PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Stosunek Izraela do Polski

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Stosunek Izraela do Polski

Postautor: Worek » 23 lutego 2018, 10:10

Musisz przemyśleć swoje zdanie bo zaprzeczasz sam sobie.
Dead End.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 lutego 2018, 10:11

Odpowiadam za to co piszę a nie za to co z tego rozumiesz.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2018, 10:11

PiSkorz pisze: W związku z tym że Żydzi domagają się od nas 65 mld USD Polska byłaby w stanie zgodzić się na wypłacenie Żydom w razie uzyskania odszkodowania od Niemiec 20 do 25% uzyskanej sumy .

Chcesz handlować? Poważnie?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 lutego 2018, 10:23

A dlaczego wspólny pozew na tej zasadzie byłby zły?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2018, 10:26

Adi pisze:A dlaczego wspólny pozew na tej zasadzie byłby zły?

Nie byłyby, mamy w polskim prawie możliwość złożenia pozwu zbiorowego. Polskie państwo nie ma nic do tego. Załatwiło wszystkie problematyczne sprawy.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 lutego 2018, 10:31

Ja rozumiem że wg ciebie rząd marionetkowy który nie reprezentował Polaków a ich oprawców miał prawo się zrzec w imieniu swoich ofiar. Takie już masz poczucie sprawiedliwości, choć może to po prostu nienawiść do Polski.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2018, 10:46

Adi pisze:Ja rozumiem że wg ciebie rząd marionetkowy który nie reprezentował Polaków a ich oprawców miał prawo się zrzec w imieniu swoich ofiar.

Jeśli reprezentował oprawców, to pretensje i pozwy na Kreml. Słabo, prawda? Kasy za pisanie postów nie będzie.
Adi pisze: Takie już masz poczucie sprawiedliwości, choć może to po prostu nienawiść do Polski.

To poczucie prawa. Rozumienie prawa i stosunków międzynarodowych. Nienawiść do Polski to bełkot Gomułki i Prezesa MilionLecia plus Papcia Rydzyka.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 lutego 2018, 11:26

Worek pisze:Jeśli reprezentował oprawców, to pretensje i pozwy na Kreml. Słabo, prawda? Kasy za pisanie postów nie będzie.

Jakbyś się nie ośmieszał tak by zrzec się w imieniu polskiego narodu reparacji wojennych potrzeba suwerennego polskiego rządu reprezentującego ów naród, Kreml tutaj nie jest stroną ;)

Adi pisze: To poczucie prawa.

Nagle rząd PRL to prawo :lol:

Czyli że co, "legendy solidarności" to teraz przestępcy bo łamali prawo PRL?

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2018, 12:41

Adi pisze:Czyli że co, "legendy solidarności" to teraz przestępcy bo łamali prawo PRL?

Matko Boska PISowska i Kremlowska. Ale dokładnie tak jest i nie chodzi o legendy solidarności. buahahahahaha

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 lutego 2018, 14:47

Czyli uważasz jednym słowem swoje "legendy solidarności" za przestępców i że ZSRR miał prawo w imieniu Polaków zrzec się polskich praw do niemieckich reparacji wojennych należnych Polsce?

Naprawdę, gorszej antypolskiej mymły nie spotkałem.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2018, 15:57

Adi pisze:Czyli uważasz jednym słowem swoje "legendy solidarności" za przestępców i że ZSRR miał prawo w imieniu Polaków zrzec się polskich praw do niemieckich reparacji wojennych należnych Polsce?

Moje? A twoje to jakie? Skoro obecna władza sama decyduje o tym kto jest przestępcą, to co za różnica kto nim był?
Pisałem o ciągłości państwa. Gdyby takiej nie było, nie było by mowy, np. o emeryturach, własności i innych. Chciałbyś tego?

Adi pisze:Naprawdę, gorszej antypolskiej mymły nie spotkałem.

A co mi do tego z kim się spotykasz? Prawdę mówiąc, po tym kim jesteś to nawet nie chcę wiedzieć z kim. WafelSS.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 lutego 2018, 16:28

Jednym słowem, wg Worka, ofiara nie ma prawa do reparacji od okupanta, jeśli jej kolejny okupant tak sobie zadecyduje.

I nie wycieraj sobie gęby nazistami bo nie jesteś od nich lepszy, jesteś bardziej antypolski od nich.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 23 lutego 2018, 17:30

Adi, nie przekręcaj. Napisałeś "legendy Solidarności" bez użycia zaimka dzierżawczego, teraz to manipulujesz. Według wykładni prawa, w czasie PRL i w jego obowiązującym prawie - jakiekolwiek ono było - legendy Solidarności to prawo łamały. Sam nie rozumiesz co napisałeś?
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 23 lutego 2018, 17:47

Adi pisze:Jednym słowem, wg Worka, ofiara nie ma prawa do reparacji od okupanta, jeśli jej kolejny okupant tak sobie zadecyduje.

Ma, podałem ci przykład mojej babci i sam zgodziłeś się, że ma. Lekarstw nie brałeś?
Zapętliłeś się w swoim mendowskim podejściem do sprawy? Nie będzie kasy z Kremla? Luzik, wymyślą ci odpowiedź ,buahahahahaha

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 23 lutego 2018, 18:52

Worek pisze:Ma, podałem ci przykład mojej babci i sam zgodziłeś się, że ma. Lekarstw nie brałeś?
Zapętliłeś się w swoim mendowskim podejściem do sprawy? Nie będzie kasy z Kremla? Luzik, wymyślą ci odpowiedź ,buahahahahaha

Kasa z Kremla za stwierdzenia że Kreml nie ma prawa się za nas zrzec naszych reparacji od od Niemców? :?

Zbyt duży poziom absurdu już jak dla mnie.

Wróć do „Nowości”