PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Stosunek Izraela do Polski

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Re: Stosunek Izraela do Polski

Postautor: PiSkorz » 18 marca 2018, 18:22

Cynik pisze:piskorz, ale ty chyba jesteś gejem ... Przyznaj się ...

Jak to mówią ..... . Głodnemu chleb na myśli :P
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 18 marca 2018, 19:07

PiSkorz jesteś przeciwnikiem tej ustawy o IPN.
Przecież pisowi chodzi o to że mamy mówić tylko o tym że pomagaliśmy Żydom przetrwa II WŚ.
A ty uświadamiasz nas do czegoś wręcz odwrotnego! że żydzi tak źli , tacy wredni ,że trzeba było im pomóc zejść z tego świata.
A może mi się tylko wydaje że popierasz holokaust??????
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 19 marca 2018, 00:32

Jak to mówią ..... . Głodnemu chleb na myśli :P

Nie jesteś w moim typie, wolę kobiety ... Ale tyle razy dałeś dupy tutaj że musisz to naprawdę lubić. Podziwiam....
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 19 marca 2018, 08:23

Ależ PiSkorzu świat poznaje narrację PiSowską (nie Polską bo ta agentura rosyjska z polskością ma tyle wspólnego co Dzierżyński) rezultaty widać w Białym Domu już nas nie przyjmują. Sojuszników mamy coraz mniej. Za sprzęt przepłacamy 2-3 krotnie. Same sukcesy. Jak w międzywojniu.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 19 marca 2018, 22:39

Marchewa pisze:Ależ PiSkorzu świat poznaje narrację PiSowską (nie Polską bo ta agentura rosyjska z polskością ma tyle wspólnego co Dzierżyński) rezultaty widać w Białym Domu już nas nie przyjmują. Sojuszników mamy coraz mniej. Za sprzęt przepłacamy 2-3 krotnie. Same sukcesy. Jak w międzywojniu.

Za sprzęt 2-3 krotnie to mieliśmy przepłacić za Caracale . Z tymi rządami w Polsce jest tak że dopóki rządzili Polską Żydzi lub ich potomkowie to światowe żydostwo zbytnio nie ingerowało bo wiadomo że swój swojego nie skrzywdzi . Ale gdy rządy objęli w 2015 roku Polacy to na świecie zrobił się rwetes . Naraz ambasadorzyca Izraela zaczęła ingerować w polski system ustawodawczy......co jest w normalnym kraju nie do pomyślenia .

Jeżeli polska gospodarka będzie rozwijać się w takim tępie jak obnecnie to ja jestem spokojny o reakcję Białego Domu . Kanclerz Merkel nie złożyłaby drugiej wizyty w kraju gospodarczego trupa ...więc daj sobie siana z tym .....Białym Domem .

T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 20 marca 2018, 08:42

PiSkorku
Wałęsa czekał 4 mc. na wizyte w 'Białym Domku'
Komorowski z Kwachem czekali 6 mc.
L Kaczyński czekał 8 mc.
, Duda czeka już 33 miesiące na wizytę w Białym Domu! i terminu wizyty nie widać!
Art. 173. Konst.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 20 marca 2018, 08:45

Piskorzu! A w jakim "tępie" geniuszu ta gospodarka się rozwija? Cóż za dogłębna anal.iza ...

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 20 marca 2018, 08:54

PiSkorz pisze:
Jeżeli polska gospodarka będzie rozwijać się w takim tępie jak obnecnie to ja jestem spokojny o reakcję Białego Domu

Obrazek
Cynik pisze:Piskorzu! A w jakim "tępie" geniuszu ta gospodarka się rozwija? Cóż za dogłębna anal.iza ...

PiSkorz tak się mają państwowe spółki!
Obrazek
Nieudaczniki rządzą i zarabiają 4500zl / h i tak to sie kończy.
Ostatnio zmieniony 20 marca 2018, 13:29 przez Jojo, łącznie zmieniany 1 raz.
Art. 173. Konst.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 20 marca 2018, 09:16

Warto jednak wspomnieć, że ten pierwszy pan w wąsem był w latach 80 de facto sojusznikiem USA. A ojciec tego drugiego pomagał amerykanom wyrzucić Hussaina z Kuwejtu.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 21 marca 2018, 03:35

I Bin Laden był przecież sojusznikiem USA ;) .

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 21 marca 2018, 06:47

Trzeci jak się połasi to też dostanie, USA ma z nim pewien deal..

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 21 marca 2018, 17:37

Jojo pisze:PiSkorz jesteś przeciwnikiem tej ustawy o IPN.
Przecież pisowi chodzi o to że mamy mówić tylko o tym że pomagaliśmy Żydom przetrwa II WŚ.
A ty uświadamiasz nas do czegoś wręcz odwrotnego! że żydzi tak źli , tacy wredni ,że trzeba było im pomóc zejść z tego świata.

Ja uważam , że od tego kiedy kto ma zejść jest Pan Bóg . Znałem wielu takich którzy "opluwali" wiarę i Kościół ale jak zbliżała się kostucha to w te pędy .....do księdza . Jeśli zaś chodzi o Żydów to podoba mi się ostatnia wypowiedź Kornela Morawieckiego .

Był kiedys taki film MASADA . i jak sięgnę pamięcią do jego treści i porównam to Żydzi zachowali się podczas II wojn y podobnie . Bo dobrowolne zamknięcie się w gettach a potem pójście do obozów koncentracyjnych było w moim rozumieniu popełniemiem masowego samobójstwa .

Gdyby mi groziła śmierć i wiedziałbym że tylko podjęcie walki daje mi szansę przetrwania to bym się minuty nie zastanawiał . Zrobiłbym wszystko aby przeżyć . Natomiast ci ludzie postąpili niczym stado baranów . Dzisiaj leją krokodyle łzy i obwiniaja o wszystko Polaków tylko nie siebie !. A kto powiedział że Polak ma ginąć aby Żyd mógł żyć !!. Jak powiedział klasyk : Spieprzaj dziadu !.

T. Jasudowicz

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 21 marca 2018, 17:41

PiSkorz pisze:
Jojo pisze:PiSkorz jesteś przeciwnikiem tej ustawy o IPN.

Ja uważam , że od tego kiedy kto ma zejść jest Pan Bóg . Znałem wielu takich którzy "opluwali" wiarę i Kościół ale jak zbliżała się kostucha to w te pędy .....do księdza . Jeśli zaś chodzi o Żydów to podoba mi się ostatnia wypowiedź Kornela Morawieckiego .

Był kiedys taki film MASADA . Jak sięgnę pamięcią do jego treści i porównam to Żydzi zachowali się podczas II wojn y podobnie . Bo dobrowolne zamknięcie się w gettach a potem ich pójście do obozów koncentracyjnych było w moim rozumieniu popełniemiem masowego samobójstwa .

Gdyby mi groziła śmierć i wiedziałbym że tylko podjęcie walki daje mi szansę przetrwania to bym się minuty nie zastanawiał . Zrobiłbym wszystko aby przeżyć . Natomiast ci ludzie postąpili niczym stado baranów . Dzisiaj leją krokodyle łzy i obwiniaja o wszystko Polaków tylko nie siebie !. A kto powiedział że Polak ma ginąć aby Żyd mógł żyć !!. Jak powiedział klasyk : Spieprzaj dziadu !.

T. Jasudowicz

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 21 marca 2018, 20:54

Podjęcie walki w ich przypadku nie dawałoby szansy większej jak 1%. A tak - może pociąg wysadzą, może wojna się skończy, może jakoś z niemcami da się w obozie ułożyć.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 22 marca 2018, 10:14

Atylla pisze:

Podjęcie walki w ich przypadku nie dawałoby szansy większej jak 1%. A tak - może pociąg wysadzą, może wojna się skończy, może jakoś z niemcami da się w obozie ułożyć.

Nie zgadzam się z tym absolutnie . To co tak szumnie nazywa się dzisiaj Powstanie w Gettcie było powiedzmy sobie żadnym powstaniem . Dobrze że Polacy dostarczyli Żydom trochę broni i przekazali ... instrukcje odnośnie budowy schronów i granatów domowej roboty bo bez tego byłoby ....zero ...null . Ale jednak garstka Żydów uratowała się a wśród tych którzy prżeżyli był Marek Edelman . Tylko , że podjęcie walki miało sens dopóki nie byli zamknięci w gettach . Dobrowolne pójście do gett przekreślało jakąkolwiek obronę . Trzeba było przeprosić się z Polakami , stanąć razem z nimi i wtedy Niemcy nie zrobiliby Zagłady . A przynajmniej nie na taką skalę . Jak powiedział klasyk : Kto się stawia ten ma zysk , kto się słucha ten ma w pysk .

T. Jasudowicz

Wróć do „Nowości”