PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Andrzej Lepper nie żyje.

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 14 lutego 2012, 11:22

szyderca pisze:łżesz jak zwykle worek :mrgreen: Nigdy Kaczyński nie powiedział, że lepper to agent rosyjski.

Ale Moskiewskim włazodupem go nazwał :mrgreen:

-----------------------------------------------------------

A tu taki artykuł:

Czy Lepper współpracował z rosyjskim wywiadem?

Sześć tygodni temu do ABW wpłynęły dokumenty mające świadczyć o związkach Andrzeja Leppera z rosyjskim wywiadem wojskowym. Służby specjalne badają sprawę. Nie wykluczają jednak, że może być to wielka prowokacja wymierzona w wicepremiera - pisze DZIENNIK.

Według naszych informacji chodzi o dokument, który wystawił Andrzej Lepper jako wicemarszałek sejmu poprzedniej kadencji. "To pismo na papierze sejmowym, które upoważnia do występowania w imieniu wicemarszałka Sejmu ukraińskiego duchownego o nazwisku Kinajło" - mówi DZIENNIKOWI jedna z osób, która widziała dokument. Na piśmie są sejmowe pieczątki i podpis dzisiejszego wicepremiera. Dlaczego miałoby to obciążać Leppera? Kinajło może być, według polskich służb, związany z rosyjskim GRU, czyli wywiadem wojskowym.

Problem w tym, że nie wiadomo, czy dokument nie jest fałszywką obliczoną na skompromitowanie Leppera. Dotąd nie zostało to zbadane. Według naszych wiadomości dostarczył go do biura ministra koordynatora służb specjalnych Zbigniewa Wassermanna Krzysztof Kluzek, były członek władz Orlenu i PZU.

Kluzek potwierdził nam fakt złożenia dokumentów.
- To zawiadomienie o przestępstwie popełnionym przez Leppera? - spytaliśmy.
- Tak, złożyłem kilka pism, wszystkie dotyczyły informacji o przestępstwach - odparł. Nie chce jednak ujawnić ich treści.

Dokumenty trafiły do Zbigniewa Wassermanna na początku maja. Ze źródeł w rządzie wiemy, że minister przekazał sprawę do ABW. Z naszych informacji wynika, że jest w kłopocie. Z jednej strony nie mógł zbagatelizować doniesienia, z drugiej obawia się wciągnięcia go w intrygę przeciwko wicepremierowi i kompromitacji.

O swoich zastrzeżeniach mówią przedstawiciele ABW. "Badamy sprawę. Jednak odnosimy się do niej z rezerwą. Naszym zdaniem osoba głównego informatora, czyli pana Kluzka, jest mało wiarygodna" - przyznaje jeden z wysokich rangą oficerów Agencji Bezpieczeństwa.

Służby obawiają się prowokacji. Tym bardziej że tuż po złożeniu dokumentów mających rzekomo obciążać lidera Samoobrony w gabinecie ministra koordynatora rozdzwoniły się telefony. Dziennikarze chcieli się dowiedzieć, jakie materiały przyniósł do kancelarii premiera Krzysztof Kluzek.

Wczoraj Andrzej Lepper był dla nas nieuchwytny. Jeszcze w grudniu 2006 r. twierdził, że jest przygotowywana przeciwko niemu prowokacja. Ogłosił w TVN 24, że "Gazeta Wyborcza" wkrótce opublikuje tekst, w którym "zrobi z niego szpiega". Dowodem na to miał być fakt, że Kinajło odbierał go z lotniska w Kijowie, gdy odbierał doktorat honoris causa Ukraińskiej Akademii Technologicznej. Wtedy Lepper nie wyjaśnił jednak, co go łączy z Kinajłą.

Dziś sprawa jest poważniejsza, bo Kluzek nadał jej oficjalny bieg i twierdzi, że jest pełnomocnictwo dla Kinajły podpisane przez Leppera. Służby do tej pory nie wiedzą, czy i w jakich celach Kinajło się nim posługiwał. Przyznają, że duchowny może mieć związki z obcym wywiadem.

Dlaczego służby podchodzą do sprawy wyjątkowo sceptycznie? Kluzek to ekscentryczny były członek władz dwóch wielkich spółek - PKN Orlen i PZU. Był świadkiem obu sejmowych komisji śledczych, które zajmowały się tropieniem afer wokół obu koncernów. Zasypywał śledczych sensacyjnymi doniesieniami, tropił korupcyjne powiązania polityków i biznesmenów, atakował Wojskowe Służby Informacyjne i wytykał im powiązania z mafią paliwową. Skąd Kluzek, nazywany żartobliwie Inspektorem Clusoe, miał te sensacje? "Znajduję je na swojej wycieraczce" - powtarzał od lat.

Dwa lata temu "Newsweek" przytoczył anegdotę na temat stylu jego pracy w Orlenie. Kluzek miał zwyczaj wzywać na rozmowę pracownika i po jego wejściu kłaść na biurku czarną teczkę. "Mam tu coś na pana. Teraz proszę mówić całą prawdę" - mówił.

Dziennikarze i politycy umieszczali Kluzka w tzw. grupie hakowej, której nieformalnym szefem miałby być były minister zdrowia w rządzie SLD Mariusz Łapiński. Związani z nim sfrustrowani politycy SLD mieli się mścić za to, że musieli oddać władzę. Niemal wszyscy mniej lub bardziej otwarcie sugerują, że ścieżki Kluzka wiodą do służb specjalnych. On sam twardo zaprzecza: "Nie jestem związany z żadną partią, nie jestem i nie byłem współpracownikiem ani pracownikiem żadnych służb".

M. Majewski,A.Marszałek,P.Reszka, R.Zieliński
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 14 lutego 2012, 15:42

Ale jaja. To jakiś cud, Worek, Nazgul i Marcin zaczęli wierzyć w propagandę PiSu. A może to kryptopisowcy. :mrgreen:
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 lutego 2012, 15:47

mrdataPL, nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków. Wiara w propagandę a świadomość jej istnienia to dwie różne rzeczy.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 14 lutego 2012, 15:50

mrdataPL pisze:Ale jaja. To jakiś cud, Worek, Nazgul i Marcin zaczęli wierzyć w propagandę PiSu. A może to kryptopisowcy. :mrgreen:

Nie wiem jak oni, ja tylko piszę jakie były wypowiedzi czy artykuły.

Że to propaganda PISu i że w to wierzę to Ty napisałeś :mrgreen:
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.

NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 14 lutego 2012, 16:25

Worek pisze:Wiara w propagandę a świadomość jej istnienia to dwie różne rzeczy.

Skoro powtarzasz po Pisowcach to znaczy, że w to wierzysz, ty kryptopisiaku. :mrgreen:
Chociaż na nosie szkła miał grube,ale miał dziadek oczko bystre, którym, znad biurka swego w UB, wytropić umiał wnet faszystę.Wnuczek ma nos nie od parady,taką w Gazecie ma robotę,że, wiernie dążąc w dziadka ślady,raz po raz zwęszy patriotę.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 14 lutego 2012, 16:35

Takie badania w Polsce trwają maxymalnie kilkanaście dni.

Około 7-14 dni będąc dokładnym.

Powiesił się premier RP

Tusk się powiesił? Lepper jakbyś nie zauważył nie był już premierem od dobrych kilku lat, nazywanie kogoś kto pełnił funkcję "premiera" - premierem, jest tylko formą grzecznościową.

a ty piszesz, że ta sprawa nie jest pilna?

No nie, bo nie powiesił się urzędnik państwowy tylko przedstawiciel upadłej partii politycznej.

Jest priorytetowa i ważniejszych od niej nie ma.

Ważniejsze jest choćby przeprowadzanie badań DNA pod kątem niebezpiecznych chorób u noworodków czy też osób dorosłych.

A cała sprawa ciągnie się bo Centralne Laboratorium Kryminalistyczne niewiadomo dlaczego dopiero ,,w styczniu, otrzymało zlecenie z prokuratury, by sporządzić kompleksową opinię, w tym w zakresie DNA.’’

I tutaj sobie przeczytaj mój pierwszy post, tylko tym razem dokładnie.

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 14 lutego 2012, 16:51

Anioł pisze:Tusk się powiesił? Lepper jakbyś nie zauważył nie był już premierem od dobrych kilku lat, nazywanie kogoś kto pełnił funkcję "premiera" - premierem, jest tylko formą grzecznościową.

Co nie zmienia faktu, że jest to premier.

Anioł pisze:No nie, bo nie powiesił się urzędnik państwowy tylko przedstawiciel upadłem partii politycznej.

Jeszcze raz Ci napiszę. Nie przedstawiciel upadłej partii tylko były Premier Rzeczypospolitej Polskiej. Premierzy z byle powodu się nie wieszają.

Anioł pisze:Ważniejsze jest choćby przeprowadzanie badań DNA pod kątem niebezpiecznych chorób u noworodków czy też osób dorosłych.

Nie powiedział bym.

Anioł pisze:I tutaj sobie przeczytaj mój pierwszy post, tylko tym razem dokładnie.

Czytałem te głupoty i co?
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2012, 21:19 przez mrdataPL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 14 lutego 2012, 16:57

Zdziwiło mnie, jak się dowiedziałem, że Lepper się powiesił, bo sprawiał wrażenie nieczułego buca, którego nic nie rusza i po którym wszystko spływa jak woda po kaczce. Cóż, po tym naszła mnie refleksja, że może jednak jego emocje i łzy przed kamerami, kiedy żalił się na gnębienie przez dziennikarzy i polityków jego rodziny, nie były udawane, jak wcześniej myślałem.

Nigdy nie lubiłem Leppera, zawsze uważałem go za warchoła, populistę i pajaca niepotrafiącego przedstawić żadnego konstruktywnego i pozytywnego programu, za to lubującego się w wysypywaniu zboża na tory, blokowaniu dróg, krzyczeniu, że Balcerowicz musi odejść i że politycy to złodzieje, więc na wieść o jego śmierci pomyślałem, że dobrze, że już go nie ma, choć jednocześnie zrobiło mi się trochę żal, że już nie będzie miał się kto ośmieszać (tak jak z wypowiedzą o bredgensie itd.).

W każdym razie, szybko przeszedłem nad jego śmiercią do porządku dziennego. Skoro faktycznie miał kłopoty finansowe i skoro faktycznie możliwym jest załamanie go, a sekcja nie wykazała na jego ciele żadnych obrażeń poza bruzdą wisielczą, to sprawę uznałem za zamkniętą. Nigdy nie dociekałem w szczegóły tej sprawy.

mrdataPL,
Powiesił się premier RP

Nie premier, tylko ex-wicepremier i minister rolnictwa. A przede wszystkim przywódca najbardziej populistycznej partii politycznej.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 lutego 2012, 17:01

mrdataPL pisze:Co nie zmienia faktu, że jest to premier.

Był premierem.

mrdataPL pisze:Jeszcze raz Ci napiszę. Nie przedstawiciel upadłej partii tylko były Premier Rzeczypospolitej Polskiej. Premierzy z byle powodu się nie wieszają.

Owszem. Endrju akurat popłynął i tutaj raczej działania PiS'u są przyczyną jego upadku. Prowokacje i działania służb specjalnych. To takie pomieszanie Gestapo i NKWD sprawdzające się w roli wykańczania politycznych konkurentów.

mrdataPL pisze:Anioł napisał/a:
I tutaj sobie przeczytaj mój pierwszy post, tylko tym razem dokładnie.

Nie muszę go czytać bo sam go napisałem.

A to szalenie interesujące.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 14 lutego 2012, 17:23

Ambioryks pisze:zawsze uważałem go za warchoła, populistę i pajaca niepotrafiącego przedstawić żadnego konstruktywnego i pozytywnego programu

To miałeś podobne wrażenie jak wielu ludzi obserwujący pipi – prawicowego JKMa. :mrgreen:

Ambioryks pisze:politycy to złodzieje,

JKM JKM twierdzi to samo.

Ambioryks pisze:Skoro faktycznie miał kłopoty finansowe

Z tego co wiem miał tylko kilka tys. złotych długu więc to nie może być przyczyna.

Ambioryks pisze:Nie premier, tylko ex-wicepremier i minister rolnictwa. A przede wszystkim przywódca najbardziej populistycznej partii politycznej.

Czy wicepremier, czy były premier tytułuje się go premierem.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 14 lutego 2012, 19:55

Co nie zmienia faktu, że jest to premier.

A na Bartoszewskiego grzecznościowo nie można mówić "profesor" bo przecież profesury nie ma. Banda hipokrytów.

. Nie przedstawiciel upadłej partii tylko były Premier Rzeczypospolitej Polskiej.

Właśnie "były", żadne tytuły mu z tego względu nie przysługuje.

Nie powiedział bym.

Martwy były polityk ważniejszy od chorych nowo narodzonych dzieci, masz zajebiste poglądy.

Nie muszę go czytać bo sam go napisałem.

dafuq?

Awatar użytkownika
Max5005
Wójt
Wójt

Postautor: Max5005 » 14 lutego 2012, 20:04

Anioł pisze:zajebiste poglądy

A ty masz język zaj******. I też uważam że minęło już wystarczająco dużo czasu aby przeprowadzić odpowiednie badania.
Siła polityczna wyrasta z lufy karabinu.

— Mao Zedong

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 14 lutego 2012, 21:08

A ty masz język zaj******.

Dzięki, ale tak już po prostu reaguję gdy ktoś wypisuje naprawdę ciężkie idiotyzmy w internecie, a takim idiotyzmem będzie stawianie badanie DNA samobójcy nad badaniem DNA które może uratować czyjeś życie. Ludzie codziennie popełniają samobójstwa i jakoś nikt nie robi z tego takiej szopki.

I też uważam że minęło już wystarczająco dużo czasu aby przeprowadzić odpowiednie badania.

Oczywiście że tak, ale bez przekładania tej sprawy nad inne - ważniejsze. Jeżeli są jakieś komplikacje, bądź też badanie musi czekać w kolejce na swoją kolej to i niech tak będzie.

Awatar użytkownika
mrdataPL
Starosta
Starosta

Postautor: mrdataPL » 14 lutego 2012, 21:15

Anioł pisze:A na Bartoszewskiego grzecznościowo nie można mówić "profesor" bo przecież profesury nie ma. Banda hipokrytów.

Oczywiście, że można i przecież tak na niego mówią.

Anioł pisze:Właśnie "były", żadne tytuły mu z tego względu nie przysługuje.

Ja napisałem były, ale tak się nie mówi. Przecież do byłych premierów nie mówi się – były premierze tylko premierze. Nikt nie mówi do Kwaśniewskiego panie były prezydencie, tylko panie prezydencie.

Anioł pisze:Martwy były polityk ważniejszy od chorych nowo narodzonych dzieci, masz zajebiste poglądy.

I co, tym dzieciom badania robi się w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym? Popierasz aborcję?

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 14 lutego 2012, 21:33

Oczywiście, że można i przecież tak na niego mówią.

A nie przepraszam zwracam honor, to gazda wykłócał się że nie można na niego mówić profesor. Co nie zmienia faktu że Lepper premierem w chwili śmierci nie był, a "zwrot" panie premierze jest po prostu zwrotem grzecznościowym i z tego tytuły nie ma żadnych korzyści, przywilejów czy też specjalnego traktowania. Gdyby powiesił się jako poseł, bądź też jako minister, to wtedy można by było wziąć jakieś specjalne traktowanie pod uwagę.

I co, tym dzieciom badania robi się w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym? Popierasz aborcję?

A co ma aborcja do tego tematu? Co prawda CLK nie zajmuje się badaniami DNA osób chorych, ale tak czy siak ma pierdylion innych zajęć, także w dalszym ciągu nie wiem dlaczego mieliby robić jakiś wyjątek dla sprawy Lepper'a i dawać go np, na początek kolejki, bądź też skracać różnorakie procedury?

Wróć do „Nowości”