PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Penalizacja banderyzmu

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł
Posty: 1879
Rejestracja: 07 marca 2011, 03:52
Lokalizacja: podziemia

Re: Penalizacja banderyzmu

Postautor: Anubis » 06 lutego 2018, 15:36

Aimar pisze:Pamiętam jak jeszcze ze 2-3 lata temu kilku oszołomów na tym forum bardzo broniło Ukrainy przed złym Putinem. Ogólnie w kraju większość społeczeństwa miała podobne poglądy. Nasze obiektywne telewizje (głównie TVN i TVP PO) również podsycały nienawiść do złej Rosji.
Od jakiegoś czasu, głównie dzięki niezależnym (czasami amatorskim) mediom Polacy poznali banderowską Ukrainę i temat umarł. Tak jak przewidywałem (a oszołomy z tego forum robiły pod siebie ze złości).
Ukraina nie jest dla nas istotna. Tak samo jak Tutsi czy Hutu w Rwandzie. Putin w ciągu roku cofnął ich o 50 lat i garstka faszystów po naszą ambasadą nic nie znaczy.
Czy ukraińscy banderowcy byli gorsi od niemieckich faszystów? Podobno tak, ale jakie to ma dziś znaczenie?
Naziści z RFN próbowali jak mogli pomagać swojemu kumplowi Banderze, ale ręka sprawiedliwości (Chruszczowa) go do dosięgła. Podobnie jak inną mniej znaną łajzę - Łewa Rebeta.


Nie można powiedzieć, że nieistotna, bo w końcu z nami graniczy. I mamy z niej zalew taniej siły roboczej. Ja w ogóle byłem przeciwny temu Majdanowi od początku, bo takie bunty zawsze się kończą źle - skończyło się państwem znacznie gorszym niż za Janukowycza. Ktoś dużą kasę wyłożył (podobno Soros, ale pewnie nie sam), aby oderwać Ukrainę od rosyjskiej strefy wpływów i było do przewidzenia, że Putin zareaguje. Skutek uboczny to uwolnienie banderyzmu to sfery publicznej. Będzie tego coraz więcej, bo w końcu na ukraińskich nazistach chcą budować narodową tożsamość.
PiS też się wpieprzał w sprawy Ukrainy niepotrzebnie, a teraz się dopiero obudzili i zaczął im banderyzm przeszkadzać, którego na Majdanie nie widzieli.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26668
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: Penalizacja banderyzmu

Postautor: Nazgul » 06 lutego 2018, 20:11

Aimar - jesteś wielkim znafcą ukrainy z netu :D :D :D

bo żeś się o tym na netach naczytał to wlasnie tak jest. chłopie przestań się kompromitować takimi tekstami, bo głupoty sadzisz, że strach.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9078
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Penalizacja banderyzmu

Postautor: Adi » 06 lutego 2018, 20:29

A w czym mówi nieprawdę?


Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości