PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Andrzej Lepper nie żyje.

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 16 lutego 2012, 20:33

że to SO z PO i LPR przeprowdziło wszystkie zmiany łącznie z mundurkami?

Nie kłam, wcale tak nie mówił.

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 16 lutego 2012, 20:46

Anioł pisze:

Nie kłam, wcale tak nie mówił.

ogladałeś filmik? I nie mówi tam Giertych, ze PiS był przeciw mundurkom? bo albo ja źle słyszę, albo ty jesteś niereformowalnym paranoidalnym łgarzem :mrgreen:

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 16 lutego 2012, 21:44

szyderca pisze:ogladałeś filmik? I nie mówi tam Giertych, ze PiS był przeciw mundurkom? bo albo ja źle słyszę, albo ty jesteś niereformowalnym paranoidalnym łgarzem :mrgreen:

Bo PISowcy jak zwykle nie wiedzieli za czym głosują i przypisali sobie zasługi wobec których w czasie głosowania byli przeciw.

Takich debili z własnych wyborców zrobi jedynie PIS.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 16 lutego 2012, 22:50

ogladałeś filmik? I nie mówi tam Giertych, ze PiS był przeciw mundurkom? bo albo ja źle słyszę, albo ty jesteś niereformowalnym paranoidalnym łgarzem

Pokaż mi w którym miejscu Gierych mówi o:

Bo jakoś nie mogę wychwycić tego momentu, słyszę jedynie jak Gierych mówi że Kurski kłamał w tej sprawie, ale nic o SO, PO czy LPR nie ma.

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 16 lutego 2012, 23:23

Widzisz...logika wskazuje, pewne rozwiązania.
Jezeli mundurki w sejmie przeszły. A PiS miał wiekzość i był przeciw, więc ktoś to musiał przegłosować...jak myslisz kto? :mrgreen:
To samo z becikowym, podatkiem pro-rodzinnym czy jescze innymi ważnymi ustawami, które przepychał przeciw wąłsnemu rzadowi LPR z SO i PO.
Podpowiem, ze to ze strony Giertycha manipulacja...bo gdy rząd PiS chciał ulge na kazde dziecko 700-800 zł, te partei na złość zagłosowały przeciwko i przyjęły swoją usatwe 1200 zł.
Co oczywiście teraz wg PO rujnuje budzet...oczywiście przez PiS! :mrgreen:
itd, itd...ale to historia. ZAKŁAMANA.

[ Dodano: Czw 16 Lut, 2012 ]
marcinsz pisze:
szyderca pisze:ogladałeś filmik? I nie mówi tam Giertych, ze PiS był przeciw mundurkom? bo albo ja źle słyszę, albo ty jesteś niereformowalnym paranoidalnym łgarzem :mrgreen:

Bo PISowcy jak zwykle nie wiedzieli za czym głosują i przypisali sobie zasługi wobec których w czasie głosowania byli przeciw.

więc kto był za? jezeli PiS przeciw, PO przeciw, SLD przeciw to stał się CUD! weźcie coś pomyslcie...i nie pisz mi kto z kogo robi debila. Bo zal.pl.

Awatar użytkownika
D.Konrad
Radny wojewódzki
Radny wojewódzki

Postautor: D.Konrad » 17 lutego 2012, 00:07

marcinsz pisze:

Marcinsz to komunista czy były sbek?

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 17 lutego 2012, 00:42

szyderca pisze:więc kto był za? jezeli PiS przeciw, PO przeciw, SLD przeciw to stał się CUD! weźcie coś pomyslcie...i nie pisz mi kto z kogo robi debila. Bo zal.pl.

A umiesz czytać?

Napisałem wyraźnie iż PIS przypisywał sobie "zasługi" za którymi głosował przeciw.

Nie twierdzę natomiast iż te "zasługi" były czy nie, to PISowiec twierdził że były!

Pomyliłem się? Zmyśliłem coś? A może coś źle zrozumiałem?

D.Konrad pisze:Marcinsz to komunista czy były sbek?

Jedno i drugie!!!!! Zresztą co to za różnica? Gdybyś znał znaczenie tychże słów tak głupiego pytania byś nie zadał.

Co więcej - to określenia obraźliwe i nie na czasie.

Natomiast katolik, narodowiec czy pisowiec są obecni dzisiaj i jak widać są popularni :mrgreen:

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 17 lutego 2012, 01:23

Widzisz...logika wskazuje, pewne rozwiązania.
Jezeli mundurki w sejmie przeszły. A PiS miał wiekzość i był przeciw, więc ktoś to musiał przegłosować...jak myslisz kto?

Oj to bardzo kiepsko z Twoją logiką, bo wystarczyło dosłuchać reszty filmu i dowiedziałbyś się że Giertych mówi o LPR.

Matko Boska Pisowska, stękacie że media manipulują i kłamią a sami nie jesteście lepsi.

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 17 lutego 2012, 09:38

A umiesz czytać?

Napisałem wyraźnie iż PIS przypisywał sobie "zasługi" za którymi głosował przeciw.

Nie twierdzę natomiast iż te "zasługi" były czy nie, to PISowiec twierdził że były!

Pomyliłem się? Zmyśliłem coś? A może coś źle zrozumiałem?

Nic z tych rzeczy...po prostu wolisz pytać, niż sam sprawdzić. PiS głosował za własnymi PODOBNYMI ustawami rzadowymi. Rózniły się okresami wprowadzenia czy też sumami ulg.
SO, LPR, PO by zrobić rządowi na złość...przedsatwiało swoje ustawy, z większymi sumami, z innymi datami itp..Widzisz, ze można być i za ulgą pro=rodzinną, ale przeciw sumie która rzadowi wyadawała sie za duża, a debile? a debile to sa ci co wierzyli tuskowi, że tak cierpi z powodu obciązeń budzetu spowodowanych przez sic! rzad piS! Zobacz jak mozna głupcami manipulować.
PO poaprło tazkę usatwę o CBA<Lustracyjną i dekomunizacyjną czy zmianie PIT...nie chce mi sie pisac o szcegółach. Gdybyś był faktycznie zainteresowany prawdziwymi wydarzeniami tamtych lat, mniej byś pisał plotek, mniej byś wyzywał i wyszydzał a więcej wiedzy zdobył.

Oj to bardzo kiepsko z Twoją logiką, bo wystarczyło dosłuchać reszty filmu i dowiedziałbyś się że Giertych mówi o LPR.

Matko Boska Pisowska, stękacie że media manipulują i kłamią a sami nie jesteście lepsi.

Anioł...Ciebie pozostawię samemu sobie. obrażasz mą i nie tylko mą inteligencję.
Jeżeli LPR sam przegłosował mundurki ....
Na dodatek wychodzi z Ciebie pospolity cham i gówniarz, który by przykryć swoje niekompetencje i tumanizm pospolity, posługuje się obraźliwą retoryką. I wiem, ze tego nie zrozumiesz.

Awatar użytkownika
Anioł
Poseł
Poseł

Postautor: Anioł » 17 lutego 2012, 09:50

Na dodatek wychodzi z Ciebie pospolity cham i gówniarz, który by przykryć swoje niekompetencje i tumanizm pospolity, posługuje się obraźliwą retoryką. I wiem, ze tego nie zrozumiesz.

Cham poucza mnie że jestem chamem, ha! Kończę waść dyskusję, nie chce się zniżać na Twój poziom.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 17 lutego 2012, 13:31

Szyderca! Upominam Cię, jest to ostatnie takie ostrzeżenie. nie tolerujemy tu wyzwisk do innych użytkowników.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Ambioryks
Poseł
Poseł

Postautor: Ambioryks » 17 lutego 2012, 14:12

wysoko postawionym urzędnikiem państwowym. I z tego powodu jego sprawa powinna być priorytetowa.

Przecież ta sprawa jest jasna od 5 sierpnia 2011. Lepper miał kłopoty finansowe, więc się powiesił. Nad czym tu się rozwodzić? Zresztą, cokolwiek by nie ustalić, to nie przywróci mu życia.
marcinsz pisze:to określenia obraźliwe i nie na czasie.

Obecnie Komunistyczna Partia Polski liczy ok. 600 członków i ma własną witrynę internetową, tak samo jak Komunistyczna Młodzież Polski (obie te organizacje w grudniu wysłały do władz KRL-D kondolencje z powodu śmierci "Drogiego Przywódcy" Kim Dzong Ila).
http://kompol.org/start/Kondolencje_KRLD.html
Drogi Towarzyszu Kim Dzong Unie

Chcemy na Wasze ręce przekazać nasze najgłębsze kondolencje, dla Waszej Rodziny, Waszej Partii, dla całego Waszego Narodu, a także milionów ludzi na świecie, których serca ogarnął żal.

Trudno jest przyjąć myśl, że drogi Towarzysz Kim Dzong Il, Wielki Przywódca, Wasz Ojciec – odszedł. Jest to wielka strata dla nas wszystkich.

Towarzysz Kim Dzong Il był przywódcą wybitnym, który przeprowadził Waszą Ojczyznę poprzez wiele sztormów historycznych, znajdując zawsze właściwą drogę do celu. Był przywódcą odważnym, który potrafił stawić czoła światowym potęgom, zarazem przywódcą roztropnym, który potrafił zapewnić krajowi rozwój i bezpieczeństwo.

Towarzysz Kim Dzong Il pracował ciężko i z wielkim poświęceniem dla Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, którą ukochał nad życie. Był bezprzykładnie oddany sprawie, która jest sprawą Waszego dzielnego Narodu, ale również wszystkich innych narodów miłujących sprawiedliwość i pokój.

Śmierć Towarzysza Kim Dzong Ila stała się wydarzeniem na skalę światową. Poruszeni są wszyscy Jego przyjaciele, którzy Go kochali i nadal kochają. Poruszeni są także wrogowie, z których nawet ci najpotężniejsi zawsze czuli przed nim respekt i nadal go odczuwają.

Dzieło Towarzysza Kim Dzong Ila to Wasza Ojczyzna, która bez Niego nie mogłaby istnieć. Choć pogrążona w żałobie, jest dzisiaj piękniejsza niż kiedykolwiek dotąd. To dzieło pracy rąk i umysłów, którymi Wasz Ojciec do ostatniej chwili niezłomnie kierował i któremu tak jak Jego Ojciec, Generał i Wieczny Prezydent Kim Il Sung, poświęcił swoje życie.

Towarzysz Kim Dzong Il pozostanie z nami na zawsze. Jego myśl i dzieło są i będą żywe. Stały się bowiem życiem Waszego Narodu, który zjednoczony we wspólnym celu zapewni mu pełne i ostateczne zwycięstwo.

Cześć Jego Pamięci!

Komunistyczna Partia Polski

http://www.komsomol.pl/index.php?option ... &Itemid=63
Delegacja Komunistycznej Młodzieży Polski odwiedziła ambasadę Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej w Warszawie, gdzie złożyła kwiaty oraz dokonała wpisu do księgi kondolencyjnej.

"Towarzyszu. Całe życie poświęciłeś obronie pokoju, niepodległości i suwerenności swej ludowej Ojczyzny. Pozostawiłeś po sobie kraj, w którym nie ma bezdomności, bezrobocia, marnotrawienia sił wytwórczych ani kryzysów kapitalizmu. Za całą drogę rewolucjonisty i męża stanu, jaką uczciwie przebyłeś, Komunistyczna Młodzież Polski oddaje cześć Twojej pamięci."

Po opuszczeniu budynku ambasady, delegaci zapalili czerwone znicze, symbolizujące ich pamięć o zmarłym przywódcy i szacunek, jaki wobec niego żywią.

Czy zatem aby na pewno "komunista" to określenie nie na czasie?

Wiem, że obecnie w Polsce komuniści nie zasiadają w parlamencie i są grupą niszową, ale faktem jest, że istnieją.
I żyją jeszcze niektórzy przedwojenni KPP-owcy i KZMP-owcy, jak np. Teodor Kufel, Władysław Matwin, Artur Starewicz. Choć tu akurat nie wiem, czy nadal są komunistami.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 17 lutego 2012, 18:48

Ambioryks pisze:Czy zatem aby na pewno "komunista" to określenie nie na czasie?

Nie wiem dlaczego wszystko traktujesz dosłownie ale:

Nie na czasie pod względem iż przeciętny wyborca PIS nazywa wszystkich prócz swoich komunistami choć takich w obecnym parlamencie brak. Komunistami PIS i wyborcy nazywają też wyborców partii przeciwnych którzy z jasnych względów komunistami nie są bo obecnie partie komunistyczne są zakazane. tzn. można głosić pogląd, nie można wdrażać go w życie.

I jakie ma pojęcie o komunizmie człowiek który się zastanawia czy ja nie jestem komunistą? Żadne.... to tylko określenie obraźliwe wobec mnie.

szyderca
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: szyderca » 18 lutego 2012, 10:19

Nazgul pisze:Szyderca! Upominam Cię, jest to ostatnie takie ostrzeżenie. nie tolerujemy tu wyzwisk do innych użytkowników.

Te "wyzwiska" co do których tylko w części się mogę zgodzić "gówniarz", bo już cham w sądownictwie nie jest uznawane jako coś obraźliwego zgodnie z orzeczeniem Sądu RP.
Te wyzwiska więc, pomagają obrażanemu...szybciej zmądrzeje, po wstrząsie :mrgreen: W przyszłości - mam nadzieję, dwa razy się zastanowi, nim napisze nową bzdurę, czy nowe "Matko Boska Pisowska"...bo to żenujące.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 lutego 2012, 11:19

nic mnie nie obchodzi sądownictwo Polskie. tu włada regulamin i jego interpretacja przez moderatorów. KONIEC.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Nowości”