PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ksiądz Wojciech Lemański

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

kajzer
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: kajzer » 11 grudnia 2014, 16:51

Pytasz Adi
Czyżbyś był jehowym?

Nie. Jestem protestantem . Wyznawcą kościoła ewangelicznego..
Co do ŚJ oni sami o sobie nie mówią my chrześcijanie .. To nie wiem czy ich można zaliczyć do chrześcijan.
Adi bez obawy nie zamierzam nauczać na forum.
Ale odbieglismy zasadniczo od tematu od księdza Lemańskiego .
Pisze jak Jest...!!

Westwood
Poseł
Poseł

Postautor: Westwood » 13 grudnia 2014, 20:14

Kuba pisze:http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/modlitwa-za-jasienice/tkc5w

Bardzo ciekawy reportaż.

Bardzo ciekawi mnie to, dlaczego dopiero trzy lata po konflikcie między księdzem Lemańskim a abp Hoserem nagle znalazł się hak na Lemańskiego? W tym paszkwilu próbuje się oczernić Wojciecha Lemańskiego i wybielić Hosera. Aż trzy lata były potrzebne, aby wymyślić i opublikować te wyssane z brudnego palca inwektywy. Gdyby to była prawda, pojawiłoby się to natychmiast po aferze z Hoserem i Lemańskim.
Poza tym uważam, że należy ujawnić treść ostatniej rozmowy telefonicznej braci K.

Awatar użytkownika
Kuba
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Kuba » 14 grudnia 2014, 11:13

Przecież tekst wali też w Hosera.
Polacy jako Słowianie przez setki lat za naturalne środowisko zamieszkania mieli puszcze, łąki, lasy. Chęć likwidowania większej ilości ogródków działkowych równa się zamachowi na wartości narodowe.

Wróć do „Wyznania”