PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Czym naprawdę jest NACJONALIZM

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Czym naprawdę jest NACJONALIZM

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 18:44

Marchewa pisze:Ja tam bym z tymi gejami uważał żeby jak z Jorgiem Haiderem nie było zdziwienia...

Gej naziol trochę bardziej ludzki się wydaje. ;)

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 18:49

Marek K. pisze:Pieknie, Grand protestant. Wlasnie potwierdziles w calej twojej chorej wypowiedzi, o czym Marcin i Cynik pisali. Zacofanie, Ksenofobia i przede wszystkim, porazajaca jest wasza ignorancja.

Nie macie pojecia o temacie, jednak geba pelna pustych frazesow. Typowe dla mniej rozwinietych humanoidow, mieniacych sie (sic!) patriotami.

Spoko, Marku! Ja jestem nacjonalistą w wersji tzw.very,very soft. Ten post to taka mała prowokacja.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2017, 19:53 przez GrandProtestant, łącznie zmieniany 1 raz.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 19:21

Nauczono mnie,że ludzi należy szanować dopóki na szacunek zasługują. Nauczono mnie by zawsze stawać po stronie słabszych i pokrzywdzonych. Nauczono mnie by dzielić się z potrzebującym, by mieć pogardę do gromadzenia majątku a pieniądzem się nie szczycić. Nauczono mnie by ludzi oceniać za to co robią a nie za to co obiecują zrobić. Nauczono mnie raz danego słowa zawsze dotrzymać.Te wartości wpisano także moim dziadkom i rodzicom. Nie jestem "naziolem" ani faszystą tylko dlatego,że pewnych rzeczy i zjawisk społecznych nie akceptuję.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 19:48

Nacjonalizm z dużą dozą intelektu - tak. Nazizm- nie.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 03 stycznia 2017, 20:43

GrandProtestant pisze: Nie jestem "naziolem" ani faszystą tylko dlatego,że pewnych rzeczy i zjawisk społecznych nie akceptuję.

Nie akceptujesz bo nie rozumiesz. Łączysz gejów Brukselskich z terrorystami islamskimi jakby była między nimi jakakolwiek korelacja. Wszystkie punkty wiążące najpewniej skupiają się w szeroko pojętych lewakach którzy chcą źle i przyczyniają się do upadku cywilizacji.

Nauczono mnie,że ludzi należy szanować dopóki na szacunek zasługują. Nauczono mnie by zawsze stawać po stronie słabszych i pokrzywdzonych. Nauczono mnie by dzielić się z potrzebującym, by mieć pogardę do gromadzenia majątku a pieniądzem się nie szczycić. Nauczono mnie by ludzi oceniać za to co robią a nie za to co obiecują zrobić. Nauczono mnie raz danego słowa zawsze dotrzymać.

Jeżeli coś co cię nauczono nie ma uniwersalnego przesłania a jest jedynie zwykłą subiektywną opinią to są to wartości o małej wartości. "Czyńmy dobro ale tylko tym których lubimy bo ciapatym nie można bo na szacunek nie zasługują" :lol:

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 03 stycznia 2017, 20:50

GrandProtestant pisze:Nauczono mnie,że ludzi należy szanować dopóki na szacunek zasługują. Nauczono mnie by zawsze stawać po stronie słabszych i pokrzywdzonych. Nauczono mnie by dzielić się z potrzebującym, by mieć pogardę do gromadzenia majątku a pieniądzem się nie szczycić. Nauczono mnie by ludzi oceniać za to co robią a nie za to co obiecują zrobić. Nauczono mnie raz danego słowa zawsze dotrzymać.Te wartości wpisano także moim dziadkom i rodzicom. Nie jestem "naziolem" ani faszystą tylko dlatego,że pewnych rzeczy i zjawisk społecznych nie akceptuję.

To dlaczego jesteś za PIS? Partią kłamców i oszustów, ludzi którzy za nic mają konstytucję tego kraju uchwaloną drogą referendum?

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 20:53

Czytaj między wierszami, baw się słowem - czyli rusz trochę narządem przymocowanym do kręgów szyjnych a nie będziesz uważany za głupka. Myślę, że to wołanie na puszczy jeśli chodzi o twoją skromną osobę. Szkoda.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 20:57

Adresatem postu jest mateuszjkl.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 21:01

marcinsz pisze:
GrandProtestant pisze:Nauczono mnie,że ludzi należy szanować dopóki na szacunek zasługują. Nauczono mnie by zawsze stawać po stronie słabszych i pokrzywdzonych. Nauczono mnie by dzielić się z potrzebującym, by mieć pogardę do gromadzenia majątku a pieniądzem się nie szczycić. Nauczono mnie by ludzi oceniać za to co robią a nie za to co obiecują zrobić. Nauczono mnie raz danego słowa zawsze dotrzymać.Te wartości wpisano także moim dziadkom i rodzicom. Nie jestem "naziolem" ani faszystą tylko dlatego,że pewnych rzeczy i zjawisk społecznych nie akceptuję.

To dlaczego jesteś za PIS? Partią kłamców i oszustów, ludzi którzy za nic mają konstytucję tego kraju uchwaloną drogą referendum?

Marcinie, gdzie napisałem, że jestem fanem hufca którym dowodzi polska wersja małego cesarza urodzonego pod niebem Korsyki?

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 03 stycznia 2017, 21:20

GrandProtestant pisze:Marcinie, gdzie napisałem, że jestem fanem hufca którym dowodzi polska wersja małego cesarza urodzonego pod niebem Korsyki?

Na poprzedniej stronie wychwalasz Nacjonalizm, a więc wykazujesz bezpośrednio BRAK SZACUNKU DLA LUDZI. Nacjonalizm budujesz wyłącznie poprzez krzywdę jednostek, grup czy społeczeństw i przez to jest to doktryna polityczna wybitnie negatywna. Co zresztą już zdarzyła pokazać historia.

Sam pośrednio wykazujesz taki stosunek do ludzi w swoich postach pisząc tak, a nie inaczej nawet o uchodźcach.

Nie zagłosujesz też na żadną partię dla której to człowiek jest dobrem najwyższym bo musiałbyś zaakceptować kompromis, czyli tzw. "poprawność polityczną". Najbliżej z liczących partii jest Ci PIS. Z mniej liczących się, to partie "narodowosciowe", kandydaci na prezydenta tacy idioci jak Marian Kowalski.

Co? Mylę się?

Kpisz sobie nawet z tego co rzekomo Cię nauczono, być może próbowano, jednak potrafisz jedynie o tym mówić, ewentualnie mieć przebłysk, ale to tylko tyle. Nie rozumiesz z tego nic. Nie rozumiesz, że szacunek do człowieka to uznanie jego praw. Gdybyś to rozumiał i potrafił to uczynić nie chciałbyś z nacjonalizem, ani nawet z żadnym narodowcem mieć nic wspólnego.

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 03 stycznia 2017, 22:03

Spoko, Marku! Ja jestem nacjonalistą w wersji tzw.very,very soft.

Nie ma czegos takiego. Reszte wlasciwie Mateusz wypowiedzial.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 22:27

Marcinsz,nie jest tak ze mną źle jak sądzisz. Niestety, ale mam takie wrażenie, że bardziej niebezpieczna jest twoja wizja przyszłości świata gdzie zasadą będzie brak wszelkich zasad. W tym świecie pozornej wolności będziecie jako wieprze przeznaczone na rzeź. Jesteście bezkształtną, szarą masą manipulowaną przez ludzi którzy piorą wasze mózgi stosując niewybredną,prymitywną socjotechnikę. Ja olewam obecnych polityków którzy maniery nabyli huśtając bykom jaja a buty gacąc słomą. Olewam ich ciepłym,zdrowym polskim moczem.Amen.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2017, 22:46 przez GrandProtestant, łącznie zmieniany 1 raz.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: GrandProtestant » 03 stycznia 2017, 22:44

Marek K. pisze:
Spoko, Marku! Ja jestem nacjonalistą w wersji tzw.very,very soft.

Nie ma czegos takiego. Reszte wlasciwie Mateusz wypowiedzial.

Niestety z twego postu wynika,że masz problem. Jedyne co mogę doradzić to więcej czytaj książek a wtedy więcej będziesz rozumiał. Lampienie w ekran kontemplując nabożnie TVN i sylabizowanie Wyborczej mądrzejszym Cię nie uczyni. Powodzenia!

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 03 stycznia 2017, 23:30

GrandProtestant pisze:Marcinsz,nie jest tak ze mną źle jak sądzisz. Niestety, ale mam takie wrażenie, że bardziej niebezpieczna jest twoja wizja przyszłości świata gdzie zasadą będzie brak wszelkich zasad. W tym świecie pozornej wolności będziecie jako wieprze przeznaczone na rzeź. Jesteście bezkształtną, szarą masą manipulowaną przez ludzi którzy piorą wasze mózgi stosując niewybredną,prymitywną socjotechnikę. Ja olewam obecnych polityków którzy maniery nabyli huśtając bykom jaja a buty gacąc słomą. Olewam ich ciepłym,zdrowym polskim moczem.Amen.

Piszesz o jakims braku zasad, o jakiś wieprzach, bezksztaltnej masie, a na końcu o socjotechnice. A ja się pytam kto takie brednie nasral Ci do łba tak skutecznie, że w to uwierzyłeś?

Co się z Tobą dzieje, że z jednej strony mówisz o szacunku do człowieka, a zdrugiej propagujesz nacjonalizm czy ruchy narodowosciowe jedynie budujące swą siłę na tym, że tego szacunku nie potrafią ani innym pokazać, ani sobie?

Uwierzyłeś Adiemu który pisze wprost, że narodowcy najchętniej wystrzelaliby każdego o odmiennym zdaniu, dokładnie tak samo i z takich samych pobudek z jakich zwykły islamista wystrzelalby wszystkich niewiernych? Co to kurwa jest? Racjonalne podejście? Czy kompletny brak umiejętności panowania nad własnymi emocjami? To ma być wspaniały, racjonalny świat - o jakim sam piszesz?

Wierzysz w takie brednie, jakoby patriotyzm to wyższosc własnego narodu nad innymi narodami?

Komu uwierzyłeś, że doktryna polegająca na uznaniu praw ludziom to doktryna bez zasad? Czy cały zachodni świat to dzicz? Jaką proponujesz alternatywę, prócz karabinu, mordów, prześladowań?

Prawdą jest tylko fakt, że nic nie jest idealne.

Zamiast pieprzyc bez sensu, co rusz samemu sobie przeczyc, zamiast uznania siebie za najmadrzejszego z najmadrzejszych, czasem posłuchaj, poczytaj, odnies się do tego co inni piszą.

Awatar użytkownika
mateuszjkl
Minister
Minister

Postautor: mateuszjkl » 03 stycznia 2017, 23:45

GrandProtestant pisze:Czytaj między wierszami, baw się słowem - czyli rusz trochę narządem przymocowanym do kręgów szyjnych a nie będziesz uważany za głupka. Myślę, że to wołanie na puszczy jeśli chodzi o twoją skromną osobę. Szkoda.

Pisz zrozumiale a będziesz traktowany adekwatnie do sytuacji. Przedstawiasz jednoznacznie zrozumiały komentarz w którym nie ma miejsca na "czytanie między wierszami". Po jakimś czasie stwierdzasz że to tylko "szum", pieprzenie kocopałów - marnujesz mój i swój czas.

Wróć do „Nowości”