić. Masz to bykiem w przepisach. Nie rozumiem rozgoryczenia, a nieznajomość przepisów jak widzisz szkodzi. To już Rzymianie mawiali ignorantia iuris nocet. Przepisy jakich szukasz są w Afryce albo w Afganistanie.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 11 listopada 2012, 23:43

Cynik pisze:Raz że nie na temat, dwa akurat nie masz racji. Albo przyjmijmy że masz rację alternatywną. Trzy - nikt nie wyzywa Ciebie na tyle, abyś miał powody czuć się obrażanym. Co nie zmienia faktu że szukasz zaczepki, albo udając że nie znasz prawa, albo go nie znasz i szukasz zadziory. Idź do dowolnego agenta ubezp. albo lepiej na stacje kontroli to ci powiedzą co zrobić. Masz to bykiem w przepisach. Nie rozumiem rozgoryczenia, a nieznajomość przepisów jak widzisz szkodzi

Aha, czyli " wiem lepiej ale nie powiem":)

Więc napisz jak wyrejestrować auto które:

1-> będzie w naprawie jeszcze 3 lata

2->którym nie możemy jeździć bo np zabrano nam prawko na 3 lata.

3->które jest w masie spadkowej i właściciel będzie znany np za rok.

Jak już odpowiesz na te pytania (a powinieneś skoro sugerujesz że to ja jestem ignorantem) to napisz jeszcze jak zgodnie z prawem wyrejestrować auto które nie istnieje.

ElDario
Minister
Minister

Postautor: ElDario » 12 listopada 2012, 00:02

Cynik pisze:Masz to bykiem w przepisach. Nie rozumiem rozgoryczenia, a nieznajomość przepisów jak widzisz szkodzi. To już Rzymianie mawiali ignorantia iuris nocet. Przepisy jakich szukasz są w Afryce albo w Afganistanie.

1. Pojazd podlega wyrejestrowaniu przez organ właściwy ze względu na miejsce
ostatniej rejestracji pojazdu, na wniosek jego właściciela, w przypadku:
1) przekazania pojazdu do przedsiębiorcy prowadzącego stację demontażu lub
przedsiębiorcy prowadzącego punkt zbierania pojazdów, na podstawie za-
świadczenia o demontażu pojazdu, o którym mowa w ust. 2 bądź w art. 24
ust. 1 pkt 2 lub art. 33 ust. 3 ustawy z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu
pojazdów wycofanych z eksploatacji, albo równoważnego dokumentu wy-
danego w innym państwie;
2) kradzieży pojazdu, jeżeli jego właściciel złożył stosowne oświadczenie pod
odpowiedzialnością karną za fałszywe zeznania;
3) wywozu pojazdu z kraju, jeżeli pojazd został zarejestrowany za granicą lub
zbyty za granicę;
4) zniszczenia (kasacji) pojazdu za granicą;
5) udokumentowanej trwałej i zupełnej utraty posiadania pojazdu bez zmiany
w zakresie prawa własności;
6) przekazania niekompletnego pojazdu do przedsiębiorcy prowadzącego sta-
cję demontażu lub przedsiębiorcy prowadzącego punkt zbierania pojazdów,
na podstawie zaświadczenia o przyjęciu niekompletnego pojazdu, o którym
mowa w art. 25 ust. 1 lub art. 33 ust. 3 ustawy z dnia 20 stycznia 2005 r. o
recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, albo równoważnego do-
kumentu wydanego w innym państwie.

Masz przepis. Zarzucasz komuś brak wiedzy a sam nic nie wiesz. Zgodnie z powyższym, nie ma możliwości legalnie wyrejestrować pojazd którego nie ma.

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 12 listopada 2012, 00:09

Pieprzycie, to się da zrobić, tylko trzeba mieć odrobinę oleju w głowie. Nie wierzycie, to sobie pogóglajcie. Na prawicy jak zwykle bez zmian... :roll:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 12 listopada 2012, 00:16

O, kolejny " wiem jak ale nie powiem":)

Awatar użytkownika
Hornet
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Kontaktowanie:

Postautor: Hornet » 12 listopada 2012, 00:23

Adi pisze:O, kolejny " wiem jak ale nie powiem":)

Trza się było uczyć jak był ku temu czas, teraz sam widzisz... :roll:

Może jednak dasz sobie du*ie siana i wrócisz do tematu :?: Zawsze możesz sobie założyć temat o twoim życiowym problemie. :wink:

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 12 listopada 2012, 00:39

Hornet pisze:
Trza się było uczyć jak był ku temu czas, teraz sam widzisz... :roll:

Więc nie dość że "wiem lepiej ale nie powiem bo nie wiem" to jeszcze teraz " Trza się było uczyć bo ja wiem ale nie powiem" :)

Hornet pisze:Może jednak dasz sobie du*ie siana i wrócisz do tematu :?:

Dam sobie siana dopiero wtedy jak się dowiem jak to nasi lewicowi specjaliści i legalnie wyrejestrowują osobówki, skoro oskarżają innych o ignorancję:)

Hornet pisze:Zawsze możesz sobie założyć temat o twoim życiowym problemie. :wink:

O lewakach?

Wróć do „Wyznania”