PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Stosunek Izraela do Polski

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Stosunek Izraela do Polski

Postautor: Nazgul » 11 marca 2018, 22:19

Co się zaś tyczy wyjazdów Żydów po Marcu 68 to przecież nikt ich stąd nie wyganiał
ta sami się pusta makówko wyrzucali z pracy, wojska z mieszkań, biznesów, uniwersytetów. sami . tak sobie. no oczywiście mogli zostać i zdechnąć z głodu.

może przeczytaj jak wyglądało to "nic" zanim będziesz bzdury wypisywał? http://nowahistoria.interia.pl/aktualno ... Id,2554374

Obrazek
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 12 marca 2018, 00:39

Moczarowcy wzniecili antyżydowskie nastroje, do dzisiaj wciąż żywe....
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 12 marca 2018, 07:12

ta sami się pusta makówko wyrzucali z pracy, wojska z mieszkań, biznesów, uniwersytetów. sami . tak sobie. no oczywiście mogli zostać i zdechnąć z głodu.

Ja bym chciał aby mnie za komuny wyrzucili z pracy po czym w Skandynawi mięli specjalne obozy w których ich uczono języka, przystosowania do nowych warunków. To był inny świat. W Szwecji robol miał więcej niż w PRL kierownik.

Ludzie którzy w tamtych czasach nie żyli nie mają o tym zielonego pojęcia. Żydzi to powinni dziękować gomułce że ich z tego gówna jakim buł PRL wyrzucił. Jakoś nie słyszałem aby szumnie wracali ci "uchodźcy" w latach 90 więc teorie że oni byli poszkodowani i tęsknili za krajem do bzdura.

Oczywiście duża cześć Żydów była w parti, przez co zajmowali wysokie stanowiska, dostali najlepsze domy więc im było ciężko się pogodzić z tą stratą. Ale takich aparatczyków nie żałuje.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 12 marca 2018, 07:51

To fakt! gdyby wtedy Gomółka powiedział do całego narodu: komu nie podoba się ustrój wara z Polski.
To nie wiem ilu by pozostało.
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 12 marca 2018, 16:27

Ja bym chciał aby mnie za komuny wyrzucili z pracy po czym w Skandynawi mięli specjalne obozy w których ich uczono języka, przystosowania do nowych warunków. To był inny świat. W Szwecji robol miał więcej niż w PRL kierownik.
Ludzie którzy wyjechali do Iz. w 68 też miło wspominają przyjęcie.

Żydzi to powinni dziękować gomułce że ich z tego gówna jakim buł PRL wyrzucił
tia... jak masz ochotę dziękować Gomułce to twoja sprawa. przeczytaj jeszcze raz ten humbug który powyżej napisałeś.
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 13 marca 2018, 07:59

tia... jak masz ochotę dziękować Gomułce to twoja sprawa.

Ja nie mam za co.
przeczytaj jeszcze raz ten humbug który powyżej napisałeś.

A co ty możesz wiedzieć ? Nie żyłeś w tych czasach więc nie masz pojęcia co to był za syf.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 13 marca 2018, 16:18

Jojo pisze:
PiSkorz pisze: Dotychczas w Polsce nie zauważyłem antysemityzmu a w każdym bądź razie nic mi nie było o tym wiadomo . Teraz z kim bym nie rozmawiał to jednak nie widać sympatii do Żydów i do Izraela .

Masz rację PiSkorz! nie był tak zauważalny antysemityzm, ale PiS uchwalił co uchwalił i dżina z butelki wypuścił.
A co masz takiego złego do Żydów? czym oni cię zrazili do siebie?

Żeby na to odpowiedzieć to ja bym musiał napisać książkę . Powiem tylko tak : za antysemityzm odpowiadają tylko i wyłącznie Żydzi . Tacy jak Gross , Grabowski a szczególny popis głupoty jako pożywki dla antysemityzmu dała ambasadorzyca Izraela . Gdy powiem KROWA to nie jest to antysemityzm ale gdy powiem ŻYDOWSKA KROWA to to już może być uznane za antysemityzm .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 13 marca 2018, 16:26

A co ty możesz wiedzieć ? Nie żyłeś w tych czasach więc nie masz pojęcia co to był za syf.
co ty nie powiesz. ur. 81.

za antysemityzm odpowiadają tylko i wyłącznie Żydzi

Jawohl!
- Heil! Heil! Heil!

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 14 marca 2018, 00:47

Atylla pisze:

Ludzie którzy w tamtych czasach nie żyli nie mają o tym zielonego pojęcia. Żydzi to powinni dziękować gomułce że ich z tego gówna jakim buł PRL wyrzucił. Jakoś nie słyszałem aby szumnie wracali ci "uchodźcy" w latach 90 więc teorie że oni byli poszkodowani i tęsknili za krajem do bzdura.

Oczywiście duża cześć Żydów była w parti, przez co zajmowali wysokie stanowiska, dostali najlepsze domy więc im było ciężko się pogodzić z tą stratą. Ale takich aparatczyków nie żałuje.

Ogólnie to dobrze, że Żydów partyjnych wypieprzyli, bo ci przecież skazywali polskich bohaterów na śmierć. Wszystkich Żydów przecież nie wyrzucili, bo Adam Michnik nie podążył za bratem Stefanem, Geremek też został i wielu innych.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 14 marca 2018, 14:16

Też wzorem premiera widzę jesteś dumny z marca 68. Tylko czekam na deklaracje wzruszenia że Hitler tak wyróżnił Polaków że tu właśnie postawił te obozy koncentracyjne. Mógł wybrać wiele innych krajów ale jednak to Polska stała się miejscem tak kluczowej dla III Rzeszy inwestycji...
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 15 marca 2018, 09:26

co ty nie powiesz. ur. 81.

No to przestałeś srać w gacie jak się komuna skończyła.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 15 marca 2018, 15:28

.
Ostatnio zmieniony 15 marca 2018, 15:29 przez Aimar, łącznie zmieniany 1 raz.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 15 marca 2018, 15:28

Anubis pisze:Ogólnie to dobrze, że Żydów partyjnych wypieprzyli, bo ci przecież skazywali polskich bohaterów na śmierć. Wszystkich Żydów przecież nie wyrzucili, bo Adam Michnik nie podążył za bratem Stefanem, Geremek też został i wielu innych.

Ogólnie to była wewnętrzna rozgrywka na szczytach władzy a wiadomo, że w takich sytuacjach odłamkami dostaną również niewinni zaistniałej sytuacji.
Czy dobrze, że Żydów (jak to ująłeś) wypieprzyli? Ciężko powiedzieć. To jest generalizowanie. Bardziej sprawiedliwe by było powieszenie żydowskich łajz pracujących dla UB i mordujących Polaków, (którzy w czasie wojny ratowali im życie) ale przecież nie o to chodziło.
Sam mechanizm wysiedlenia też nie był jasny. Tu nie chodzi tylko o Michnika czy Geremka. Dużo znanych nazwisk zostało. Urban, Wildstein, Lem, Kuroń i wielu, wielu innych. Jednocześnie słyszałem o osobach, które (nie do końca legalnie) wyszukiwały żydowskich przodków, żeby uciec z totalnego syfu jaki był u nas w latach sześćdziesiątych.
Ostatnio zmieniony 15 marca 2018, 15:30 przez Aimar, łącznie zmieniany 1 raz.
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 15 marca 2018, 15:29

Co ty za bzdury wypisujesz ja nic takiego nie pisałem

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa

Postautor: Aimar » 15 marca 2018, 15:30

Ok. Sorki. Poprawione i ten post do usunięcia.

Wróć do „Nowości”