PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Pedofilia, homoseksualizm w kościele polskim

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Pedofilia, homoseksualizm w kościele polskim

Postautor: Nazgul » 04 października 2015, 11:30

Już teraz wiemy jak ks. prałat zrobił karierę w Watykanie... poprzez pracowitość oczywiście...

ksiądz gej -polak - no to ten temat musi żreć. ksiądz pedofil już się znudził.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 04 października 2015, 11:53

Nie znudził się, tylko dyskretnie odszedł na łono Abrahama.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 04 października 2015, 11:56

Nie krytykuję że zrzucił to z siebie bo to zapewne niefajna dla duszy sytuacja, ale faktycznie - O co tyle zamieszania? Jego sprawa, nie wiem jaki miał w tym cel dopiero teraz (w trakcie ważnego dla Kościoła zebrania) ale nie mnie do tego, homoseksualizm mi nie wadzi bo nie jest zwyczajnie moją sprawą, do łóżek zaglądać poza własnym nie mam potrzeby. Bardziej irytuje fakt że wystarczy się przyznać do sympatyzowania z męskim członkiem i tyłkiem by nagle dla wszelakiej maści lewicy z "klechy, katotalibanu, w ogóle opodatkować i wywalić ze szkół!" stał się w jakimś stopniu celebrytą, ważnym głosem i w ogóle, weekend hero. Jeśli tylko tyle trzeba by odwrócić relacje, to nie świadczy to za dobrze o tych ludziach.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 04 października 2015, 19:54

Wiesz, nie każdy kto chce odciąć kościół od publicznej pępowiny jest lewicą. Dla mnie lewactwo przybrało formę faszyzującego PiSu. Kościół won ze szkół, tak samo jak inne religie, ale gej mi obojętny. To też człowiek. Więc o co caly krzyk? No rozumiem 100 tys podpisow za wywaleniem religii z szkół, to jest temat. Ale ksiądz gej ani jedyny ani ostatni.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 04 października 2015, 20:39

Cynik pisze:Wiesz, nie każdy kto chce odciąć kościół od publicznej pępowiny jest lewicą. Dla mnie lewactwo przybrało formę faszyzującego PiSu. Kościół won ze szkół, tak samo jak inne religie, ale gej mi obojętny. To też człowiek. Więc o co caly krzyk? No rozumiem 100 tys podpisow za wywaleniem religii z szkół, to jest temat. Ale ksiądz gej ani jedyny ani ostatni.

A dla mnie lewactwo to tacy jak Ty .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 05 października 2015, 01:48

No widzisz, tacy jak ja nie są lewakami ;) coś ci się poprzestawiało człowieku w głowie, To lewica wchodzi w dupę kościelnym hierarchom. Konstytucja z 1997 r, konkordad, komisja majątkowa, .w końcu klęczący naród pod sztandarem "niepokornej prawicy", złożonej z wydymanych przez styropian byłych karierowiczów PZPR. To Miller dał więcej przywiljów Kościołowi niż tzw prawica przez wszystkie lata rządów. Zdaje się nie do końca Piskorz odróźniasz kto pod jakim sztandarem stoi.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 października 2015, 11:16

Bo nie patrzy, tylko mu pokazują. A co pokazują to wiemy.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 05 października 2015, 14:58

Nie byłoby cyrków, gdyby znieść celibat. Nie byłoby takiego palenia głupa, jeżdżenia na dziwki, homo orgii i pedofilii. Albo niech wraz z kapłaństwem wprowadzić obowiązkowa chemiczną kastrację

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 05 października 2015, 16:45

A czemu chemiczną ;)
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 05 października 2015, 21:30

W wielu starożytnych religiach kapłani zapobiegawczo stawali się eunuchami. Ile by to problemów za jednym razem rozwiązało ....

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 10 października 2015, 07:06

Ksiądz dodał też, że rozumie pedofilię, ale nie jest w stanie pojąć ’choroby homoseksualizmu”
http://natemat.pl/157285,dzieci-czesto- ... zareagowal
włoscy hierarchowie zareagowali natychmiast. Program prywatnej stacji La7 był nadawany we wtorek, a ksiądz już został odsunięty od sprawowania posługi.
A Michalik dalej arcybiskupem.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 10 października 2015, 14:25

Bodajże w 2014 roku w polskich więzieniach przebywało ponad 1400 skazanych za pedofilię . Warto wspomnieć że od czasów starożytnych [Grecja] temat ten jest aktualny .

W Kościele też są różni ludzie . Jak to powiedział biskup Pieronek : są ludzie i ludziska , są księża i księżyska . Ja nie spotkałem ani w mojej parafii ani w sąsiednich dotychczas księdza pedofila czy homoseksualisty .

Jest taka tradycja , że często parafianie modlą się za swoich duszpasterzy . Myślę , że to ich również trochę dyscyplinuje .

Dlatego jestem wiernym synem Kościoła .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."

T. Jasudowicz

Paw
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Paw » 10 października 2015, 15:01

PiSkorz pisze:Ja nie spotkałem ani w mojej parafii ani w sąsiednich dotychczas księdza pedofila czy homoseksualisty .

Nie mieli tego wypisanego na czołach? ;-)

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 10 października 2015, 17:28

Widzę, że lewicowo-liberalne media kręcą nawet prawicowcami. :lol: Za hitlera wrogiem był żyd, bo brał małe dzieci na mace i zatruwał studnie, a za lewicowo-liberalnej hołoty w Europie wrogiem jest ksiądz pedofil. Jest to obrzydliwa, prymitywna i nienawistna propaganda na poziomie Der Szturmer.

Nie ma żadnych danych które by mówiły, że wśród kleru jest większy procent pedofilii niż wśród zwykłych ludzi. Dlaczego lewicowo-liberalne media nie mówią głośno o pedofilach murarzach czy prawnikach, ale o księżach to już i owszem? Dlaczego walczą o świeckie państwo i nie chcą religii w szkołach tak samo jak komuniści itd? Ponieważ KK ma tradycjonalistyczne i prawicowe poglądy oraz ogromny wpływ na Polaków. Murarze, piekarze, architekci takiego wpływu nie posiadają. Lewicowcy i liberałowie chcąc mieć większy wpływ na ludzi najpierw muszą podkopać wiarygodność i ośmieszyć KK. Dlatego mówi się o księżach pedofilach, o tym, że państwo powinno być świeckie, a religii nie powinno być w szkołach.

I piszę to z pozycji człowieka, który od sześciu lat nie chodzi do kościoła, a słuchanie coniedzielnych cytatów z żydowskiej książki go nudzi.
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
notkin
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: notkin » 10 października 2015, 17:45

Też się zastanawiałem ostatnio czy istnieją jakiekolwiek statystyki na temat tego jaki procent księży to pedofile. Nie mam nic przeciwko generalizowaniu, ale tylko wtedy jeśli są ku temu jakiekolwiek przesłanki.
"Najbardziej lękam się fanatyków liberalizmu... Poskrob liberała, a znajdziesz skrytego arystokratę." - Frank Herbert

Wróć do „Wyznania”