PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Wiek emerytalny

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Wiek emerytalny

Postautor: Nazgul » 06 stycznia 2016, 13:15

Ciekawe czemu tego nie robią i dlaczego np mundurowi po "reformie" mogą iść na emeryturę w 55 roju życia , a nie tak ja wszyscy
Pewnie dlatego że pracują w mundurówce a tam 67 latek raczej nie popracuje. A ty jak myślisz?
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
kaminiak33
Minister
Minister

Re: Wiek emerytalny

Postautor: kaminiak33 » 06 stycznia 2016, 19:52

Nazgul pisze:
Ciekawe czemu tego nie robią i dlaczego np mundurowi po "reformie" mogą iść na emeryturę w 55 roju życia , a nie tak ja wszyscy
Pewnie dlatego że pracują w mundurówce a tam 67 latek raczej nie popracuje. A ty jak myślisz?

hmm ja w przeciwieństwie do ciebie myślę Obrazek i wiem że nie tylko w mundurówce nie każdy może pracować w swoim zawodzie w tym wieku , jednak skoro im każe się zmienić zawód to mundurowi też chyba mogą...

Czy coś im stoi na przeszkodzie :?:
http://www.forum.polityka.org.pl/viewtopic.php?t=5249
tak jak w Media Markt - nie dla idiotów

Wróć do „Nowości”