PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Bliźniacze posunięcie

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

waluwa32
Radny gminny
Radny gminny
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwietnia 2014, 12:29
Lokalizacja: Małopolska

Bliźniacze posunięcie

Postautor: waluwa32 » 08 grudnia 2017, 00:17

Poniższą treść szczególnie dedykuję Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Ze względu na zmiany jakie przewiduje się wprowadzić na stanowisku premiera Pani Beaty Szydło i wicepremiera Pana Mateusza Morawieckiego pragnę podać przykład z okresu wojny jakie miało miejsce w niemieckim obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu. Była to wiadomość na ówczesne czasy powojenne nie tylko lokalna lecz ogólnopolska.
Otóż dowódcę SS prowadzącego komory gazowe i krematorium obowiązywał rozkaz dowódcy obozu aby co pewien czas istniejącą załogę więźniów pracujących w tych obiektach likwidować, otrzymując w zamian nowy zespół więźniów. Dowódca ów nie odważył się przeciwstawić rozkazowi, lecz z uwagi na własną ocenę pracy istniejącego zespołu likwidował w tajemnicy przysłanych więźniów pozostawiając dotychczasowych. Niewątpliwie swoją logiką doszedł do wniosku (znając fakty) że z nową ekipą może być duża niewiadoma.
W tej sytuacji proszę Pana Kaczyńskiego o domyślne określenie poziomu wykształcenia oraz poziomu logicznego myślenia wspomnianego SS-mana z tym kogo decyzja była decydująca za wprowadzanie tych zmian w rządzie.
Według mojej oceny wprowadzenie tych zmian w rządzie będzie podjęciem identycznego kroku jaki podjął Pan Prezydent kilka miesięcy temu w sprawie reformy sądownictwa.
Jeżeli jest dobrze, a tak to odczuwa społeczeństwo to od razu w tych rycerskich łbach (zakutych) naszych elit rodzi się myśl co co by tu jeszcze, co by tu jeszcze - spieprzyć.

Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości