PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Manipulacja gazety wyborczej

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier
Posty: 5059
Rejestracja: 17 marca 2011, 11:40
Lokalizacja: PL

Re: Manipulacja gazety wyborczej

Postautor: marcinsz » 31 stycznia 2016, 00:32

kajzer pisze:Piszesz
Fakty i rzetelność, kajzer to twój najpoważniejszy problem. Ale spoko. Niedługo.
Zamierzasz opuścić to forum jedyna słuszna?? decyzja by ratować to forum . Bo większego idioty na forum od Ciebie tu nie ma.. Zobacz ilu zostało ilu czyta .. ?? Niedługo tu na forum pozostaną tacy idioci jak Ty..
Pozdrawiam..
Płakać za kimś takim jak worek nie mam zamiaru.. Nie pozdrawiam bo kału nie mam zwyczaju pozdrawiać..
Teraz mnie możesz banować . Przynajmniej będziesz racjonalne uzasadnienie . Podpowiem ci idioto: za obrazę takiego gówna jak Ty zwanego administratorem!!
Pozdrawiam ALL.


Ludzie mniej piszą tutaj, bo ty i piskorz skutecznie trolujcie to forum. Niektórzy jeszcze tylko nie zauważyli, że wasze działania są poprostu skuteczne.
Art. 45. Każdy ma prawo do sprawiedliwego i jawnego rozpatrzenia sprawy bez nieuzasadnionej zwłoki przez właściwy, niezależny, bezstronny i niezawisły sąd.
Art. 174. Sądy i Trybunały wydają wyroki w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej.


NIE PREZYDENT!

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator
Posty: 8040
Rejestracja: 02 listopada 2004, 08:43
Lokalizacja: Wratislavia, Silesia

Re: Manipulacja gazety wyborczej

Postautor: Cynik » 31 stycznia 2016, 10:39

Pogadajcie może o manipulacjach Tv Republika, Wiadomości, TV Trwam, portalu niezależna.pl czy tworów Karnowskich. Tu się naprawdę trzeba wysilić by znaleźć cokolwiek zmanipulowanego w GW, najczęściej są to błędy merytoryczne wynikające ze złożoności tematu, tymczasem w wymienionych mediach dzień bez manipulacji dniem straconym.
skąd ta nienawiść do GW? Bo była proeuropejska, bo tak samo jak NIE pisała bez ogródek o aferach FOZZ, Telegraf, bo podważała fałszywość lojalki JK a z drugiej strony nie przypominam sobie aby nadmienieni w artykukach bohaterzy tych afer kiedykolwiek pozwali gazetę za oszczerstwa. "Coincidence? I don't think so". JK postanowił rozprawić sie z gazetą w inny sposób - szargać jej opinię oskarżeniami o manipulację. Dzisiaj skołowana biedna narodowa młodzież skutecznie obrzuca łajnem gazetę i czytelników, samemu nie będąc świadom jakiej manipulacji zostali poddani. JK to mistrz manipulacji i socjotechniki. A wszystko co robi to po to aby ukryć swoje grzechy.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde


Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości