PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Z skąd się bierze terroryzm?

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Re: Z skąd się bierze terroryzm?

Postautor: Malory » 14 października 2017, 21:22

Co jest naturalną konsekwencja tego że Państwo w Somalii nie istnieje.

Bo jest kilka rządów zamiast jednego? W obydwu przypadkach mówimy o sytuacji w której garstka korzysta z siły by podporządkować sobie ludność cywilną i wymusza służenie swojemu interesowi.

Gdyby Islam ewoluował jak chrześcijaństwo to byłoby ok, ale dalej jego wyznawcy w dużej mierze są mentalnie w średniowieczu.

W średniowieczu w świecie islamu budowało się publiczne uniwersytety.

Czy Islam walczy z terroryzmem, który jest jego wewnętrznym problemem ? Raczej nie

Poza faktem że z Państwem Islamskim walczą głównie muzułmanie?

Gdyby nie muzułmanie nie mielibyśmy 99,9 procenta zamachów terrorystycznych w Europie od 2001.

trafniej byłoby powiedzieć że 99,9% muzułmanów w Europie nie brało nigdy udziału w ataku terrorystycznym.

https://en.wikipedia.org/wiki/Terrorism_in_Europe#/media/File:Terrorist_Attacks_in_the_EU_by_Affiliation.png
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 14 października 2017, 21:36

Hehe z tym średniowieczem - nokaut.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 14 października 2017, 23:36

Malory pisze:trafniej byłoby powiedzieć że 99,9% muzułmanów w Europie nie brało nigdy udziału w ataku terrorystycznym.

Tym językiem propagandy stwierdzisz że 99,9% nazistów nigdy nie zagazowało człowieka.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 15 października 2017, 08:05

Poza faktem że z Państwem Islamskim walczą głównie muzułmanie?

Bzdura. Z PI dostał konkretny wpierdol od ruskich, oprócz tego łoją ich chrześcijańscy Arabowie i alawici których PI najchętniej by wyrżneło do nogi (zresztą jak tak szyitów).
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 15 października 2017, 10:33

Tym językiem propagandy

Logika i statystyka to język propagandy?

To może każdy polski mężczyzna to gwałciciel wedle twej mentalności?

Bzdura. Z PI dostał konkretny wpierdol od ruskich, oprócz tego łoją ich chrześcijańscy Arabowie i alawici których PI najchętniej by wyrżneło do nogi (zresztą jak tak szyitów).

Aha LoL czyli Kurdzi, Irak, Jordania.

Sama Rożawa przeszła od Kobane aż do Ar-Rakki, z użyciem głównie sił lądowych.

http://www.janes.com/article/43030/analysis-ypg-the-islamic-state-s-worst-enemy
System pracy zarobkowej jest wynikiem przywłaszczenia indywidualnego narzędzi produkcji i ziemi; jest on zarazem koniecznym warunkiem rozwoju produkcji kapitalistycznej: wraz z nią musi też zginąć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 października 2017, 10:37

Malory pisze:
Logika i statystyka to język propagandy?

Manipulacja statystyką jest językiem propagandy.

Zgodzisz się że 99,99 proc nazistów nigdy nie zagazowało człowieka?

Malory pisze:To może każdy polski mężczyzna to gwałciciel wedle twej mentalności?

Nie, za to każdy komunista to idiota.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 15 października 2017, 11:07

Manipulacja statystyką jest językiem propagandy.

Ja manipuluje statystyką? :lol: Uahahahahahaha!!! Dlatego że stwierdziłem że ty manipulujesz statystyką mówiąc że muzułmanie odpowiadają za 99,9% zamachów w UE? Serio, serio człowieku miej choć elementarną pokorę.

Nie, za to każdy komunista to idiota.

Uuuu skończyły się rzetelne argumenty, za którymi stoją jakiekolwiek dane przechodzimy do osobistych podjazdów. Klasyk, choć tak dla ciebie typowy że już się stał oklepany. ;)
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 października 2017, 11:39

Malory pisze:Ja manipuluje statystyką? :lol: Uahahahahahaha!!! Dlatego że stwierdziłem że ty manipulujesz statystyką mówiąc że muzułmanie odpowiadają za 99,9% zamachów w UE? Serio, serio człowieku miej choć elementarną pokorę.

To że muzułmanie odpowiadają za 99,9 zamachów terrorystycznych w UE to jest obiektywny fakt.

A twoje stwierdzenie że "99,9 proc muzułmanów nigdy nie brało udziału w zamachu terrorystycznym" jest dokładnie tyle warte co stwierdzenie "99,9 proc nazistów nigdy nie zagazowało człowieka".

Malory pisze:Uuuu skończyły się rzetelne argumenty, za którymi stoją jakiekolwiek dane przechodzimy do osobistych podjazdów. Klasyk, choć tak dla ciebie typowy że już się stał oklepany. ;)

To nie jest osobisty podjazd. W 2017 roku mając dostęp do internetu wyznawać komunizm, w dodatku w Polsce. Po prostu trzeba być idiotą albo masochistą.
Ale to też ma jakiś tam sens, chłopcy z ONR zapewne potrzebują celów treningowych.

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 15 października 2017, 12:56

To że muzułmanie odpowiadają za 99,9 zamachów terrorystycznych w UE to jest obiektywny fakt.

Poza tym że wrzuciłem statystyki, które pokazują że wierutną bzdurą. Na logikę bierzesz Brevika, kilka zamachów na meczety, Trollhättan, Thomasa Maira i im podobnych popaprańców i już wychodzi ci ponad 0,01% miszczu statyzygi.

A twoje stwierdzenie że "99,9 proc muzułmanów nigdy nie brało udziału w zamachu terrorystycznym"

Moje stwierdzenie? Nie wkładaj mi słów do ust. Ty powiedziałeś że 99,9% zamachów po 2001 w UE to wina muzułmanów, ja tylko powiedziałem że to bzdura i że bliżej prawdy byłoby powiedzieć że taki procent muzułmanów w UE nie szykował i nie brał udziału w akcie terroru. Nie twierdziłem że to faktycznie taka liczba bo w odróżnieniu od Ciebie najpierw myślę a potem piszę.

To nie jest osobisty podjazd.

A Hitler nie wiedział o holokauście, a Adamowicz nie wiedział nic o Amber Gold a kamienice w Warszawie zwracano tylko prawowitym właścicielom.

W 2017 roku mając dostęp do internetu wyznawać komunizm, w dodatku w Polsce. Po prostu trzeba być idiotą albo masochistą.

Co za różnica gdzie i kiedy? Od dwóch wieków mamy tą samą strukturę własności. Tylko większa koncentracja kapitału, więc tylko większy powód by się otrząsnąć z idiotyzmu mitu "wolnego rynku".
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 października 2017, 13:12

Malory pisze:Poza tym że wrzuciłem statystyki, które pokazują że wierutną bzdurą. Na logikę bierzesz Brevika, kilka zamachów na meczety, Trollhättan, Thomasa Maira i im podobnych popaprańców i już wychodzi ci ponad 0,01% miszczu statyzygi.

Definicja terroryzmu się kłania:

"Terroryzm – użycie siły lub przemocy fizycznej przeciwko osobom lub własności z pogwałceniem prawa, mające na celu zastraszenie i wymuszenie na danej grupie ludności lub państwie ustępstw w drodze do realizacji określonych celów."

Dwa, bez znaczenia czy muzułmanie odpowiedzialni są za 99,99 proc zamachów czy za 99,8 proc.

Malory pisze:Moje stwierdzenie? Nie wkładaj mi słów do ust.

Malory pisze:trafniej byłoby powiedzieć że 99,9% muzułmanów w Europie nie brało nigdy udziału w ataku terrorystycznym.

Nie wyłgasz się.

Malory pisze:
Co za różnica gdzie i kiedy? Od dwóch wieków mamy tą samą strukturę własności. Tylko większa koncentracja kapitału, więc tylko większy powód by się otrząsnąć z idiotyzmu mitu "wolnego rynku".

Sugerujesz że mamy jakiś wolny rynek żeby się otrząsać? :0

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 15 października 2017, 13:55

"Terroryzm – użycie siły lub przemocy fizycznej przeciwko osobom lub własności z pogwałceniem prawa, mające na celu zastraszenie i wymuszenie na danej grupie ludności lub państwie ustępstw w drodze do realizacji określonych celów."

Poczytaj manifest Brevika.

Dwa, bez znaczenia czy muzułmanie odpowiedzialni są za 99,99 proc zamachów czy za 99,8 proc.

To przeczytaj statystyki, o ile religijny terroryzm przeważa (a wliczamy do niego także i ataki chrześcijańskie) to nie jest on bliski 99%.

Nie wyłgasz się.

Czego w "trafniej byłoby powiedzieć" twój mózg nie ogarnia?

Sugerujesz że mamy jakiś wolny rynek żeby się otrząsać?

O ile się od wczoraj nic nie zmieniło ludzie dalej sprzedają swoją pracę ludziom posiadającym środki produkcji. Dzisiaj jak skoczę na miasto to mogę się spytać czy koleś w sklepie monopolowym żyje z tego co posiada czy pracuje żeby żyć.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 października 2017, 14:07

Malory pisze:Poczytaj manifest Brevika.

Co ma do tego Trollhatan czy Mair?

Malory pisze:
To przeczytaj statystyki, o ile religijny terroryzm przeważa (a wliczamy do niego także i ataki chrześcijańskie) to nie jest on bliski 99%.

Tak? To wskaż te statystyki

Malory pisze:
Czego w "trafniej byłoby powiedzieć" twój mózg nie ogarnia?

"trafniej byłoby powiedzieć" to sugestia że coś jest trafne.

Więc jak, trafne jest stwierdzenie że "99,9 procent nazistów nie zagazowało nigdy człowieka"?

Malory pisze:
O ile się od wczoraj nic nie zmieniło ludzie dalej sprzedają swoją pracę ludziom posiadającym środki produkcji.

No i dlaczego chcesz im tej sprzedaży zabraniać?

Malory pisze: Dzisiaj jak skoczę na miasto to mogę się spytać czy koleś w sklepie monopolowym żyje z tego co posiada czy pracuje żeby żyć.

No i ?

Awatar użytkownika
Malory
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Malory » 15 października 2017, 21:10

Co ma do tego Trollhatan czy Mair?

Pytasz się co ma atak na polityka do terroryzmu?

Tak? To wskaż te statystyki

Już wskazywałem w tym temacie.

"trafniej byłoby powiedzieć" to sugestia że coś jest trafne.

Nie. Oznacza to tyle że A jest bardziej prawdopodobne niż B.

No i dlaczego chcesz im tej sprzedaży zabraniać?

Pytanie nie było o to co chcę zabronić tylko jaki system ekonomiczny mamy. System gdzie masz dwie klasy- jedną utrzymującą się ze sprzedaży swojej pracy (proletariat) i osoby utrzymujące się z posiadania środków produkcji (kapitalistów) zwiemy kapitalizmem.

No i ?

No i się dowiemy czy mamy kapitalizm czy nie.
- Piotr Kropotkin

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 15 października 2017, 22:33

Malory pisze:Pytasz się co ma atak na polityka do terroryzmu?

Przecież to było zabójstwo dokonane przez chorego psychicznie człowieka, nic nie wiadomo na temat aby chciał cokolwiek wymuszać.

No i pytam co ma trollhatan do terroryzmu?

Malory pisze:Już wskazywałem w tym temacie.

No wskaż no bo nie mogę znaleźć.

Malory pisze:
Nie. Oznacza to tyle że A jest bardziej prawdopodobne niż B.

Co ma nagle prawdopodobieństwo do manipulacji statystyką?

Malory pisze:System gdzie masz dwie klasy- jedną utrzymującą się ze sprzedaży swojej pracy (proletariat) i osoby utrzymujące się z posiadania środków produkcji (kapitalistów) zwiemy kapitalizmem.

Z punktu widzenia komunisty jedynie. Swoją drogą, ci co mają jednoosobową działalność to jaka klasa?

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 16 października 2017, 01:02

Adi, manipulujesz. W 2001-2017 tak, muzułmanie ale w 1945-2001 sprawcami zamachów w europie byli katolicy - tak idąc po statystyce. To troszkę dłuższy okres jak widać.
A co ma prawdopodobieństwo do manipulacji statystyką? :D no litości, kogo ty chcesz wkręcać?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Wróć do „Nowości”