PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Katastrofa Smoleńska

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy uważasz, że tragedia w Smoleńsku to był zamach?

TAK
61
35%
NIE
115
65%
 
Liczba głosów: 176

Awatar użytkownika
PiStacjowy
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 293
Rejestracja: 02 maja 2010, 01:08
Lokalizacja: Radymno

Katastrofa Smoleńska

Postautor: PiStacjowy » 27 maja 2010, 13:58

Witam.
Na początku zapraszam do głosowania w ankiecie. Zobaczmy jak procentowo przedstawia się opinia Polaków o 10. kwietnia 2010.
Poniżej przedstawiam listę pytań, na które nie nikt nie udzielił i nie ma zamiaru udzielać odpowiedzi.
Zapraszam do dyskusji. Jakie wy macie pytania? A może macie stuprocentowe odpowiedzi na któreś z pytań z mojej listy, to wtedy zostanie ono usunięte z listy.

Zaznaczam, że lista pytań nie jest wymyślona przeze mnie tylko przez internautów na wielu forach internetowych.


01. DLACZEGO NIKT W MEDIACH NIE WYMÓWIŁ SŁOWA "ZAMACH" mimo że tragedia miała miejsce w kraju w którym co pół roku w telewizji mówi się o zamachu terrorystycznym?
02. Dlaczego w jednym samolocie leciało jednocześnie tyle ważnych osobistości i Pan Klich zgoził się na to podpisując dokument: „Zgadzam się, ja też będę na pokładzie” a później się tego wypierał?
03. Dlaczego nie leciał nikt ważny z obozu rządzącego dziwnym przypadkiem rezygnując z lotu w ostatniej chwili?
04. Dlaczego mówiono o 4 próbach lądowania skoro potem się okazało, że było tylko jedno?
05. Czy Polacy mieli dokładny wgląd w przebieg remontu Tupolewa o numerze 101 w Samarze?
06. Czy Rosjanie są w stanie wywołać sztuczną mgłę na dużą skalę?
07. Dlaczego pilot został oskarżony o błąd niemal od razu po katastrofie mimo, że polscy eksperci od lotnictwa wykluczają jednogłośnie taką opcje?
08. Dlaczego pracowni wieży twierdził, że prawdopodobnie Polscy piloci znali słabo rosyjski skoro wiadomo, że to nieprawda i że rozmawiali w 3 językach i potem z zapisów z czarnych skrzynek wyszło wyraźnie, że nie było bariery językowej?
09. Dlaczego nie widać na filmach akcji ratowniczych i karetek?
10. Czy ciała ofiar napewno były na miejscu katastrofy? Na filmach amatorskich nie widać nic, a montażysta myślał, że to pusty samolot. Szczątki ciał zbierane po katastrofie o niczym nie świadczą, bo nie były badane. Dlaczego na filmie z katastrofy w Lesie Kabackim widać spalone ciała, oderwane kończyny, krew, ubrania, buty, a tutaj nie widać zupełnie nic?
11. Czy doszło do wybuchu w powietrzu?
12. Dlaczego samolot nie znajdował się na osi pasa startowego nawet jeszcze przed tym jak uderzył w drzewo i skręcił w lewo?
13. Jak to się stało, że samolot z dziennikarzami wylądował bezproblemowo?
14. Czy mgła, którą widać na filmach kilka minut po katastrofie była na tyle duża, aby nie wcelować w pas startowy oraz nie widzieć na jakiej wysokości jest samolot?
15. Dlaczego kilka minut po katastrofie Rosjanie wielokrotnie strzelali? Czy broń, z której strzelano to był rosyjski Macarov? Część osób twierdzi, że na 100% to Macarov, a nie polska broń BORu.
16. Dlaczego zabrano dodatkowy sprzęt nawigacyjny sprowadzony w środę gdy lądował Putin i Tusk?
17. Czy kłótnie premiera i prezydenta trwające od kilku m-cy odnośnie tego kto z kim ma latać to celowa zagrywka w wyniku, której Tusk i Kaczyński polecieli osobno?
18. Dlaczego samolot uległ tak wielkim zniszczeniom, skoro eksperci nieoficjalnie mówią, że wybuch paliwa nie mógł zrobić takich zniszczeń.
19. Dlaczego jest ogromna rozbieżność świadków odnośnie ilości wybuchów? Mówiono o 1, 2, a nawet kilku wybuchach.
20. Dlaczego dyrektor departamentu wschodniego z MSZ zadzwonił tuż po katastrofie do R.Sikorskiego i mówił, że samolot się rozbił, ale nie było wybuchu? Skąd miał pewność?
21. Dlaczego analiza materiału z czarnych skrzynek, jak i identyfikacja ciał odbywa się w Moskwie a nie w Polsce? Wiele osób twierdzi, że gdybyśmy się postarali to moglibyśmy przejąć śledztwo. Dlaczego PO olało sprawę?
22. Dlaczego wiadomym było, że wszyscy zginęli już pół godziny po katastrofie, skoro służby ratunkowe w zasadzie jeszcze tam nie dotarły?
23. Czy doszło do zakłócenia sygnału GPS, które spowodowało, że autopilot sprowadził samolot w krzaki?
24. Dlaczego ciało Prezydenta zidentyfikowano od razu, zaś ciało Pierwszej Damy rozpoznano dopiero po szczegółach typu obrączka ślubna? Siedzieli obok siebie.
25. Dlaczego nie dokonano sekcji zwłok, która jednoznacznie ustaliłaby zamach (gaz, związki chemiczne po wybuchu bomby, kula w ciele ofiary)?
26. Dlaczego media bezczelnie zwalają winę na prezydenta jakoby miał naciskać na pilota skoro nie ma i nie będzie na to dowodów?
27. Dlaczego lista pasażerów krążyła swobodnie w sieci przez cały tydzień przed tragedią?
28. Dlaczego wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte ok. 2 godz. po informacji o katastrofie?
29. Dlaczego nastąpiło przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana?
30. Czy w Gruzji w 2008 roku nastąpił pierwszy nieudany zamach na naszego prezydenta?
31. Czy na pokładzie był tzw pilot-lider, którego wysłał tam Departament Transportu Lotniczego Rosji? Przepisy mówią, że przy takim locie i lądowaniu na takim lotnisku musi być taki pilot.
32. Dlaczego, niektórzy twierdzą, że samolot uderzył jednocześnie w dwa elementy oddalone od siebie o 50 m skoro rozpiętość skrzydeł wynosi 37 m?
33. Kto wymyślił brednię, że rosyjski kontroler nie bardzo orientował się, w jakim systemie należy podawać wartości ciśnienia atmosferycznego na lotnisku w Smoleńsku?
34. Dlaczego podano, że katastrofę przeżyło 3 osoby? Może jakiś świadek coś widział.
35. Ponoć dla lotnisku nikt nie czekał na prezydenta. Gdzie Ci nasi przyjeciele? Gdzie był nasz kochany Putin ze swoim giermkiem Miedwiedewem?
36. Dlaczego tuż po tragedii widziano jak ktoś wkręca żarówki na pasie startowym?
37. Dlaczego prawcownik lotniska twierdzi, że samolot rozerwał się w powietrzu?
38. Dlaczego nie wypowiada się ambasador Polski skoro był na lotnisku miejscu w którym powinien wszystko widzieć bardzo dokładnie?
39. Dlaczego polski dziennikarz najpierw twierdził, że widział jak kilku ludzi tuż po katastrofie wyprowadziło kogoś z wieży, a potem już o tym nie wspominał?

40. Kogo lub co widać w czasie 0:40-0:44 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
41. Kogo lub co widać w oddali w czasie 1:13 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
42. Kto lub co przebiega za drzewami w czasie 0:09-0:11 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
43. Kto i do kogo wypowiedział słowa "Patrz mu w oczy" w czasie 0:16-0:18 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
44. Kto i do kogo wypowiedział słowa "Uspokój się" w czasie 0:12 oraz 0:21 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24??
45. Kto i do kogo wypowiedział słowa "Jezusie, Jak możecie" w czasie 0:28-0:32 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
46. Kto i do kogo wypowiedział słowa "Dawaj tuda paskuda" w czasie 0:48 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
47. Kto i do kogo wypowiedział słowa "nie zabijajcie nas" w czasie 0:50 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
48. Kto i do kogo wypowiedział słowa "żyje" w czasie 0:54 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
49. Dlaczego słychać przeładowanie broni w czasie 0:55 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
50. Kto i do kogo wypowiedział słowa "Ni chu** sybir/siebia" w czasie 1:00 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
51. Kto śmieje się w czasie 1:07 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
52. Kto i do kogo wypowiedział słowa "Ja Wam dam Kurwa!" w czasie 1:12 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
53. Kto i do kogo wypowiedział słowa "zmiana planów" w czasie 1:13 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
54. Kto i do kogo dwukrotnie wypowiedział słowa "za c**** wam się nie uda" w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
55. Kto i do kogo wypowiedział słowa "To wszystko / To koniec" w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
56. Dlaczego Rosjanie emitują film z internetu ze zmienionym głosem, a dokładniej z wyciętym dźwiękiem strzałów?Jak wiele osób na pewno zauważyło jestem przekonany, że wydarzenia ze Smoleńska to nie przypadek. Najbardziej dobija mnie fakt, że media milczą i nic nie mówią nawet o zamachu tylko ciągle o błędach pilota. Nikt nawet nie powie, że możliwość zamachu jest wykluczona. Jeśli ktoś może odpowiedzieć na któreś z pytań to zapraszam do dyskusji.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2010, 14:44 przez PiStacjowy, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Posty: 12231
Rejestracja: 14 września 2004, 13:11
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:

Katastrofa Smoleńska

Postautor: Marchewa » 27 maja 2010, 14:13

Witam w tym temacie można pisać o przyczynach i skutkach Katastrofy w Smoleńsku.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister
Posty: 3455
Rejestracja: 27 października 2009, 15:45
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Waga » 27 maja 2010, 14:14

chomiczos pisze:A chociażby przerywanie odpowiedzi Panu Ministrowi zanim ten skończy mówić.


Jak Monika Olejnik przerywa to jest kultura jak Macierewicz to jej brak ;)

Jak sobie przypominam, w 2005r glosowałem na PO w wyborach parlamentarnych i Lecha Kaczyńskiego w prezydenckich, tak dla równowagi. Całe źródło niechęci do PO ma właśnie źródło w dziadzieniach PO po tamtych wyborach. Zrobili ze mnie jako wyborcy wała. Szybko się okazało,że wała rąbią z każdego kto im zwyczajnie nie podchodzi.

Wracając do katastrofy. E. Klich za dużo plecie w mediach i zbyt plącze się w "zeznaniach", dobrze by było aby ten pan na trochę wyłączył się z dysputy na pewien okres czasu bo na razie jest siewcą zamętu i szumu informacyjnego. Jestem pewien, że na dniach wyjdzie sprawa zbyt późnych komend wydawanych przez kontrolera lotu smoleńskiego lotniska wydawanych pilotom 101.

P.S. Edmund Klich z pewnością jest znajomym rodziny Kaczyńskich, trudno mi powiedzieć bliskim czy dalekim, jest jednak cenionym fachowcem i bliskim znajomym i przyjacielem płk Konrada Mackiewicza (Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych), który jest bratem Marii Kaczyńskiej.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
PiStacjowy
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 293
Rejestracja: 02 maja 2010, 01:08
Lokalizacja: Radymno

Postautor: PiStacjowy » 27 maja 2010, 14:46

Edmund Klich mija się z prawdą - powiedział w "Rozmowie Rymanowskiego" w TVN24 Rafał Rogalski, pełnomocnik m.in. rodziny państwa Kaczyńskich. Mecenas ostro skrytykował Klicha za ujawniane w mediach informacji na temat domniemanej winy pilotów za wypadek Tu-154.

Edmund Klich, polski przedstawiciel przy Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym badającym okoliczności smoleńskiej katastrofy, ujawnił w środę w mediach, że piloci Tu-154 pod Smoleńskiem zdecydowanie zbyt wcześnie zaczęli podchodzić do lądowania i "świadomie zeszli poniżej tak zwanej wysokości decyzji, czyli 100 metrów".

- Zrzucanie winy wyłącznie na pilotów jest niedorzeczne i szkodliwe dla śledztwa - przekonywał mecenas Rogalski, który reprezentując rodziny państwa Kaczyńskich, Gosiewskich, Putrów, Natalli-Świat ma dostęp do akt śledztwa polskiej prokuratury. Jednocześnie zaznaczył, że nie może zdradzić, jakie konkretnie informacje dyskredytują doniesienia Klicha. Stanowczo podkreślił jednak, że nie są one prawdziwe.

(...)

W obronie Edmunda Klicha stanęli goście "Rozmowy Rymanowskiego - mjr Michał Fiszer, były instruktor i wieloletni czynny pilot, oraz Tomasz Hypki, sekretarz Krajowej Rady Lotnictwa. - Pan Rogalski zachował się jak niektórzy dziennikarze: wiem, ale nie powiem - powiedział Hypki.

<<<LINK>>>

Pan Hypki jest debilem czy tylko udaje debila? Wiem, ale nie powiem? A może trzeba zadać pytanie czy może powiedzieć? Jakby mógł to by powiedział, ale jak wiemy śledztwo trwa. To jest mącenie ludziom w głowach. Widać wyraźnie, że Klich łże jak ruski pies.
**************************************************************
LUDZIE! OTWÓRZCIE OCZY! ZAKOŃCZMY TEN CHOCHOLI TANIEC PLATFORMY
**************************************************************

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł
Posty: 1620
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:10
Lokalizacja: Neusalz an der Oder

Postautor: Anioł » 27 maja 2010, 15:01

Takie krótkie pytanko do autora tematu. Czy próbowałeś sam odpowiedzieć na te pytania? Czy też po prostu skopiowałeś je z jakiejś strony o spiskach? Pytam się, bo część pytań jest tak kretyńska a odpowiedzi tak oczywiste że aż szkoda cokolwiek do nich dopisywać.

Najlepsze jest też to że większość pytań bazuje o amatorski filmik kręcony tak zwanym "kalkulatorem" (Czyli jest w jakości ala pierwsze komórki z aparatem).

Teraz zauważyłem że listę pytań zerżnąłeś ze strony paranormalni.pl, większość odpowiedzi na te pytania można również znaleźć na tej stronie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26669
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Postautor: Nazgul » 27 maja 2010, 15:22

01. DLACZEGO NIKT W MEDIACH NIE WYMÓWIŁ SŁOWA "ZAMACH" mimo że tragedia miała miejsce w kraju w którym co pół roku w telewizji mówi się o zamachu terrorystycznym?
Bo to straszliwe oskarżenie o wielkich skutkach politycznych i nikt go nie wypowie bez cienia dowodów!
02. Dlaczego w jednym samolocie leciało jednocześnie tyle ważnych osobistości i Pan Klich zgoził się na to podpisując dokument: „Zgadzam się, ja też będę na pokładzie” a później się tego wypierał?
Bo zawsze tak było? W sobotę matka Klicha przeszła operację.
03. Dlaczego nie leciał nikt ważny z obozu rządzącego dziwnym przypadkiem rezygnując z lotu w ostatniej chwili?
Bo lecieli w środę? Bo to była wyprawa prezydenta/ Przewodniczący klubu to jest ktoś ważny.
04. Dlaczego mówiono o 4 próbach lądowania skoro potem się okazało, że było tylko jedno?
Bo świadkowie tak mówili? Może pomylili dzwięk próbującego lądować wcześniej Rosjanina.
05. Czy Polacy mieli dokładny wgląd w przebieg remontu Tupolewa o numerze 101 w Samarze?
?
06. Czy Rosjanie są w stanie wywołać sztuczną mgłę na dużą skalę?
Czy jest UFO?
07. Dlaczego pilot został oskarżony o błąd niemal od razu po katastrofie mimo, że polscy eksperci od lotnictwa wykluczają jednogłośnie taką opcje?
Bo to oczywista przyczyna. Po drugie nikt go nie oskarżył. po trzecie jacy eksperci? :wink: Z salonu 24? Po czwarte wszyscy eksperci wskazują na błąd pilota.
08. Dlaczego pracowni wieży twierdził, że prawdopodobnie Polscy piloci znali słabo rosyjski skoro wiadomo, że to nieprawda i że rozmawiali w 3 językach i potem z zapisów z czarnych skrzynek wyszło wyraźnie, że nie było bariery językowej?
Bo próbowali racjonalizować decyzję pilota oraz byli na maxa posrani ze strachu.
09. Dlaczego nie widać na filmach akcji ratowniczych i karetek?
Bo rosjanie używają teleportacyjnych. Trzeba było oglądać TV o 9-10 to byś zobaczył. A na poważnie filmiki były nagrane do kilku minut po katastrofie a do miasta jest kilka kilometrów. To nie port lotniczy, nie ma tam obsady ratunkowej.
10. Czy ciała ofiar napewno były na miejscu katastrofy? Na filmach amatorskich nie widać nic, a montażysta myślał, że to pusty samolot. Szczątki ciał zbierane po katastrofie o niczym nie
Zostały podrzucone oczywiście. To że czegoś nie widziałeś.... hahahah. Ile metrów dzieli kamerzystów od szczątków? Po za tym miałeś okazję zobaczyć zdjęcia ciał na tym forum.
11. Czy doszło do wybuchu w powietrzu?
Nie.
12. Dlaczego samolot nie znajdował się na osi pasa startowego nawet jeszcze przed tym jak uderzył w drzewo i skręcił w lewo?
Znajdował się. Patrz "symulacje".
13. Jak to się stało, że samolot z dziennikarzami wylądował bezproblemowo?
Miał widoczność ponad 500m a więc większą niż minimum dla lotniska.
14. Czy mgła, którą widać na filmach kilka minut po katastrofie była na tyle duża, aby nie wcelować w pas startowy oraz nie widzieć na jakiej wysokości jest samolot?
Tak.
15. Dlaczego kilka minut po katastrofie Rosjanie wielokrotnie strzelali? Czy broń, z której strzelano to był rosyjski Macarov? Część osób twierdzi, że na 100% to Macarov, a nie polska broń BORu.
Nie strzelali. Nie ma na to żadnych dowodów. Salonowe dywagacje, już nawet broń rozpoznali geniusze :lol:
16. Dlaczego zabrano dodatkowy sprzęt nawigacyjny sprowadzony w środę gdy lądował Putin i Tusk?
A był tam taki? Zapewne dlatego, że był dla Putina.
17. Czy kłótnie premiera i prezydenta trwające od kilku m-cy odnośnie tego kto z kim ma latać to celowa zagrywka w wyniku, której Tusk i Kaczyński polecieli osobno?
Oczywiście. Przecież zawsze latali razem. Tak to rosjanie urządzili, że Tusk z PO a LK z PIS.
18. Dlaczego samolot uległ tak wielkim zniszczeniom, skoro eksperci nieoficjalnie mówią, że wybuch paliwa nie mógł zrobić takich zniszczeń.
Jak eskperci anonimowi to nie eksperci. Żaden ekspert tego nie mówi. Rozpadł się bo przywalił dachem w ziemie 280km na h.
19. Dlaczego jest ogromna rozbieżność świadków odnośnie ilości wybuchów? Mówiono o 1, 2, a nawet kilku wybuchach.
Każdy świadek ma swoją historię. To naturalne. Do teraz się kłócą do liczby strzałów do JFK.
20. Dlaczego dyrektor departamentu wschodniego z MSZ zadzwonił tuż po katastrofie do R.Sikorskiego i mówił, że samolot się rozbił, ale nie było wybuchu? Skąd miał pewność?
Stał na pasie 2km dalej. Można powiedzieć, że był doskonale poinformowany. Pilot iła również nie słyszał wybuchu.
21. Dlaczego analiza materiału z czarnych skrzynek, jak i identyfikacja ciał odbywa się w Moskwie a nie w Polsce? Wiele osób twierdzi, że gdybyśmy się postarali to moglibyśmy przejąć śledztwo. Dlaczego PO olało sprawę?
Ponieważ katastrofa wydarzyła się na terenie federacji rosyjskiej a Rosja nie zrzeknie się swojej suwerenności terenu i śledztwa tak jak i my to robimy w podobnych przypadkach (patrz katastrofa białoruskiego Su na pokazach pod Radomiem.). Tekst o PO jest na poziomie gnojka.
22. Dlaczego wiadomym było, że wszyscy zginęli już pół godziny po katastrofie, skoro służby ratunkowe w zasadzie jeszcze tam nie dotarły?
Filmik polskiego operatora był nagrany do powiedzmy 10minut po katastrofie. Widać tam w kij strażaków.
23. Czy doszło do zakłócenia sygnału GPS, które spowodowało, że autopilot sprowadził samolot w krzaki?
Nie doszło.
24. Dlaczego ciało Prezydenta zidentyfikowano od razu, zaś ciało Pierwszej Damy rozpoznano dopiero po szczegółach typu obrączka ślubna? Siedzieli obok siebie.

Prezydent RP ma chip w marynarce, właśnie na takie okazje. Siedzieli po katastrofie. Ty naprawdę nie masz zdolności rozumowania. Ciała były spalone, co uniemożliwiało rozpoznanie twarzy.
25. Dlaczego nie dokonano sekcji zwłok, która jednoznacznie ustaliłaby zamach (gaz, związki chemiczne po wybuchu bomby, kula w ciele ofiary)?
Sekcje zwłok prowadzi się w sprawie przyczyn śmierci a nie w sprawie jakiejś twojej hipotezy. Vide. Nie znaleźli kuli bo jej tam nie było.
26. Dlaczego media bezczelnie zwalają winę na prezydenta jakoby miał naciskać na pilota skoro nie ma i nie będzie na to dowodów?
Bo nieraz to robił, bo po coś siedział Błasik w kokpicie, bo plan podróży był napięty a planu B. właściwie nie było.
27. Dlaczego lista pasażerów krążyła swobodnie w sieci przez cały tydzień przed tragedią?
A jest tajna? Zawsze tak było.
28. Dlaczego wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte ok. 2 godz. po informacji o katastrofie?
A zostały? Konfabulujesz.
29. Dlaczego nastąpiło przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana?
A przeszukano? Zginął w katastrofie i miał dostęp do tajnych materiałów.
30. Czy w Gruzji w 2008 roku nastąpił pierwszy nieudany zamach na naszego prezydenta?
Ach czyli były dwa? Poprawię Cie konfabulacie z salonu 24. Nie było ani jednego.
31. Czy na pokładzie był tzw pilot-lider, którego wysłał tam Departament Transportu Lotniczego Rosji? Przepisy mówią, że przy takim locie i lądowaniu na takim lotnisku musi być taki pilot.
??????? Bzdura.
32. Dlaczego, niektórzy twierdzą, że samolot uderzył jednocześnie w dwa elementy oddalone od siebie o 50 m skoro rozpiętość skrzydeł wynosi 37 m?
Niektórzy twierdzą że jest UFO. Kto? Patrz symulacja to się nie stało.
33. Kto wymyślił brednię, że rosyjski kontroler nie bardzo orientował się, w jakim systemie należy podawać wartości ciśnienia atmosferycznego na lotnisku w Smoleńsku?
Nikt. Są jednak rozbieżności pomiędzy systemem rosyjskim a światowym.
34. Dlaczego podano, że katastrofę przeżyło 3 osoby? Może jakiś świadek coś widział.
Nie podano. Plotka.
35. Ponoć dla lotnisku nikt nie czekał na prezydenta. Gdzie Ci nasi przyjeciele? Gdzie był nasz kochany Putin ze swoim giermkiem Miedwiedewem?
A realnie był tam ambasador RP, jego sztab i obsada BOR + kawalkada samochodów. Nie wiem co za kretyn to napisał. Przecież kretyn wierzy równocześnie, że BOR strzelał, to jak strzelał skoro go nie było? To nie była wizyta oficjalna a LK nie został zaproszony przez Miedwiediewa.
36. Dlaczego tuż po tragedii widziano jak ktoś wkręca żarówki na pasie startowym?
Dwa dni potem - tuż po tragedii. :lol:
37. Dlaczego prawcownik lotniska twierdzi, że samolot rozerwał się w powietrzu?
Nie twierdzą. Racz dać taki dowód.
38. Dlaczego nie wypowiada się ambasador Polski skoro był na lotnisku miejscu w którym powinien wszystko widzieć bardzo dokładnie?
No przecież na lotnisku nikogo nie było :lol: . Wypowiadał się. Trzeba było uważać. i nic nie widział bo mgła była na 200m
39. Dlaczego polski dziennikarz najpierw twierdził, że widział jak kilku ludzi tuż po katastrofie wyprowadziło kogoś z wieży, a potem już o tym nie wspominał?
Nie twierdził. Dowód na to, że twierdził? Słyszałem całą wypowiedź tego kamerzysty.
40. Kogo lub co widać w czasie 0:40-0:44 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
Muldera.
Reszta to bzdura z salonu 24 i coś się komuś wydawało.


Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie Twoje wątpliwości.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
PiStacjowy
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 293
Rejestracja: 02 maja 2010, 01:08
Lokalizacja: Radymno

Postautor: PiStacjowy » 27 maja 2010, 15:48

Anioł pisze:Teraz zauważyłem że listę pytań zerżnąłeś ze strony paranormalni.pl, większość odpowiedzi na te pytania można również znaleźć na tej stronie.


To był mój temat na tym forum, ale zostałem tam zbanowany. Chciałbym poznać opinię "tutejszych" forumowiczów. Nie kopiowałem wszystkich pytań, ale też wiele zmian nie robiłem bo mi się nie chciało. Jak ktoś nie chce nie musi się wypowiadać, albo może poczytać ten wątek na forum paranormalne. POWTARZAM KOLEJNY RAZ! Pytania nie są moje, tzn niektóre są ale jest ich niewiele. TO JEST GŁOS INTERNAUTÓW PYTAJĄCYCH O NIEJASNOŚCI
**************************************************************

LUDZIE! OTWÓRZCIE OCZY! ZAKOŃCZMY TEN CHOCHOLI TANIEC PLATFORMY

**************************************************************

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26669
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Postautor: Nazgul » 27 maja 2010, 16:03

to nie niejasności tylko grafomańskie bzdury.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł
Posty: 1620
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:10
Lokalizacja: Neusalz an der Oder

Postautor: Anioł » 27 maja 2010, 16:05

To był mój temat na tym forum, ale zostałem tam zbanowany.

Szczerze mówiąc to się nie dziwię, patrząc na posty jakie tam wypisywałeś, oraz w jaki sposób zwracałeś się do niektórych osób, to ban był jak najbardziej słuszny.

Chciałbym poznać opinię "tutejszych" forumowiczów

Powiedzmy sobie szczerze... ty nie chcesz poznać naszej opinii, Tobie zależy na tym aby zrobić zamęt w sprawie tej tragedii. Na forum paranormalni.pl w owym temacie z katastrofą odpowiedzi jest na ponad 20 stron.

Nic nowego raczej tutejsi użytkownicy forum do dyskusji na temat czy był to zamach czy tez nie, nie wniosą. Właściwie to Nazgul odpowiedział na większość pytań.

A tak poza tematem, to zauważyłem że ty masz jakąś obsesję na temat PO i Tuska. Wystarczyło przejrzeć niektóre Twoje wypowiedzi na forum paranormalni.pl

Prawdziwy Polak to ktoś kto nie ma tak zrytego mózgu jak ty... Pasi?

Co się skarżysz? To jest moja opinia. Uważam że masz zryty mózg, a zryły go dzisiejsze żydowskie media typu TVN GW ZET RFM.
:shock:
Ostatnio zmieniony 27 maja 2010, 16:52 przez Anioł, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
chomiczos
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Posty: 1009
Rejestracja: 23 marca 2010, 19:53
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Postautor: chomiczos » 27 maja 2010, 16:06

Waga pisze:Jak Monika Olejnik przerywa to jest kultura jak Macierewicz to jej brak ;)

No ja akurat nie jestem wielkim fanem tej pani więc ...
jeżeli był to wyraz nieprzychylności to mogę się do niego przyłączyć ;-)


Co do większości pytań założyciela tematu można odpowiedzieć tak:
Ktoś, coś tam kiedyś powiedział bo ... po prostu ludzie mają to do siebie, że często pletą trzy po trzy ... choćby taki Macierewicz mówiąc o byłych ministrach służących Rosji. Dlaczego ? Już tak mają i co poradzić. Ja bym takich wypowiedzi nie brał specjalnie za wiążących i ostatecznych. Jakby nie patrzeć nie były to wyroki sądowe tylko w większości luźne wypowiedzi różnych (najczęściej mających niepełną wiedzę) osób.
Ot cała filozofia.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator
Posty: 17363
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 09:37
Lokalizacja: Tannenberg

Postautor: Worek » 27 maja 2010, 16:21

PiStacjowy pisze:POWTARZAM KOLEJNY RAZ! Pytania nie są moje, tzn niektóre są ale jest ich niewiele. TO JEST GŁOS INTERNAUTÓW PYTAJĄCYCH O NIEJASNOŚCI


Jesteś reprezentantem jakiejś większej zorganizowanej grupy do występowania w internecie?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
PiStacjowy
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 293
Rejestracja: 02 maja 2010, 01:08
Lokalizacja: Radymno

Postautor: PiStacjowy » 27 maja 2010, 17:04

Nazgul pisze:to nie niejasności tylko grafomańskie bzdury.


Ja uważam, że to co ty piszesz to "grafomańskie bzdury".

Anioł pisze:Szczerze mówiąc to się nie dziwię, patrząc na posty jakie tam wypisywałeś, oraz w jaki sposób zwracałeś się do niektórych osób, to ban był jak najbardziej słuszny.


Mod był mało obiektywny i zbanował mnie w zasadzie bez ostrzeżenia i za hasła, które na np na tym forum są w co drugim poście. No, ale nie pasowało mu, że ktoś próbuje drążyć temat.

Anioł pisze:Powiedzmy sobie szczerze... ty nie chcesz poznać naszej opinii, Tobie zależy na tym aby zrobić zamęt w sprawie tej tragedii. Na forum paranormalni.pl w owym temacie z katastrofą odpowiedzi jest na ponad 20 stron.


Nie każdy wie ile jest niejasności i nie każdy zaglądał na forum paranormalni.pl. W zasadzie nie interesuje mnie zdanie twoje, Nazgula czy Worka, bo wasza sztama z Sowietami jest bardzo mocna. Jak wam nie pasuje to nie wchodźcie do tego tematu i dajcie się wypowiedzieć ludziom, którym nie pasuje to co się dzieje na linii Polska-Rosja. Zagłosujcie w ankiecie, wasze zdanie na temat katastrofy znamy więc do widzenia.

Anioł pisze:A tak poza tematem, to zauważyłem że ty masz jakąś obsesję na temat PO i Tuska.


Zobacz jak ty zapatrujesz się na Kaczyńskich? Prawi, uczciwi ludzie, którym na sercu leży dobro Polski, a popierałeś i popierasz to, że wszyscy wylewają na nich pomyje.

Worek pisze:Jesteś reprezentantem jakiejś większej zorganizowanej grupy do występowania w internecie?


Nie jestem żadnym reprezentantem. Zebrałem tylko pytania w jedną kupę i poddałem je dyskusji. Jak się wypowiedziałeś to daj się wypowiedzieć innym. Ty uważasz że to bzdury to zagłosuj w ankiecie i cześć. Zobaczymy co inni napiszą.
**************************************************************

LUDZIE! OTWÓRZCIE OCZY! ZAKOŃCZMY TEN CHOCHOLI TANIEC PLATFORMY

**************************************************************

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł
Posty: 1620
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:10
Lokalizacja: Neusalz an der Oder

Postautor: Anioł » 27 maja 2010, 17:21

W zasadzie nie interesuje mnie zdanie twoje, Nazgula czy Worka, bo wasza sztama z Sowietami jest bardzo mocna.

Napisz wprost że interesuje Cie zdanie osób Twojego pokroju, osób które wierzą w te brednie. A do takich osób zapewne będą należeć WZ, Waga i Marszał.
Po za tym, ty już swoje zdanie masz wyrobione i nawet jakby połowa PiS-u powiedziała że to nie był zamach a nieszczęśliwa katastrofa to byś nie uwierzył.

Ty jesteś fanatykiem, a fanatycy mają to do siebie że nie przyjmują do świadomości żadnych innych argumentów od swoich własnych oraz są wrogo nastawieni do osób które przedstawiają odmienne poglądy.

Zobacz jak ty zapatrujesz się na Kaczyńskich? Prawi, uczciwi ludzie, którym na sercu leży dobro Polski, a popierałeś i popierasz to, że wszyscy wylewają na nich pomyje.

A co mnie obchodzą Kaczyńscy? Jarek swoją szanse na rządzenie już miał, ale od tego jest inny temat. Po za tym o tej ich uczciwości to można debatować godzinami i nigdy byśmy nie doszli do porozumienia.

Awatar użytkownika
PiStacjowy
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki
Posty: 293
Rejestracja: 02 maja 2010, 01:08
Lokalizacja: Radymno

Postautor: PiStacjowy » 27 maja 2010, 17:32

Nazgul pisze:
01. DLACZEGO NIKT W MEDIACH NIE WYMÓWIŁ SŁOWA "ZAMACH" mimo że tragedia miała miejsce w kraju w którym co pół roku w telewizji mówi się o zamachu terrorystycznym?
Bo to straszliwe oskarżenie o wielkich skutkach politycznych i nikt go nie wypowie bez cienia dowodów!
02. Dlaczego w jednym samolocie leciało jednocześnie tyle ważnych osobistości i Pan Klich zgoził się na to podpisując dokument: „Zgadzam się, ja też będę na pokładzie” a później się tego wypierał?
Bo zawsze tak było? W sobotę matka Klicha przeszła operację.
03. Dlaczego nie leciał nikt ważny z obozu rządzącego dziwnym przypadkiem rezygnując z lotu w ostatniej chwili?
Bo lecieli w środę? Bo to była wyprawa prezydenta/ Przewodniczący klubu to jest ktoś ważny.
04. Dlaczego mówiono o 4 próbach lądowania skoro potem się okazało, że było tylko jedno?
Bo świadkowie tak mówili? Może pomylili dzwięk próbującego lądować wcześniej Rosjanina.
05. Czy Polacy mieli dokładny wgląd w przebieg remontu Tupolewa o numerze 101 w Samarze?
?
06. Czy Rosjanie są w stanie wywołać sztuczną mgłę na dużą skalę?
Czy jest UFO?
07. Dlaczego pilot został oskarżony o błąd niemal od razu po katastrofie mimo, że polscy eksperci od lotnictwa wykluczają jednogłośnie taką opcje?
Bo to oczywista przyczyna. Po drugie nikt go nie oskarżył. po trzecie jacy eksperci? :wink: Z salonu 24? Po czwarte wszyscy eksperci wskazują na błąd pilota.
08. Dlaczego pracowni wieży twierdził, że prawdopodobnie Polscy piloci znali słabo rosyjski skoro wiadomo, że to nieprawda i że rozmawiali w 3 językach i potem z zapisów z czarnych skrzynek wyszło wyraźnie, że nie było bariery językowej?
Bo próbowali racjonalizować decyzję pilota oraz byli na maxa posrani ze strachu.
09. Dlaczego nie widać na filmach akcji ratowniczych i karetek?
Bo rosjanie używają teleportacyjnych. Trzeba było oglądać TV o 9-10 to byś zobaczył. A na poważnie filmiki były nagrane do kilku minut po katastrofie a do miasta jest kilka kilometrów. To nie port lotniczy, nie ma tam obsady ratunkowej.
10. Czy ciała ofiar napewno były na miejscu katastrofy? Na filmach amatorskich nie widać nic, a montażysta myślał, że to pusty samolot. Szczątki ciał zbierane po katastrofie o niczym nie
Zostały podrzucone oczywiście. To że czegoś nie widziałeś.... hahahah. Ile metrów dzieli kamerzystów od szczątków? Po za tym miałeś okazję zobaczyć zdjęcia ciał na tym forum.
11. Czy doszło do wybuchu w powietrzu?
Nie.
12. Dlaczego samolot nie znajdował się na osi pasa startowego nawet jeszcze przed tym jak uderzył w drzewo i skręcił w lewo?
Znajdował się. Patrz "symulacje".
13. Jak to się stało, że samolot z dziennikarzami wylądował bezproblemowo?
Miał widoczność ponad 500m a więc większą niż minimum dla lotniska.
14. Czy mgła, którą widać na filmach kilka minut po katastrofie była na tyle duża, aby nie wcelować w pas startowy oraz nie widzieć na jakiej wysokości jest samolot?
Tak.
15. Dlaczego kilka minut po katastrofie Rosjanie wielokrotnie strzelali? Czy broń, z której strzelano to był rosyjski Macarov? Część osób twierdzi, że na 100% to Macarov, a nie polska broń BORu.
Nie strzelali. Nie ma na to żadnych dowodów. Salonowe dywagacje, już nawet broń rozpoznali geniusze :lol:
16. Dlaczego zabrano dodatkowy sprzęt nawigacyjny sprowadzony w środę gdy lądował Putin i Tusk?
A był tam taki? Zapewne dlatego, że był dla Putina.
17. Czy kłótnie premiera i prezydenta trwające od kilku m-cy odnośnie tego kto z kim ma latać to celowa zagrywka w wyniku, której Tusk i Kaczyński polecieli osobno?
Oczywiście. Przecież zawsze latali razem. Tak to rosjanie urządzili, że Tusk z PO a LK z PIS.
18. Dlaczego samolot uległ tak wielkim zniszczeniom, skoro eksperci nieoficjalnie mówią, że wybuch paliwa nie mógł zrobić takich zniszczeń.
Jak eskperci anonimowi to nie eksperci. Żaden ekspert tego nie mówi. Rozpadł się bo przywalił dachem w ziemie 280km na h.
19. Dlaczego jest ogromna rozbieżność świadków odnośnie ilości wybuchów? Mówiono o 1, 2, a nawet kilku wybuchach.
Każdy świadek ma swoją historię. To naturalne. Do teraz się kłócą do liczby strzałów do JFK.
20. Dlaczego dyrektor departamentu wschodniego z MSZ zadzwonił tuż po katastrofie do R.Sikorskiego i mówił, że samolot się rozbił, ale nie było wybuchu? Skąd miał pewność?
Stał na pasie 2km dalej. Można powiedzieć, że był doskonale poinformowany. Pilot iła również nie słyszał wybuchu.
21. Dlaczego analiza materiału z czarnych skrzynek, jak i identyfikacja ciał odbywa się w Moskwie a nie w Polsce? Wiele osób twierdzi, że gdybyśmy się postarali to moglibyśmy przejąć śledztwo. Dlaczego PO olało sprawę?
Ponieważ katastrofa wydarzyła się na terenie federacji rosyjskiej a Rosja nie zrzeknie się swojej suwerenności terenu i śledztwa tak jak i my to robimy w podobnych przypadkach (patrz katastrofa białoruskiego Su na pokazach pod Radomiem.). Tekst o PO jest na poziomie gnojka.
22. Dlaczego wiadomym było, że wszyscy zginęli już pół godziny po katastrofie, skoro służby ratunkowe w zasadzie jeszcze tam nie dotarły?
Filmik polskiego operatora był nagrany do powiedzmy 10minut po katastrofie. Widać tam w kij strażaków.
23. Czy doszło do zakłócenia sygnału GPS, które spowodowało, że autopilot sprowadził samolot w krzaki?
Nie doszło.
24. Dlaczego ciało Prezydenta zidentyfikowano od razu, zaś ciało Pierwszej Damy rozpoznano dopiero po szczegółach typu obrączka ślubna? Siedzieli obok siebie.

Prezydent RP ma chip w marynarce, właśnie na takie okazje. Siedzieli po katastrofie. Ty naprawdę nie masz zdolności rozumowania. Ciała były spalone, co uniemożliwiało rozpoznanie twarzy.
25. Dlaczego nie dokonano sekcji zwłok, która jednoznacznie ustaliłaby zamach (gaz, związki chemiczne po wybuchu bomby, kula w ciele ofiary)?
Sekcje zwłok prowadzi się w sprawie przyczyn śmierci a nie w sprawie jakiejś twojej hipotezy. Vide. Nie znaleźli kuli bo jej tam nie było.
26. Dlaczego media bezczelnie zwalają winę na prezydenta jakoby miał naciskać na pilota skoro nie ma i nie będzie na to dowodów?
Bo nieraz to robił, bo po coś siedział Błasik w kokpicie, bo plan podróży był napięty a planu B. właściwie nie było.
27. Dlaczego lista pasażerów krążyła swobodnie w sieci przez cały tydzień przed tragedią?
A jest tajna? Zawsze tak było.
28. Dlaczego wszystkie dokumenty dotyczące WSI, także komisji ds. służb specjalnych czy byłych agentów SB zostały przejęte ok. 2 godz. po informacji o katastrofie?
A zostały? Konfabulujesz.
29. Dlaczego nastąpiło przeszukanie warszawskiego mieszkania ś.p. Wassermana?
A przeszukano? Zginął w katastrofie i miał dostęp do tajnych materiałów.
30. Czy w Gruzji w 2008 roku nastąpił pierwszy nieudany zamach na naszego prezydenta?
Ach czyli były dwa? Poprawię Cie konfabulacie z salonu 24. Nie było ani jednego.
31. Czy na pokładzie był tzw pilot-lider, którego wysłał tam Departament Transportu Lotniczego Rosji? Przepisy mówią, że przy takim locie i lądowaniu na takim lotnisku musi być taki pilot.
??????? Bzdura.
32. Dlaczego, niektórzy twierdzą, że samolot uderzył jednocześnie w dwa elementy oddalone od siebie o 50 m skoro rozpiętość skrzydeł wynosi 37 m?
Niektórzy twierdzą że jest UFO. Kto? Patrz symulacja to się nie stało.
33. Kto wymyślił brednię, że rosyjski kontroler nie bardzo orientował się, w jakim systemie należy podawać wartości ciśnienia atmosferycznego na lotnisku w Smoleńsku?
Nikt. Są jednak rozbieżności pomiędzy systemem rosyjskim a światowym.
34. Dlaczego podano, że katastrofę przeżyło 3 osoby? Może jakiś świadek coś widział.
Nie podano. Plotka.
35. Ponoć dla lotnisku nikt nie czekał na prezydenta. Gdzie Ci nasi przyjeciele? Gdzie był nasz kochany Putin ze swoim giermkiem Miedwiedewem?
A realnie był tam ambasador RP, jego sztab i obsada BOR + kawalkada samochodów. Nie wiem co za kretyn to napisał. Przecież kretyn wierzy równocześnie, że BOR strzelał, to jak strzelał skoro go nie było? To nie była wizyta oficjalna a LK nie został zaproszony przez Miedwiediewa.
36. Dlaczego tuż po tragedii widziano jak ktoś wkręca żarówki na pasie startowym?
Dwa dni potem - tuż po tragedii. :lol:
37. Dlaczego prawcownik lotniska twierdzi, że samolot rozerwał się w powietrzu?
Nie twierdzą. Racz dać taki dowód.
38. Dlaczego nie wypowiada się ambasador Polski skoro był na lotnisku miejscu w którym powinien wszystko widzieć bardzo dokładnie?
No przecież na lotnisku nikogo nie było :lol: . Wypowiadał się. Trzeba było uważać. i nic nie widział bo mgła była na 200m
39. Dlaczego polski dziennikarz najpierw twierdził, że widział jak kilku ludzi tuż po katastrofie wyprowadziło kogoś z wieży, a potem już o tym nie wspominał?
Nie twierdził. Dowód na to, że twierdził? Słyszałem całą wypowiedź tego kamerzysty.
40. Kogo lub co widać w czasie 0:40-0:44 w słynnym już amatorskim filmie, który trwa 1:24?
Muldera.
Reszta to bzdura z salonu 24 i coś się komuś wydawało.


Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie Twoje wątpliwości.


Nazgul, podszedłeś do pytań olewająco wyznając zasadę, że trzeba wierzyć we wszystko co podaje ROSYJSKAJA KOMISYJA, która stoi na straży prawa.

1. Jakoś bez cienia dowodów można było zmieszać z błotem pilotów, a co za tym idzie ich rodziny, ale o zamachu bez dowodów mówić nie wolno. Ot takie zasady. Kontroler z wieży dowalił, zeby zapytać pilota dlaczego doszło do katastrofy. Pilot nie żyje, a ten bezczelnie mówi: "Zapytajcie jego". To tylko pokazuje jakim narodem jest Rosja. Gdzie jakieś uczucia i takt?
2. Odnośnie operacji to wiesz. Masz dowód, ze taka operacja miała miejsce? Trochę dziwna sprawa, że operacja w sobotę się odbyła. Przeważnie w sprawach nie nagłych operacje robi się poza weekendem. No, ale gość ma 100% że tak powiem alibi. Skąd pewność, że termin operacji to propozycja lekarza? A może termin był na potrzeby akcji Smoleńsk. Tak tylko pytam.
4. W obliczu katastrofy ze świadków próbuje robić się wariatów, że niby w szoku, że źle widzieli itd. Kilku świadków mówi coś innego, ale prawdę mówi ten, który uważa, że zamachu nie było. Reszta to oszołomy.
5. Co ma znaczyć ten znak zapytania? Chodzi o to czy Ruskie sami majstrowali przy samolocie czy ktoś im patrzył na ręce?
6. Rozumiem, że uważasz, że wywołanie mgły jest prawdopodobne jak UFO. Chyba pora wyjść z szałasu.
7. Oczywiste, że to błąd pilota? Bo niby co? Nie wszyscy eksperci uważają, z to błąd pilota i grubo przesadziłeś. Na TVN24 stacji którą oglądasz przecież nie pokażą oszołomów, którzy uważają, że katastrofa to robota Ruskich
8. Nie mamy zapisu skrzynek, więc mało wiemy. Chodzi o to, że Ruski mówił, że Polacy nie gawarali po rosyjsku, a oficjalnie podano, że bariery językowej nie było. I to jest niejaność, na którą odpowiesz: zamieszanie informacyjne.
9. To co to za kolesie, którzy biegali po samolocie z klamkami i strzelali?
10. Widziałem te zdjęcia, ale dziwnym trafem zostały upublicznione na długo po katastrfie, więc ich wiarygodność może jest duża ale nie stuprocentowa
11. Aha. Fajnie. Nie, bo ty osobiście nie podłożyłeś ładunku. A skoro nie podłożyłeś ty to na pewno nie było wybuchu.
12. Symulację? Widziałeś mapę z linią lotu. Lecieli sobie 50m od osi pasa. Wylądowali by na budynkach lotniska gdyby dolecieli.
13. No tak. Super szybka mgła, która zaatakował Smoleńsk w 20-30 minut
15. Ktoś rozpoznał, no ale odrazu wariat. Magazynki gości z BOR-u zaczęły sobie strzelać kilka minut po katastrfowie. To jest bardzo prawdopodobne. Bo przeciez Rosjanie to uczciwy naród i broń noszą, ale jej nie używają, bo się boją lub nie umieją z niej korzystać.
16. Bardzo gościnny Putin skoro zabrał ten sprzęt. Może ta "gościnność" doprowadziła do katastrofy.
21. Uraziłem PO? A co PO robi w sprawie tej tragedii? Dają wyraźnie do zrozumienia, że mają całą sprawę gdzieś.
22. Pomyśl ile czasu zajmuje przeszukanie takiego terenu katastrofy i uznanie, że nikt nie przeżył. Coś szybko Ruscy się z tym uwinęli i podali info o śmierci wszystkich pasażerów.
23. A wiesz, że twoja odpowiedź nie ma sensu? Nie doszło, bo co? Bo Super Nazgul tak mówi?
24. Nie wiem czy wiesz, ale Lecha zidentyfikowano z twarzy, a nie po chipie. Po chipie go szybko odnaleziono jak coś.
25. A gdyby miało dojść do zamachu chyba sekcja zwłok byłaby konieczna, żeby wszystko sprawdzić, no ale przecież okrzyknięto, że zamachu nie było, więc po co to robić, prawda?
26. Ale dowodów nie ma więc dlaczego codziennie oczernia się prezydenta i generałów. Każdy mówi o presji, a śledztwo nie wykazało dowodów na to! Skoro w Gruzji było tak to teraz też tak było. Jak Nazgul jechał do punktu A ulicą X to za rok gdy zobaczymy go jadącego do punktu A uznamy, że na pewno jechał do celu ulicą X.
27. Zawsze? No ty taką listę zawsze miałeś bo jesteś z PO, ale ogólnie takiego zwyczaju nie było, żeby taka ważna lista krążyła po necie jak plik mp3.
33. Jak lądował samolot z dziennikarzami to wszystko było ok, ale potem kontrolerów dopadła skleroza i zapomnieli jak i co podawać.
34. Mówiono o tym przez godzinę, ale potem zdementowano.
36. Dwa dni później - to jeszcze lepiej, nie spieszyło im się.
37. Tak sie wypowiadał. Było to podawane.

Wątpliwości nie rozwiałeś, a pokazałeś swoje ogromne oddanie Rosjanom. Tylko ciekawe dlaczego nagle w naszym kraju część ludzi zaczęła kochać Rosjan
Ostatnio zmieniony 27 maja 2010, 18:02 przez PiStacjowy, łącznie zmieniany 2 razy.
**************************************************************

LUDZIE! OTWÓRZCIE OCZY! ZAKOŃCZMY TEN CHOCHOLI TANIEC PLATFORMY

**************************************************************

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł
Posty: 1620
Rejestracja: 11 maja 2010, 16:10
Lokalizacja: Neusalz an der Oder

Postautor: Anioł » 27 maja 2010, 17:38

Dobra panowie ja wysiadam... chcecie to sobie z nim dyskutujcie, ale to jak rzucanie grochem o ścianę, żadne argumenty w niego nie będą trafiać. Od czytania tych bredni pistacjowego to aż głowa zaczęła mnie boleć.


Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości