PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Pedofilia, homoseksualizm w kościele polskim

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 07 listopada 2013, 19:48

To nie byłoby komu mszy odprawiać :lol:
Żeby Polska...

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 07 listopada 2013, 19:54

Z drugiej strony te czarne mendy nieźle sobie dobierają ofiary. Gdyby sprawa dotyczyła mojego dziecka to najpierw bym popracował nad takim gnojkiem z palnikiem i sekatorem a dopiero później złożył zawiadomienie. Im się jakoś udaje. Mam nadzieję że do czasu.

dejpanspokój
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: dejpanspokój » 07 listopada 2013, 20:06

Aimar pisze:Z drugiej strony te czarne mendy nieźle sobie dobierają ofiary. Gdyby sprawa dotyczyła mojego dziecka to najpierw bym popracował nad takim gnojkiem z palnikiem i sekatorem a dopiero później złożył zawiadomienie. Im się jakoś udaje. Mam nadzieję że do czasu.

Dlatego pisałem wcześniej o Michaliku, że warto się wsłuchać co on powiedział w jaki sposób dobierają sobie dzieci. On wie co mówi :twisted:
Z normalnych domów nie biorą bo wiedzą jaka nyłaby kara. To są cwane mendy.
Żeby Polska...

Awatar użytkownika
sececjonista
Minister
Minister

Postautor: sececjonista » 07 listopada 2013, 20:16

Aimar pisze:Z drugiej strony te czarne mendy nieźle sobie dobierają ofiary. Gdyby sprawa dotyczyła mojego dziecka to najpierw bym popracował nad takim gnojkiem z palnikiem i sekatorem a dopiero później złożył zawiadomienie. Im się jakoś udaje. Mam nadzieję że do czasu.

Ale ty jesteś delikatny :evil:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=1119fd

ten gość przekracza wszelkie normy społeczne . Takich ludzi powinno się skazywać na ( no właśnie jeszcze nie wiem ) z urzędu. Brak słów .
"Demokracja-Bóg , który zawiódł" H.H. Hoppe

"Zwolennicy opieki społecznej, socjalizmu, etatyzmu i interwencjonizmu codziennie na tysiąc sposobów zabiegają o nowe ograniczenia indywidualnej wolności. " Henry Hazlitt

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 07 listopada 2013, 22:27

Dobre. Gnojek przeprasza korporację dla której pracuje. Nie dzieci czy wiernych. Niech tak dalej kombinują to się skończy czymś na wzór nocy długich noży. W przypadku takich bandytów mnie by to nie przeszkadzało.

sececjonista pisze:Takich ludzi powinno się skazywać na ( no właśnie jeszcze nie wiem ) z urzędu.

To jest akurat proste. Tydzień pod sztywną celą. Tydzień wystarczy bo dla kogoś z "dwusetką" to i tak będzie dożywocie.

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 08 listopada 2013, 10:45

Przecież tu nawet nie potrzeba tych mitycznych "ataków na Kościół", o których krzyczą duchowni - Co się kolejny ksiądz wypowiada to własnym ozorem podrzyna majestatowi tej instytucji gardło, od arcybiskupa po zwykłego klechę. Sami się wykańczają. Wychodzi na to że ta wielka, potężna, odwieczna instytucja nie potrafi nawet wyciągnąć jakichkolwiek wniosków i zwyczajnie nie nadaje na falach społeczeństwa, a to się źle skończy. Albo chociaż trochę odświeżą skostniałe spojrzenie na świat, albo skończą jak wyznania Światowida czy Horusa. Oni też myśleli że ich religia przetrwa do końca świata.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

ponad
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: ponad » 08 listopada 2013, 10:55

Niech sobie wsadzi gromnice w ....
-,,do czasów,w których istnieje prawda,a tego co się stało, nie można zmienić.
Z epoki identyczności, epoki samotności, z epoki Wielkiego Brata, z epoki dwójmyslenia -pozdrawiam was!"

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 10 listopada 2013, 14:22

Gromnice z zawartością nictrogliceryny, i podpalić lont. Nie rozumiem jak społeczeństwo może to akceptować. Duchowni tacy powinni być natychmiast wydaleni ze stanu kapłańakiego i oddani wymiarowi sprawiedliwości, w więzieniu Bóg da im łaske i odkupienie. Więźniowie zaś to prawdziwe uczucie, ktorym obdarzają swoje ofiary.

Anubisie - bezsprzecznie, tylko żonaci powinni mieć prawo do posługii kapłanskiej, najpierw obowiązki wobec gatunku, później metafizyka. Wtedy przestaliby piać tyle głupot z ambony. Niech ksiądz da przyklad, jak naleźy prowadzić rodzinę.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 10 listopada 2013, 22:01

Cynik pisze:Anubisie - bezsprzecznie, tylko żonaci powinni mieć prawo do posługii kapłanskiej, najpierw obowiązki wobec gatunku, później metafizyka.

Osobiście uważam, że ingerencja w obrzędy i zasady sekt jest bez sensu. Ich małpy ich zoo.
My powinniśmy się skupić na wprowadzeniu normalnych zasad. Rezygnacji z kretyńskiego konkordatu, likwidacji wszystkich ulg i finansowania tych instytucji.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 12 listopada 2013, 00:53

A to przede wszystkim.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 26 listopada 2013, 11:20

Winni Masoni!!!
Kto stoi za nagłaśnianiem skandali pedofilskich i innych w Kościele? Masoni! I dziennikarze, a właściwie "pseudodziennikarze", bo prawdziwy dziennikarz na świętość księdza ręki by nie podniósł. Tak przynajmniej twierdzi o. Rydzyk.
Szef Radia Maryja połączył się telefonicznie z uczestnikami poniedziałkowego spotkania Rodziny Radia Maryja i zdradził im przy okazji, że owi żurnaliści - wrogowie Kościoła sami są na bakier z moralnością.
- Jak się oni prowadzą. Jakie to wszystko ... szkoda gadać! - machnął ręką z rezygnacją.
I na księży wygadują. Już tak księży sponiewierali, że no nie wiem.
http://glosrydzyka.blox.pl/html/1310721 ... 20.html?26

Posłuchaj
http://bi.gazeta.pl/im/9/15000/m15000999.mp3
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 26 listopada 2013, 13:31

Ten człowiek wypowiada się jak sześciolatek, tylu błędów językowych i lapsusów ze świecą szukać. Aż dziw, że ktoś na poziomie tępogłowego, wiejskiego klechy z zabitej deskami wioski przy granicy polsko-litewskiej dowodzi największymi katolickimi mediami w Polsce.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 19 stycznia 2014, 22:35

- Trzeba by porozmawiać z ludźmi, którzy w życiu tego doświadczyli. Nie wiem, o jakim czasie bycia dzieckiem mówimy. Bo jeżeli mówimy o dziecku 3-letnim (bo i takie przypadki pedofilii miały miejsce), to dotyczyły one rodzin, bo pod ich ścisłą opieką znajduje się wtedy dziecko. Ale mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci “wchodziły” do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka.

Muszę przyznać się, że ta wypowiedź mnie zmroziła.
http://www.epiotrkow.pl/news/Odwaznie-i ... iele,16498
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 20 stycznia 2014, 11:11

Jak dla mnie ktoś mówiący coś takiego jest potencjalnym pedofilem.
W cywilizowanym kraju (jak np. Chiny) takich bydlaków się eliminuje. Na kolana, strzał w tył głowy, rachunek dla rodziny za nabój a jego do szpitala i na części. U nas się takie wywiady wrzuca do netu i to jest jedna z przyczyn przez które za 50 lat (a może wcześniej) to my będziemy Chińczykom koszulki szyć.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 20 stycznia 2014, 11:29

Dobrze, że nie jesteśmy w Chinach, nawet jak to tylko wyobrażone chiny....
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Wyznania”