PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

KRYZYS ZBROJNY

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł
Posty: 1670
Rejestracja: 16 lutego 2007, 15:13
Lokalizacja: Królestwo Polski

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: aspagnito » 19 kwietnia 2018, 11:50

Atylla pisze:
Ani USA, ani Izrael nie miały celu w prowokacji.

Na prawdę jesteś takim debilem czy tylko dostałeś poparzenia słonecznego ?

Te teksty to do mnie, czy koło mnie? Uprawiasz putinowską grę Ty arogancki flecie i to że jakiś człowieczek z Polski bierze na siebie dywagacje, że lepiej chyba, żeby wojny nie było, choć wielu uważa, że jest nieunikniona - samo odpowiada za siebie.
Powiem to inaczej. Ruscy teraz zaplanowali wojnę informacyjną przed odwetem i Ty bierzesz w niej udział, więc nie wciskaj mi tu inwektyw, bo wszyscy wiedzą, że parę osób na tym forum flooduje będąc na pasku putinowskim i Ty najpewniej się do nich zaliczasz. Starego niedźwiedzia na sztuczny miód nie weźmiesz.
Naprawdę się pisze po Polsku razem, a w powszechnej polszczyźnie używa się określenia "udaru słonecznego", zwłaszcza w sensie pejoratywnym. Żona popa jest co najwyżej poparzona. Nie wiem, czy Ruskim jajogłowym dają też medale za zdolności literackie w języku polskim, ale w wojnie informacyjnej przecież to chyba nie tak ważny problem, nieprawdaż...??
"Jeśli Twój ksiądz nie jeździ na rejestracji Watykanu... TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!" (Natanek, 2014)

Atylla
Minister
Minister
Posty: 3293
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 17:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Atylla » 20 kwietnia 2018, 08:52

Zamknij mordę.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26668
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Nazgul » 20 kwietnia 2018, 22:05

+1 za chamstwo.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Atylla
Minister
Minister
Posty: 3293
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 17:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Atylla » 21 kwietnia 2018, 08:08

Rozumiem że dla aspagnito ?
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator
Posty: 8038
Rejestracja: 02 listopada 2004, 08:43
Lokalizacja: Wratislavia, Silesia

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Cynik » 21 kwietnia 2018, 08:53

Panowie, można wymieniać poglądy ale bez inwektyw. Proszę się kulturalnie wyrażać. Kiedy wy się obrażacie i kłócicie, to się wróg cieszy. A my jesteśmy że tak zacytuję kabareciarzy - jak Iran: skłóceni z Izraelem i USA, oraz WSZYSTKIMI sąsiadami. Kaczyński i PiS zrobili nam drugi Iran.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł
Posty: 1670
Rejestracja: 16 lutego 2007, 15:13
Lokalizacja: Królestwo Polski

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: aspagnito » 25 kwietnia 2018, 09:44

Cynik pisze:Panowie, można wymieniać poglądy ale bez inwektyw. Proszę się kulturalnie wyrażać. Kiedy wy się obrażacie i kłócicie, to się wróg cieszy. A my jesteśmy że tak zacytuję kabareciarzy - jak Iran: skłóceni z Izraelem i USA, oraz WSZYSTKIMI sąsiadami. Kaczyński i PiS zrobili nam drugi Iran.

Przepraszam, miałem zły dzień. A nawet kilka dni.. Wojny nie będzie moim zdaniem i to zasługa dyplomacji. Putin jest w kropce, bo jakoś trzeba z tego wyjść z twarzą.

Cynik pisze:Kaczyński i PiS zrobili nam drugi Iran.

I tu się wyjątkowo zgodzę, co okraszę pewnym elaboratem. Możesz mnie cytować.
Typowe myślenie pisowca:
1. Żrą za nasze
2. Dość mamy swoich problemów i nie chcemy problemów obcych
3. Tu mój kwadracik*
*- czyli: "Sąsiedzie. Wyczesujesz codziennie w ząbek teren tylko pod swoją klatką. Niemalże z poziomicą i ekierką. Wspólnota kupi jednak kosiarkę i da 300PLN na miesiąc, żebyś wszystkim tak samo zrobił". Co mówi "sąsiad" pisowskie nasienie?: "Tu mój kwadracik!".
Tym ludziom po erze misiewiczów przybyło. Drogich garniturów, perfum, zegarków i aut. Ale każdy z nich jest zwykłym prostym burakiem. Takim, jakim był zawsze i jakim zawsze będzie. Nie potrafią nawet wytłumaczyć sukcesu 500+ i przed wyborami trochę lepiej wciskali od peowców kit na dożynkach po wsiach. PO wysłało młodych bananów z wizytówkami, a PiS wysyłał takich samych bananów, ale z przydupasami. Gadki z bananem, który kandydował nie było, ale z tym, że tak ładnie to powiem "faktorem" to sobie można było nawet o napędach międzygwiezdnych porozmawiać. Wiedząc, że i tak nic z tego nie będzie. W 2020 roku blisko połowa Polaków będzie miała wyższe wykształcenie i jesteśmy pod tym względem absolutnym liderem na świecie. Dziecko kończy ogólniak i rodzice mówią, że będzie miało ze studiami lepszy start, więc są nawet w stanie zapłacić. Stąd mamy naród ludzi kumatych. Co drugi jest podpisany pod kilkoma projektami, które od lat leżą w sejmowej zamrażarce i każdy wie lepiej od rządzących co należy zarządzić w tym kraju. Tylko jest problem. PiS do tych ludzi nie uderzy, bo są za mądrzy. PiS "ruszy w Polskę", gdzie wsłuchiwać się będzie w "głos zwykłych Polaków", czyli tych z ery retro, na wyginięciu. Gmina Pcina-Śmiszna, mąż alkoholik, żona fryzjerka i teksty w stylu - nie ma drogi za mostem, bo żarli za nasze i tu mój kwadracik. Panie premierze obroń nas Pan przed Żydami i Murzynami. Dość mamy swoich problemów i nie chcemy problemów obcych. Premier lekką ręka zrobi CIT dla małych i średnich przedsiębiorstw z 15% na 9%, pomimo że te nie są na CIT'cie, a na PIT'cie, ale kto by się wykłucał o szczegóły. Chyba tylko rozmarzni idealiści, którzy nic w życiu nie osiągnęli. My ludzie czynu - 2.600 PLN na rękę z czwórką dzieci, czyli wiadomo co, średnia krajowa jest z delikatną poprawką w górę. Premier przjedzie i wysłucha i po raz kolejny użyje argumentu "23 miliardy". 23 miliardy na bezrobotnych+. 23 miliardy na kobiety z dziećmi+. 23 miliardy na kobiety bez dzieci+. 23 miliardy na przystosowanie instytucji w małych miejscowościach dla niepełnosprawnych, które najczęściej lepiej są przystosowane od masówek w dużych miastach+. 23 miliardy na drogi+, na mosty+ itp. itd. Wachlarz możliwości nieograniczony. Wszystko to podszeptają premierowi "zwykli Polacy"... tak jakby on był k...a taki NIEZWYKŁY!!! Problem tkwi w tym, że jeśli ktoś tak jak ja liczył, że ten rząd lepiej, niż poprzednie załatwi problemy gospodarki, to każdy z nas się przeliczył. To te same proste buraki, tylko lepiej wyperfumowane. Zresztą za nasze.
To tak jak z polskim filmem, co zresztą wie każdy w tym kraju od przedszkola. Jeśli powstanie schemat typu "Helikopter w ogniu", to nawet jak są inne fajne pomysły, to zarządzający powiedzą, że nie będą ryzykować i zrobią:

1. Helikopter w Ogniu 2
2. Helikopter w Ogniu 3
3. 3 helikoptery w ogniu
4. Trzy helikoptery w ogniu nad wodą
5. Woda w helikopterze
6. Helikopter w płonącej wodzie
7. Helikopter w płonącej wodzie w ogniu
8. Ogień w wodzie w helikopterze
9. Woda w wodzie i ogień na helikopterze 5 (1,2,3,4 - nie udało się dopiąć budżetu i scenariusza - uwaga producenta)
10. Przyszła pora na "Ogień w dziurze"

itp. itd. (etc. etc.) i Patryk Vega ma zajęcie na 20 kolejnych lat...
To samo robi PiS.

Wojny nie będzie. Trump zaprosił Putina. Ruscy przyjadą i Amerykańce wcisną im niby stary kit z zimnej wojny, którego Ruscy nigdy nie skumali -Wy się wycofacie, a my winę weźmiemy na siebie. Tego nie zrobicie, to zrobimy Wam kuku, bo możemy i nie będziemy się cyrtolić. Ruscy powiedzą niby dobra (jak zwykle zresztą), ale macie przyjąć kilka rezolucji, które nie są Wam w smak, bo wzmocnią pozycję innych krajów, a osłabią Waszą.
Podpiszą kilka dokumentów i zacznie się globalny rząd, new world order, pokój i technokracja. Mówiąc to ironicznie. Bierzemy udział w sponsorowanym spektaklu, bo groźba, aby była skuteczna, musi być realna. Przeciętny ugniatacz chleba się ucieszy, że go nikt nie zagazował. Każdy będzie miał dwa elektryczne auta, rolę społeczną, pracę i tyle samo co sąsiad, czyli dwójkę dzieci, w tym jedno niepełnosprawne. Summa summarum co niedzielę wejdzie na zakupy do hipermarketu, że gdyby go miał całego wzdłuż i wszerz przejść - to tak jak Warszawę - w dwa dni. Stanie jednak do tej samej kolejki co wszyscy nie wiedząc po co. Przyjdzie jego kolej, weźmie szufelkę, jakby od bieda-peletu i zanurzy ją w krzyżówce świńskiego chlewu z radzieckim pojemnikiem na cukierki. Wyciągnie stamtąd "mieszankę warzyw", czyli marchewkę z groszkiem i choć nie będzie najtańsza, wróci ze zdobyczą do domu. Włączy telewizor na stacji "Byle co na wszystkich kanałach 2, więc nie przełączaj podczas reklam, bo i na to mamy radę" i wszyscy będziemy tak niby żyć w tej Orwellowskiej rzeczywistości powszechnej "szczęśliwości", o której też traktuje "Globalia". Nauka? Owszem. Religia? Po co? Tyle że w tej rzeczywistości rzetelne badania nie będą się odbywać. Badania będą robione wyłącznie pod dyktando korporacji, dla których miliardy dolarów to nawet nie kieszonkowe. Sponsorować będą badania, że wszystko co żremy i co jest dla nas rakotwórcze - jest tak naprawdę dla naszego zdrowia zbawienne. Kontrargumenty? Dziś są tępione - w nadchodzącej rzeczywistości nikt nawet nie pomyśli ich szukać.
Bierzemy udział w spektaklu, który ma konkretny cel. Wywołać zagrożenie, aby mieć argument zrobienia z nami wszystkiego. Niestety jest to spektakl, w którym pomija się najdrobniejsze szczegóły, które całą tą sytuację odmienią diametralnie.
"Jeśli Twój ksiądz nie jeździ na rejestracji Watykanu... TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!" (Natanek, 2014)

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Posty: 1154
Rejestracja: 07 maja 2013, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Aimar » 26 kwietnia 2018, 21:14

Ale "Helikopter w ogniu" się sprawdził. Wystarczyło wyłożyć niecałe 100 baniek USD i zatrudnić jednego z topowych reżyserów. Załatwienie mu dwóch mało ważnych oscarów to już detal. Terrorystyczną napaść USA na Somalię (zakończoną totalną klęską i kompromitacją zarówno militarną jak i polityczną) pokazano w stary i sprawdzony sposób. Paul Joseph Goebbels był prekursorem takich taktyk a jak wiadomo USA bardzo chętnie przejęły ludzi i metody nazistów.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26668
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Nazgul » 27 kwietnia 2018, 17:05

"terrorystyczna napaść USA na somalię" :D :D.

Widzę, że kolega często na Sputnik news i Russia Today.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Posty: 1154
Rejestracja: 07 maja 2013, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Aimar » 27 kwietnia 2018, 20:32

Nazgul a czym wg ciebie, biedny naganiaczu za Izraelską kasę była nieuzasadniona i nielegalna napaść USA na Somalię?
Kompromitujesz się w każdej "wypowiedzi".
Napiszmy jasno - prezydent USA wysłał oddziały zbrojne (bez zgody kongresu) i innych służb do Somalii. Zwykły przestępca. Oddziały zostały wysłane i wyrżnięte w pień przez miejscowych Murzynów z kałachami. Totalna kompromitacja.
Rozumiem, że musisz robić z siebie debila dla ogólnego dobra ale akurat tej terrorystycznej interwencji nie przykryjesz.
Dla ułatwienie - w przypadku "DAŁNÓW" na tym forum: interwencja Rosji w Syrii była na prośbę legalnego Rządu Syrii. Interwencja USA w Somalii była na prośbę koncernów naftowych. To samo dotyczy Libii (tu jeszcze dochodzi kwestia Francji), Egiptu (nie wyszło), Turcji (kompromitacja) i kilku kolejnych państw.
Oczywiście taki Nazgul jako wszystkowiedzący będzie za kasę dalej się kompromitował, Takie jest zadanie słabo wykształconych i mało ogarniętych trolli którzy (za kilka usd) będąc idiotami myślą, żę cała resta jest na ich poziomie.
Gdzie jesteś razem z Marchewką w sprawie Ukrainy? Przestali płacić za ten temat? Żydzi - temat zawsze obecny. Na tym jeszcze przytniecie :)
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2018, 21:03 przez Aimar, łącznie zmieniany 1 raz.
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Aimar
Marszałek województwa
Marszałek województwa
Posty: 1154
Rejestracja: 07 maja 2013, 16:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Aimar » 27 kwietnia 2018, 20:55

[
Kim jest Marchewka? Kto za nim stoi i co z tego ma?
To jest jego popis: "To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=56&p=251935#p251935 - TO JEST ANTYSEMITYZM wg tego kolesia (gdyby ktoś nie wiedział).
Odpowiedzcie sobie sami...

Atylla
Minister
Minister
Posty: 3293
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 17:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Atylla » 28 kwietnia 2018, 07:37

Jedno jest pewne, tak gdzie inetrweniuje USA tak jest straszny burdel póxniej
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26668
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Nazgul » 28 kwietnia 2018, 08:31

Aimar ban na razie na miesiąc do decyzji M..

A teraz sprostujmy sputnika-aimara. Wojska USA znalazły się w Somali na podstawie rezolucji ONZ wraz kontyngentem ONZ. Celem operacji było zabezpieczenie dostaw żywności.

Nie udana próba aresztowania głównego bandyty w Mogadiszu skończyła się sporą bitwą, której kilkudziesięciu odciętych żołnierzy odpierało atak prawie tysiąca ludzi do czasu przebicia się konwoju ONZ. Amerykanie na kilkuset zaangażowanych stracili 16 ludzi co jak rozumiem ru.net nazywa się wyrznieciem w pień.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9071
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Adi » 28 kwietnia 2018, 08:36

Nazgul pisze:Aimar ban na razie na miesiąc do decyzji M.


A niby na jakiej podstawie chcesz cenzurować niewygodnego rozmówcę?

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator
Posty: 26668
Rejestracja: 15 stycznia 2006, 15:39
Lokalizacja: Wrocław :)

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Nazgul » 28 kwietnia 2018, 09:26

Na podstawie regulaminu.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier
Posty: 9071
Rejestracja: 03 sierpnia 2012, 16:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRYZYS ZBROJNY

Postautor: Adi » 28 kwietnia 2018, 09:28

To wskaż dokładnie punkt który złamał.


Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości