PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Równe warunki dla wszystkich

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Równe warunki dla wszystkich

Postautor: Adi » 21 listopada 2017, 16:45

Twoje posty to niespójne wymieszanie jakiejś tam wiedzy nabytej i mylonych pojęć z alogiczną twórczością własną i mitomanią.

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 21 listopada 2017, 19:03

Ale bramka jest okrągła, a piłki są dwie. Czyli chcę przez to powiedzieć, że jak rzucasz takim argumentem, to dowodzisz, że jesteś typowym jajogłowym, który całą wiedzę jaką ma i uznaje zaczerpnął z książek. W przeciwnym wypadku wiedziałbyś jak odnieść się do tego, co piszę. Broń Cię Panie Mietku wyjechać do kogoś takiego z "kwadraturą koła". Powie, że to idiotyzm, bo koło nie może być kwadratowe :roll: Chociaż całe czasy antyczne tak bardzo się nad tym zastanawiano, że wynikło z tego wiele wiedzy dostępnej dopiero masonom po którejś tam inicjacji. Między innymi muzyka.
Posłuchaj. Teraz bez afrontu. Cieszy mnie przynajmniej to, że uznałeś pokątnie iż po prostu mam swoje zdanie. Mam. Całe dorosłe życie, a to ponad połowa mojego życia, spędziłem głównie w domu, głównie rozmyślając i od czasu kiedy mam Internet, jestem zaangażowany w jego podbój. Przynajmniej dwukrotnie ładuję dziennie smartfona i ostatnio dużo czytam. Nie zwracam jednak uwagi na źródła rewelacji, które cytuję i rzadko pamiętam skąd jakąś wiedzę posiadam. Wiem, że nigdy nie będę pracował normalnie, bo według mojego najlepszego przyjaciela, który jest bardzo skutecznym przedsiębiorcą rozniósłbym całą firmę, czy korporację na strzępy od środka w przeciągu dwóch dni. Ale umiem dobrze pisać, choć wyznaczyłem sobie za cel stworzyć napęd, który w przeciągu dwóch tygodni zabierze astronautów z Ziemi na Proximę Centauri. To mój najważniejszy cel, a pisanie i wszystko co w tej kwestii robię to tylko środek. Stąd musiałem przyjąć, że nauka dzisiejsza się myli i znaleźć na to argumenty. Wiedziałem też, że dowodów mieć nie muszę, bo moim dowodem ma być ten napęd. Często piszę o rewelacjach, które choć są silnie wyabstrahowane i nie po myśli dzisiejszych trendów medialnych (i tego co jest w obiegowej opinii), to jednak piszę to z nadzieją, że ktoś odniesie się do tego, jak daleko moje myśli zaszły - i nie będzie to argument typu "zwariowałeś". To już wiem. Dla realizacji mojego celu muszę odwiedzać wiele stron i zaznajomić się z wieloma poglądami, aby wyrobić sobie własny, na podstawie którego będę mógł wyabstrahować jakiś konkretny, choć drobny model zabierający mnie w kierunku mojego celu, nad którym cały czas bardzo pracuję. Jak na razie moje argumenty są silniejsze od tego, co proponuje dziś fizyka, ale mimo wszystko gaworzę w tym temacie, podczas gdy powinienem przynajmniej zachowywać się jak doktorant znający ten temat. To źródło mojej motywacji. Nie jest możliwe powiedzieć choremu - przestań, a leki które tak działają najczęściej są nieskuteczne. Nawet tego typu metody są nieskuteczne i dlatego chorobę traktuje się zawsze bardzo indywidualnie. To, co wszyscy, łącznie z moimi lekarzami mi powtarzają, to skomercjonalizowanie motego co przeżywam i praca nad moimi wyobrażeniami, aby stały się ucywilizowane i aby inni mogli mnie zrozumieć. Stąd myślę, że dobrze mnie podsumowałeś w ostatnim poście i na tym poprzestańmy z oceną mojego stanu zdrowia.
Bez kompleksów w stronę jutra.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 21 listopada 2017, 19:33

aspagnito pisze:Ale bramka jest okrągła, a piłki są dwie. Czyli chcę przez to powiedzieć, że jak rzucasz takim argumentem, to dowodzisz, że jesteś typowym jajogłowym, który całą wiedzę jaką ma i uznaje zaczerpnął z książek. W przeciwnym wypadku wiedziałbyś jak odnieść się do tego, co piszę.

Ale ja nie jestem terapeutą/psychiatrą osób z Twoimi dolegliwościami, to nie czas i miejsce na terapię, to forum polityczne.

aspagnito pisze:Posłuchaj. Teraz bez afrontu. Cieszy mnie przynajmniej to, że uznałeś pokątnie iż po prostu mam swoje zdanie. Mam. Całe dorosłe życie, a to ponad połowa mojego życia, spędziłem głównie w domu, głównie rozmyślając i od czasu kiedy mam Internet, jestem zaangażowany w jego podbój. Przynajmniej dwukrotnie ładuję dziennie smartfona i ostatnio dużo czytam. Nie zwracam jednak uwagi na źródła rewelacji, które cytuję i rzadko pamiętam skąd jakąś wiedzę posiadam. Wiem, że nigdy nie będę pracował normalnie, bo według mojego najlepszego przyjaciela, który jest bardzo skutecznym przedsiębiorcą rozniósłbym całą firmę, czy korporację na strzępy od środka w przeciągu dwóch dni. Ale umiem dobrze pisać, choć wyznaczyłem sobie za cel stworzyć napęd, który w przeciągu dwóch tygodni zabierze astronautów z Ziemi na Proximę Centauri. To mój najważniejszy cel, a pisanie i wszystko co w tej kwestii robię to tylko środek. Stąd musiałem przyjąć, że nauka dzisiejsza się myli i znaleźć na to argumenty. Wiedziałem też, że dowodów mieć nie muszę, bo moim dowodem ma być ten napęd. Często piszę o rewelacjach, które choć są silnie wyabstrahowane i nie po myśli dzisiejszych trendów medialnych (i tego co jest w obiegowej opinii), to jednak piszę to z nadzieją, że ktoś odniesie się do tego, jak daleko moje myśli zaszły - i nie będzie to argument typu "zwariowałeś". To już wiem. Dla realizacji mojego celu muszę odwiedzać wiele stron i zaznajomić się z wieloma poglądami, aby wyrobić sobie własny, na podstawie którego będę mógł wyabstrahować jakiś konkretny, choć drobny model zabierający mnie w kierunku mojego celu, nad którym cały czas bardzo pracuję. Jak na razie moje argumenty są silniejsze od tego, co proponuje dziś fizyka, ale mimo wszystko gaworzę w tym temacie, podczas gdy powinienem przynajmniej zachowywać się jak doktorant znający ten temat. To źródło mojej motywacji. Nie jest możliwe powiedzieć choremu - przestań, a leki które tak działają najczęściej są nieskuteczne. Nawet tego typu metody są nieskuteczne i dlatego chorobę traktuje się zawsze bardzo indywidualnie. To, co wszyscy, łącznie z moimi lekarzami mi powtarzają, to skomercjonalizowanie motego co przeżywam i praca nad moimi wyobrażeniami, aby stały się ucywilizowane i aby inni mogli mnie zrozumieć. Stąd myślę, że dobrze mnie podsumowałeś w ostatnim poście i na tym poprzestańmy z oceną mojego stanu zdrowia.

Jak wyżej.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 21 listopada 2017, 19:46

Ale masz doswiadczenie, co prawda od drugiej strony ale to już coś, mógłbyś zrobić dobry uczynek i pomóc człowiekowi w potrzebie.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 21 listopada 2017, 21:01

Tutaj pomoc niespecjalistyczna może w zasadzie tylko zaszkodzić.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 21 listopada 2017, 22:35

Jemu chyba nic już nie może zaszkodzić.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Wróć do „Nowości”