PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Sukces LOTu

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Senator
Senator

Re: Sukces LOTu

Postautor: Atylla » 23 sierpnia 2017, 21:14

ale Szczecińskie to już miała być masa upadłościowa

I co z tego ? Na miejscu stoczni jest kilkadziesiąt różnych firm. Ciekawe skąd wezmą spawaczy w Szczecinie. Obecnie firmy na zachodnim pomorzu mają dużo problemów kadrowych.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 24 sierpnia 2017, 08:12

Nie do końca mam wrażenie że Szczecin trzeba "przywracać polskiej gospodarce", ze statystyk wynika że przydało by się raczej przywracać bastiony PiS w Lubelskiem czy Podkarpaciu, ale co ja tam wiem.

LOT swój bardzo względny sukces zawdzięcza Mikoszowi któremu powinni postawić pomnik. A także i przede wszystkim zmianie modelu biznesowego z point to hub na point to point co w połączeniu z Dreamlinerami skokowo zwiększyło opłacalność. Ale tak jak mówił Mikosz bez sojuszu i inwestora się nie da. Czyli w perspektywie kilku lat witaj Lufthanso.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 25 sierpnia 2017, 08:03

Szczecin zawsze był marginalizowany i olewany przez każdą władzę więc i teraz sobie poradzi bez "pomocy" państwa.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 25 sierpnia 2017, 08:10

Rzekł Atylla i tak się stanie. he he
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 25 sierpnia 2017, 18:57

A co tak nie było ?

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 05 października 2017, 17:32

Nazgul pisze:Panowie, kto wprowadził program restrukturyzacji firmy? bo o ile pamiętam zrobił to bezpartyjny fachowiec min tnąc wydatki i "odkupując" samoloty eurolotu, kupując dreamlinery, które teraz latają na nowych dalekich trasach czy Embraery operujące na krótkich.

Więc więcej rozumu, wiedzy a mniej politycznego zaślepienia kolegom życzę.

Balcerowiczowi to powiedz. Ten facet naprawdę potrzebuje Twojej pomocy . Gdy słucham go ostatnio to myślę że ten gość totalnie sfiksował . A jeżeli chodzi o LOT to gdyby nie wygrane wybory przez PiS to latalibyśmy ale Lufthansą . Mam nadzieję że Kamiński - Robespier dobierze się notablom z Gdańska do d...py.
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 10 października 2017, 07:59

Zapomniałem PiSkorzu że preferujesz Aeroflot.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Wróć do „Nowości”