PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Aplikacje asesorskie

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

waluwa32
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 12:29
Lokalizacja: Małopolska

Aplikacje asesorskie

Postautor: waluwa32 » 03 listopada 2017, 22:25

Cecha której nie można przypisać (w przeszłości,teraźniejszości ani w przyszłości) żadnemu człowiekowi - to nieomylność. Stąd jedyny prawdziwy wniosek, że każdy jest omylny i niewątpliwie w ciągu całego życia każdemu zdarza się to wielokrotnie. Nie jednokrotnie każdy doświadcza i przekonuje się które decyzje były popełnione omyłkowo. Ta sytuacja pozwala na nieomylną ocenę takiej pomyłki, dotyczy to raczej decyzji w sferach publicznych. Uważam , że przyznanie się do takiej pomyłki jest cechą pozytywną w przeciwieństwie do trwanie w podjętej decyzji.

Odmowa zatwierdzenia aplikacji przez Krajową Radę Sądownictwa 265 kandydatom na Asesorów Sądowych jest najlepszym dowodem że nasz Prezydent , Pan Andrzej Duda taką pomyłkę popełnił.
W tej sytuacji według mojej (może nie tylko) powyższej opinii oczekuję wystąpienie publiczne Pana Prezydenta , przyznania się do tej pomyłki i wycofania podjętych Vet.

Więcej bulwersujących spraw - http://www.waluwa.blog.onet.pl

Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości