PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Cyganie w Puławach

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Cyganie w Puławach

Postautor: Worek » 15 sierpnia 2017, 17:07

To tak jak byś napisał, że mordercy i zdrajcy są potrzebni. No są i co z tego.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 sierpnia 2017, 20:09

Ale ja osobiście nie uważam aby twoi mocodawcy z PO byli do czegokolwiek potrzebni.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 15 sierpnia 2017, 21:19

Obywatelom Rosji jak najbardziej. Zwłaszcza takiemu jednemu Wołodii.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 sierpnia 2017, 21:53

To też ale przede wszystkim niemieckiemu rządowi.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 16 sierpnia 2017, 00:01

Adi pisze:Dlatego silny ONR jest niezbędny obywatelom.

Jak państwo źle działa to wtedy trzeba liczyć na jakieś inne organizajce czy bojówki.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 17 sierpnia 2017, 01:04

Marchewa pisze:Obywatelom Rosji jak najbardziej. Zwłaszcza takiemu jednemu Wołodii.

No ostatnio wyszło na jaw jakie mają powiązania ludzie z partii na którą głosowałeś. :lol: :lol: :lol:
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 17 sierpnia 2017, 01:08

Worek pisze:To tak jak byś napisał, że mordercy i zdrajcy są potrzebni. No są i co z tego.

Jak na razie to ty napisałeś, że w razie wojny byś kolaborował z niemcami, bo korzenie masz niemieckie. ONR walczył i przelewał krew za Polskę ale co nieuki z bojówki PO czyli Obywateli PRL mogą o tym wiedzieć? :D
Wszędzie tam, gdzie bezwzględny liberalizm dochodzi do stanowczej przewagi, następuje stopniowa likwidacja narodu, jego typu i indywidualności. - Zygmunt Balicki

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 17 sierpnia 2017, 05:36

gazda pisze:Jak na razie to ty napisałeś, że w razie wojny byś kolaborował z niemcami, bo korzenie masz niemieckie.

Gdzie? Poproszę o link do takiej mojej wypowiedzi.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 18 sierpnia 2017, 00:41

Worek pisze:
gazda pisze:Jak na razie to ty napisałeś, że w razie wojny byś kolaborował z niemcami, bo korzenie masz niemieckie.

Gdzie? Poproszę o link do takiej mojej wypowiedzi.

Przecież najpierw zaprzeczałeś tej wypowiedzi, potem potwierdziłeś sam linkując do niej a teraz znowu zaprzeczasz?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 18 sierpnia 2017, 06:33

Dawaj linka do mojej wypowiedzi.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 sierpnia 2017, 20:38

Już 10 raz o tym dyskutujecie (gazdo) i 10 raz będziecie gęby wycierali a potem zwiejecie jak małe dziewczynki i ukryjecie się pod kocem (pt nie ma mnie). Więc pokazuj cytat albo pod stół i miejmy to za sobą.

Ciekawy zarzut jak na przedstawiciela środowiska otwarcie odwołującego się do ideologii nazistowskiej :D
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 18 sierpnia 2017, 22:40

Nazgul pisze:Już 10 raz o tym dyskutujecie (gazdo) i 10 raz będziecie gęby wycierali a potem zwiejecie jak małe dziewczynki i ukryjecie się pod kocem (pt nie ma mnie). Więc pokazuj cytat albo pod stół i miejmy to za sobą.

Chłop linkował do tego tematu a teraz znowu zaprzecza. XD

Nazgul pisze:Ciekawy zarzut jak na przedstawiciela środowiska otwarcie odwołującego się do ideologii nazistowskiej :D

To poważny zarzut. ONR podejmuje właśnie kroki prawne w stosunku do takich łgających typków jak ty, więc radził bym ci przedstawić konkretne dowody, albo zamilcz i nie kompromituj się chłopie.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 18 sierpnia 2017, 22:51

Chłop linkował do tego tematu a teraz znowu zaprzecza.
Podałeś tezę - podaj link albo cytat. Proste.

To poważny zarzut. ONR podejmuje właśnie kroki prawne w stosunku do takich łgających typków jak ty, więc radził bym ci przedstawić konkretne dowody, albo zamilcz i nie kompromituj się chłopie.
XD. Już się posikałem. ale ze śmiechu. czekam na pozew.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
gazda
Minister
Minister

Postautor: gazda » 18 sierpnia 2017, 23:01

Nazgul pisze:XD. Już się posikałem. ale ze śmiechu. czekam na pozew.

Czyli jak myślałem, 0 argumentów.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 19 sierpnia 2017, 01:30

gazda pisze:
Nazgul pisze:XD. Już się posikałem. ale ze śmiechu. czekam na pozew.

Czyli jak myślałem, 0 argumentów.

Masz ostatnią szansę. Dawaj link albo jutro o 10.00 dostaniesz ostatecznego bana.

Dosyć już tych mend piszących kłamstwa i brednie tylko po to aby się ścigać z faszystowskimi propagandystami.

Możesz grzecznie przeprosić i zastanowię się czy jest sprawa.

Wróć do „Nowości”