PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Cudowny Wizerunek Jezusa Chrystusa

Wszystko związane z religią, wierzeniami oraz metafizyką duchową. Podyskutuj o tym, co w polskiej religii się dzieje.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Cudowny Wizerunek Jezusa Chrystusa

Postautor: aspagnito » 15 lipca 2015, 21:36

Niewidomi wzrok odzyskują

Obraz powstał jako efekt komputerowy nałożenia na siebie obrazu z Całunu Turyńskiego, obrazu z Całunu z Manopello i obrazu z Zakrystii mojego Proboszcza.

Obrazek
Duchu Święty zdroju łaski i miłości , Ty w swoim uprzedzającym działaniu obdarzyłeś św, Łucję Bożą miłością , a ona wspaniałomyślnie odpowiedziała. Teraz oręduje za nami w niebie , błagam Cię Duchu Pocieszycielu natchnij moją modlitwę i udziel mi łaski o którą przez wstawiennictwo św, Łucji proszę..........
"Jeśli Twój ksiądz nie jeździ na rejestracji Watykanu... TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!" (Natanek, 2014)

Wróć do „Wyznania”