PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Katastrofa Smoleńska

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Czy uważasz, że tragedia w Smoleńsku to był zamach?

TAK
61
35%
NIE
115
65%

Liczba głosów: 176

Lewak
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Lewak » 27 maja 2010, 19:41

PiStacjowy pisze:W zasadzie nie interesuje mnie zdanie twoje, Nazgula czy Worka, bo wasza sztama z Sowietami jest bardzo mocna.

Obrazek
:lol:

Awatar użytkownika
chomiczos
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: chomiczos » 27 maja 2010, 20:00

No no lewak ...
to czyli mamy winnych. Teraz tylko zlokalizować po adresach IP i wysłać rano panów w czarnych kominiarkach ;p

Awatar użytkownika
Marszałek1
Wójt
Wójt

Postautor: Marszałek1 » 27 maja 2010, 21:15

Co do tego że to był zamach nie mam najmniejszych wątpliwości... :evil:
Tylko co dalej :idea:
,,Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.,,

Zapraszam serdecznie: //\\ http://felietonzabki.blox.pl/html .

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 27 maja 2010, 22:11

Dzisiaj przeczytałem o tym generale.
Przez myśl przeszło mi - a może był takim durniem, że kiedy załoga powiedziała że nie ląduje, sam usiadł za sterami - ignorował wszelkie alarmy instrumentów i polecenia obsługi naziemnej by wyjść ma bohatera i poniżyć pilotów co "nic nie potrafią"? Chyba dowódca sił lotniczych takiego numeru by nie odwalił - zagrać orła w taki sposób?
Z tym że to jest typowe zachowanie ułanów polskich dróg. I nie zdziwiłbym się jakby moje przypuszczenie okazało się faktem.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Marszałek1
Wójt
Wójt

Postautor: Marszałek1 » 27 maja 2010, 22:26

Cyniku czemu od razu nie wypalisz że za sterami siedział sam śp.Lech Kaczyński. :evil:
,,Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.,,

Zapraszam serdecznie: //\\ http://felietonzabki.blox.pl/html .

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 28 maja 2010, 04:03

Nie mógł siedzieć. Nogami nie sięgał do pedałów.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 28 maja 2010, 06:48

Nazgul, podszedłeś do pytań olewająco wyznając zasadę, że trzeba wierzyć we wszystko co podaje ROSYJSKAJA KOMISYJA, która stoi na straży prawa.
To Klich i esperci i prokuratorzy to Rosjanie? Opowiedz nam o tym!
1. Jakoś bez cienia dowodów można było zmieszać z błotem pilotów, a co za tym idzie ich rodziny,
A) co mają do tego rodziny. b)bez Cienia dowodów????? Samolot znalazł się na 20m kilometr od pasa. To dobitny dowód. Czarne skrzynki z zapisanymi wszystkimi parametrami to dobitne dowody. I trzeba pamiętać, że jedna z nich była badana wyłącznie w Polsce (parametry lotu.) Jakich więcej chcesz dowodów? Niebo ma się rozstąpić a głos Boga zawołać TAK BYŁO!
"Zapytajcie jego".
Tylko on wie dlaczego olał wszystkie normy bezpieczeństwa.

2. Odnośnie operacji to wiesz. Masz dowód, ze taka operacja miała miejsce?
A jak Ci pokarzą to powiesz, że mu matkę pociachali żeby miał alibi. :lol:

4. W obliczu katastrofy ze świadków próbuje robić się wariatów, że niby w szoku, że źle widzieli itd.
Ale pierdoły gadasz. Po piersze nikt nie robi wariatów, po drugie nic nie widzieli tylko słyszeli, po trzecie pamięć i postrzeganie to bardzo ulotna i indywidualna sprawa. Ile osób tyle wersji.
Kilku świadków mówi coś innego, ale prawdę mówi ten, który uważa, że zamachu nie było. Reszta to oszołomy.
A masz świadka mówiącego, że był zamach? Nie konfabulujesz.
5. Co ma znaczyć ten znak zapytania? Chodzi o to czy Ruskie sami majstrowali przy samolocie czy ktoś im patrzył na ręce?
Tak z precyzją do 2 godziń, kilka miesięcy wcześniej zaplanowali specjalną usterkę. :lol: Taką która wyłacza pilotowi odruch przestrzegania procedur podchodzenia do lądowania.
To, że gdyby majstrowali dało by się stwierdzić na podstawie szczątków.

6. Rozumiem, że uważasz, że wywołanie mgły jest prawdopodobne jak UFO. Chyba pora wyjść z szałasu.
Równie realne. Dokładnie. Wszyscy słyszeli nikt nie widział :lol:

7. Oczywiste, że to błąd pilota? Bo niby co? Nie wszyscy eksperci uważają, z to błąd pilota i grubo przesadziłeś. Na TVN24 stacji którą oglądasz przecież nie pokażą oszołomów, którzy uważają, że katastrofa to robota Ruskich
Na TVP1 twierdzą to samo, TVN24 nie posiadam. Chuck masz obsesję jak wszyscy PIS ludzie :cool:

8. Nie mamy zapisu skrzynek, więc mało wiemy. Chodzi o to, że Ruski mówił, że Polacy nie gawarali po rosyjsku, a oficjalnie podano, że bariery językowej nie było. I to jest niejaność, na którą odpowiesz: zamieszanie informacyjn
Mamy. Po pierwsze mamy dostęp do tych skrzynek tj ich zapisów. Po drugie mamy 3 skrzynkę z parametrami badaną w Polsce.
9. To co to za kolesie, którzy biegali po samolocie z klamkami i strzelali?
Tacy z zielonymi antenkami na głowie. Nikt oczywiście nie strzelał. :)
10. Widziałem te zdjęcia, ale dziwnym trafem zostały upublicznione na długo po katastrfie, więc ich wiarygodność może jest duża ale nie stuprocentowa
Straszne. Absolutnie niewiarygodne. poważne Gazety nie zwykły umieszczać makabrycznych zdjęć.
11. Aha. Fajnie. Nie, bo ty osobiście nie podłożyłeś ładunku. A skoro nie podłożyłeś ty to na pewno nie było wybuchu.
Aha. Czyli jak nie ma dowodów na ładunek to na pewno był ładunek.
12. Symulację? Widziałeś mapę z linią lotu. Lecieli sobie 50m od osi pasa. Wylądowali by na budynkach lotniska gdyby dolecieli.
Ależ skąd. Po za tym gdyby widzieli lotnisko to tylko lekka korekta.
13. No tak. Super szybka mgła, która zaatakował Smoleńsk w 20-30 minut
Komunikaty o mgle były znane o 6. Piloci lądowali we mgle. Tyle, że nie w tak gęstej. Tak to bywa, że mgła opada a burza nadchodzi w 10m.
15. Ktoś rozpoznał, no ale odrazu wariat. Magazynki gości z BOR-u zaczęły sobie strzelać kilka minut po katastrfowie. To jest bardzo prawdopodobne. Bo przeciez Rosjanie to uczciwy naród i broń noszą, ale jej nie używają, bo się boją lub nie umieją z niej korzystać.
Po pierwsze nikt nie strzelał po drugie płonąca amunicja coś ci mówi?
16. Bardzo gościnny Putin skoro zabrał ten sprzęt. Może ta "gościnność" doprowadziła do katastrofy.
Oczywiście. Skoro mógł wywołać mgłę i latać z makarowem i dobijać to mógł specjalnie zabrać sprzęt :mrgreen:
21. Uraziłem PO? A co PO robi w sprawie tej tragedii? Dają wyraźnie do zrozumienia, że mają całą sprawę gdzieś.
PO nie prowadzi śledztwa. Tylko prokuratura. Takie coś niezależne od rządu i partii. Obudź się!!!!
22. Pomyśl ile czasu zajmuje przeszukanie takiego terenu katastrofy i uznanie, że nikt nie przeżył.
30 s. Wystarczy spojrzeć na wrak.
23. A wiesz, że twoja odpowiedź nie ma sensu? Nie doszło, bo co? Bo Super Nazgul tak mówi?
Nie . Raczej dlatego, że nie ma na to żadnych dowodów.
24. Nie wiem czy wiesz, ale Lecha zidentyfikowano z twarzy, a nie po chipie. Po chipie go szybko odnaleziono jak coś.
Nie wiem. Nie wiadomo czy był chip. Niestety większość pasażerów była spalona więc nie wiem skąd zdziwienie, że żona prezydenta też.
25. A gdyby miało dojść do zamachu chyba sekcja zwłok byłaby konieczna, żeby wszystko sprawdzić, no ale przecież okrzyknięto, że zamachu nie było, więc po co to robić, prawda?
Przecież była sekcja zwłok. Wszystkich. A zamach jest ciągle jedną z rozpatrywanych hipotez.
26. Ale dowodów nie ma więc dlaczego codziennie oczernia się prezydenta i generałów. Każdy mówi o presji, a śledztwo nie wykazało dowodów na to! Skoro w Gruzji było tak to teraz też tak było. Jak Nazgul jechał do punktu A ulicą X to za rok gdy zobaczymy go jadącego do punktu A uznamy, że na pewno jechał do celu ulicą X.
Dowody - wcześniejsze naciski. Generał Błasik w kokpicie. Ewentualne nagrania z kabiny. Już niedługo je poznamy.
27. Zawsze? No ty taką listę zawsze miałeś bo jesteś z PO, ale ogólnie takiego zwyczaju nie było, żeby taka ważna lista krążyła po necie jak plik mp3.
Zawsze. Ile bywało szumy o to kto leci a kto nie.
33. Jak lądował samolot z dziennikarzami to wszystko było ok, ale potem kontrolerów dopadła skleroza i zapomnieli jak i co podawać.
A zapomnieli? Wiesz to? Czy znowu konfabulujesz. Pilot iła widział lotnisko. Pilot Tupolewa nie.

34. Mówiono o tym przez godzinę, ale potem zdementowano.
Ot plotka.
36. Dwa dni później - to jeszcze lepiej, nie spieszyło im się.
Jakby robili to 10 to było by jeszcze gorzej?
37. Tak sie wypowiadał. Było to podawane.
a) Dowód. b)widział to? No chyba raczej nie.

Wątpliwości nie rozwiałeś, a pokazałeś swoje ogromne oddanie Rosjanom. Tylko ciekawe dlaczego nagle w naszym kraju część ludzi zaczęła kochać Rosjan
Tak oczywiście Chuck. Każdy kto nei wierzy w UFO i zamach w Smoleńsku jest zdrajcą narodu Polskiego. :lol:
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 28 maja 2010, 08:01

Marszałku na kim chcesz wywalić złość? A może powiem przewrotnie - Bóg tak chciał! Bo pomimo ostrzeżeń pilot nadal prowadził ich do wypadku. Kto miał doprowadzić do zamachu kiedy:
1) wieża ostrzegała
2) poprzedni samolot ostrzegał
3) wszystko na pokładzie wyło i ostrzegało
a jednak pilot zdecydował się na samobójczy w skutkach manewr.
Przecież nikt nie pisze że miał też taki zamiar, ale nie można wykluczyć że pomyłka lotnika wynikała z wpuszczenia kogoś kto już nie trenował z racji funkcji a chciał wyjść na orła przy władzy najwyższej. Nie wiesz czy przebywający w środku generał lotnictwa nie zechciał wylądować maszyną w obliczu kryzysu w kokpicie. Jest powód dla którego nie znamy jeszcze zapisów skrzynek. Ile ty lat żyjesz dziecko na tym świecie? Nie nauczyłeś się że Polak to ułan? "Co, nie da się?" "Ja się nie zmieszczę?" "Ja nie wyprzedzę?" "Ja nie wyląduję?" Krótki twój żywot musiał być. Wystarczy wyjechać na drogi by zobaczyć jak ryzykowni potrafią być Polacy - uwielbiamy rosyjską ruletkę - dla przekory tak napiszę - czyli wyścigi ze śmiercią - kto pierwszy!
Mam nadzieję że ta hipoteza nie jest prawdziwa, ale aby potem nie wyszło że miałem rację.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 28 maja 2010, 08:37

No popatrz jakie to wszystnko proste. To po co w takim razie te wszystkie kłamstwa :?:
To co piszesz było już wiadome w godzinę po katastrofie, bo ruscy już od razu wiedzieli czyja wina. To powiedz mi jedną rzecz, bo to dla mnie niezrozumiale. Jak wyszło że w kabinie pilotów był generał to Klich mówił że ta osoba była 16 minut przed lądowaniem, i to co się działo, rozmowy nie miały żadnego wpływu na lądowanie. Wiesz ile to jest 16 mintut? To kupa czasu. To było po odsłuchaniu czarnych skrzynek po miesiącu śledztwa. Teraz się mówi że był w kabinie w czasie lądowania ba, być może siedział za sterami. A jeszcze tydzień temu Klich mówił że z głosu generała nie można było nawet nic wywnioskować, bo tak słabo słychać jako że z daleka. Dobrze nagrały sie tylko głosy pilotów którzy siedzieli za sterami. No to uważasz że dlaczego Klich mówił dwa tygodnie temu co innego, tydzień temu co innego a teraz co innego? Mówią w jednym wywiadzie że mają pełną kontrolę i wgląd w śledztwo, a obojętne o co zapytani mówią że nie wiedzą dopiero będą wiedzieć jak otrzymają materiały. To kiedy wg Ciebie Klich kłamał wtedy co mówił że generał był 16 minut przed katastrofą czy minutę?
Cynik pisze:1) wieża ostrzegała
2) poprzedni samolot ostrzegał
3) wszystko na pokładzie wyło i ostrzegało

I to wszystko wiesz? Słyszałeś na własne uszy? Ruscy remontowali samolot, a potem 10 minut po katastrofie wiedzieli że w 100 % nie była wina samolotu :lol: Z tych szczątek?
Miesiąc po katastrofie albo więcej nie mogą dojść czy generał był 16 min czy minutę, a 10 minut po katastrofie wykluczyli awarię.
Gość który trzymał wartę na wieży zniknął. Rozpłynął się w powietrzu. A czy nasi prokuratorzy prowadzący podobno niezależne śledztwo przesłuchali go? A co z tym gościem który nagrał film, bo też podobno wcięło?
Cynik pisze:Nie nauczyłeś się że Polak to ułan? "Co, nie da się?" "Ja się nie zmieszczę?" "Ja nie wyprzedzę?" "Ja nie wyląduję?" Krótki twój żywot musiał być. Wystarczy wyjechać na drogi by zobaczyć jak ryzykowni potrafią być Polacy

Być może taki jest Polak, ale taki nie jest pilot. Ty się puknij w ten głupi łeb. Pilot ma procedury i ich się trzyma. To może tacy jak wy którym gdyby Putin kiwnął palcem to padną do nóg.

Lewak
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Postautor: Lewak » 28 maja 2010, 08:58

Marszałek1 pisze:Co do tego że to był zamach nie mam najmniejszych wątpliwości... :evil:
Tylko co dalej :idea:

OMG co za debil. Wiadomo ze Rosjanie sugerowali by piloci nie ladowali w Smolensku. Wiadomo ze do kabiny pilotow wszedl gen Blasik. Wiadomo ze drzwi do kabiny byly otwarte, a za kabina siedzial Kaczynski. To calkowicie wyklucza zamach.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 28 maja 2010, 09:23

Wiadomo :?: :shock: :shock:
Ja pierwsze słyszę że wiadomo. Wiem że ruscy tak mówią, ale to nie znaczy że wiadomo. Jak to tej pory mówili różne pierdoły.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 28 maja 2010, 09:49

Wz weź swoje leki na to ADHD przed takimi dyskusjami. Jak masz tu ochotę kogoś obrażać to albo nie pisz nic albo gryź się w palce. Jakbyś czytała prasę w normalny a nie selektywny wybiórczy sposób to też miałabyś obraz dziwnego milczenia co zaszło w kabinie. Rejestrator widać tak dokładnie nagrywał że nawet laboratorium miało problemy z ustaleniem co mówiono. Szkoda że nie było rejestratora obrazu. Te urządzenia Wz są analogowe co widać po taśmach. Sam fakt że Rosjanie remontowali no to strach kupować samochody montowane w Rosji! Quashkai chciałem kupić ale montują je w Moskwie no to Wz Twoją logiką na pewno tam jest bomba. Większego steku bzdur nie czytałem. Przeszłaś samą siebie. I dziwić się że większość bojkotuje PiS bo są jak ich wyborcy mitomanami, poszukiwaczami spisków. Mają urojenia. Ktoś taki nie powinien być kategorycznie dopuszczany do władzy.

Awatar użytkownika
PiStacjowy
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: PiStacjowy » 28 maja 2010, 10:34

Obrazek
LUDZIE! OTWÓRZCIE OCZY! ZAKOŃCZMY TEN CHOCHOLI TANIEC PLATFORMY

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 28 maja 2010, 10:47

Cynik pisze:Rejestrator widać tak dokładnie nagrywał że nawet laboratorium miało problemy z ustaleniem co mówiono.

No popatrz, a ja słyszałam jak Klich mówił że pilotów słychać bardzo dobrze tylko inne osoby nie słychać. A teraz mówią że generał siedział na miejscu pilota to znaczy że bardzo dobrze słychać generała? A może wuzetce wyjaśnisz dlaczego dostaniemy stenogramy rozmów a nie dostaniemy czarnych skrzynek które są naszą własnością? A może chociażby dla udowodnienia swojej wersji pozwolili by te skrzynki odsłuchać?
Cynik pisze:I dziwić się że większość bojkotuje PiS bo są jak ich wyborcy mitomanami

Nasze rozważania świdczą o tym że myślimy i analizujemy, znaczy się używamy mózgów do myślenia a nie jesteśmy jak stado baranów programowani.
A czy większość bojkotuje PiS to oczywiście już niedługo zobaczymy. To że pan Komorowski tak śpieszy się z nominacjami świadczy że nie jest pewny że będzie prezydentem, A że nie jest pewny to świadczy o tym że wiedzą że sondaże są kłamliwe :lol:

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 28 maja 2010, 11:52

Cynik, na choinkę ty się produkujesz? Prędzej krowy zaczną latać niż jakikolwiek Twój argument do nich trafi.

Wróć do „Nowości”