PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Jestem ludzki, ale nie jestem CZŁOWIEKIEM (PiS)

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Jestem ludzki, ale nie jestem CZŁOWIEKIEM (PiS)

Postautor: aspagnito » 13 lutego 2016, 08:48

Z nowości.. Po udanym pobycie w ośrodku wczasowym w Abchazji wróciłem. Mam nowe diagnozy...

1. Po pierwsze PRIMO nie będziemy do siebie mówić kolego, kolego
2. Po drugie ULTIMO, za tymi drzwiami stoi RAMBO
3. A po trzencie zgiencie

A co mi chodzi?

Zacznijmy kończyć od d... strony.

PiS doszedł do władzy, a sny spełniają się dla wyboru. Jeden się spełni, przypadek. Drugi się spełni, zbieg okoliczności. Trzeci się spełni, reguła. O kurde! PiSowi sny spełniają się regularnie. Tylko że tak naśnił, że im się wydaje, że wszystko co wyśnili im się spełni i nie potrafią dokonać wyboru i podjąć decyzji.

No bo to jest tak. Trzy sztandarowe projekty.
1. Telewizja jak w Korei Północnej (Kim Dzong Un odwiedził ostatnio bazę hodowli żółwi i nie był zadowolony z przyrostu żółwia i kazal rozstrzelać dyrektora. Rozstrzelali. Było to ogromne wydarzenie, gdyż po raz pierwszy o godzinie 27.00 pokazano transmisję na żywo, a nie tylko instrukcję obsługi Kałasznikowa) :mrgreen:
2. 500+ ------------ tu wpisz próg dla wszystkich świadczeń 1688,44 PLN. Jak będzie dostawać 2500 za dzieci, to jej renta, kuroniówka i szwagier, co na czarno robi w nadleśnictwie nie potrzebne (renta soc. 688,44PLN, a kwota wolna 7688,44PLN - to się akurat zgadza, ale każdy Polak musi wiedzieć, że system jest transparentny i wiedzieć co do grosza ile dostaje - dla niedoinformowanych - BRUTOO).
3. No i teraz kamień z serca. PiS miał absolutną rację z Tybunałem Konstytucyjnym, który zrobił zamach na Pństwo, gdyż chciał podważyć autorytet Prezydenta. Polacy na to nie pozwolą - nawiasem mówiąc Szydło Straszydło, szpieg z krainy deszczowców teraz się wozi i gada z Prezydentami, tymi samymi co razem z Tuskiem gadają i nic nie potrafią zrobić. To jest źle. Kanclerz to funkcja dożywotnia, a Tytuł Prezydencki jest niezbywalny. Tusk z tego, co mi wiadomo żadnym Prezydentem nie jest. Europa dziś przypomina taką grę komputerową, której nikt nie kupuje, pomimo, że jest bardzo droga (jest beznadziejna)... a tylko autor zmusza "pacjenta" to zrozumienia rzkomo wielkiego zamysłu autora. Do rzeczy:

UWAŻAM RŻE
Jeśli Pis obiecał, że dowali hipermarketom podatek zrobił dobry projekt od 300m powierzchni handlowej, a teraz się wycofał i zrobił od 1,6 albo 1,8 mln obrotu, to zapłaci każdy drobny przedsiębiorca, apteki, górnicy (o dziwo o to się tłuką), a Lewiatan już teraz roi bannery żałobne przypinając do swojego brandu wstążkę żałobną. Czy hipermarkety zapłacą?

No właśnie nie.

TESKO płaci sam sobie za użytkowanie zastrzeżonego wzoru handlowego (logo nazwy) i tak wykazuje co roku, że nic nie zarobił i jest na stracie. Jeśli ma zapłacić podatek od 1,6 mln, albo od 1,8 mln, to masło będzie się kupowało w "tesko sportinga lifa junior plus extra forte max", a margarynę w "tesko sporting max max junior plus seniur ultra forte maxi plus". Czyli co? Zrobią to samo. Sami w każdej firmie będą sobie płacić za nazwę (co zresztą jest niezgodne z prawem absolutnie, bo międzynarodowo "firma to nazwa firmy").

Zabraliście się do roboty bez pomysłu! :idea:
Bez kompleksów w stronę jutra.

GrandProtestant
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Jestem ludzki, ale nie jestem CZŁOWIEKIEM (PiS)

Postautor: GrandProtestant » 22 lutego 2016, 15:35

Wróciłeś aspagnito,i dobrze że wróciłeś! Cześć i chwała za fajny tekst,jak zwykle bardzo konkretnie napisany.

Wróć do „Nowości”