PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .


Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

NIEPEŁNOSPRAWNI Walczący

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lutego 2007, 15:13
Lokalizacja: Królestwo Polski

NIEPEŁNOSPRAWNI Walczący

Postautor: aspagnito » 21 maja 2018, 10:46

Dziś kolejny dzień protestów w Sejmie niepełnosprawnych. Kwestia tego, czy rząd powinien pomóc czy nie podzieliła społeczeństwo. Sposób jednak z jaki władza chce "załatwić problem" uwłacza jednak ludzkiej godności i to, co robią media prawicowe w tej kwestii jest karygodne.
Dziś do Sejmu przyszedł Lech Wałęsa i zrezygnował ze wspólnego protestowania z rodzicami niepełnosprawnych. Miał prawo i chyba nie wolno go o to oskarżać. Jednak miał dobre rady, których jakoś nie wysłuchano. Mianowicie co przeskadzałoby rodzicom strajkującym poprosić o wsparcie grup pracowniczych, a także w sytuacji, gdy władza odnosi się do manipulacji, aby tych ludzi przegonić z Sejmu, zdyskredytować ich godność na pisowskiej zasadzie "żrą za nasze", czyli - te matki niby pójdą za tą kasę do kina i od zawsze jeździły za te pieniądze na wczasy... to taka postawa jest na tyle niegodna, iż wymaga jak mówi Prezydent Lech Wałęsa odcięcie się od jakichkolwiek negocjacji. To dobre rady.
Sam jestem niepełnosprawny i to ja na ewentualnych "profitach" bym korzystał. Na początku nie solidaryzowałem się z protestującymi, ale teraz, jeśli w majestacie nawet religii wykorzystuje się ją do gwałtu na ludzkiej godności - to jestem za protestującymi całym sercem i wolą.
Dobrze, że Orzeł jest na straży.

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier
Posty: 5923
Rejestracja: 10 października 2010, 10:59
Lokalizacja: Mazowsze

Re: NIEPEŁNOSPRAWNI Walczący

Postautor: PiSkorz » 21 maja 2018, 22:01

Jeszcze żaden rząd nie zrobił tyle dobrego dla najsłabszych co rząd PiS-u . Rząd spełnił bardzo istotny postulat strajkujących ale to nie jest tak że każdy może żądać co tylko chce . Chcieć a mieć to nie jest to samo . W tym przypadku chodzi o ŻYWĄ GOTÓWKĘ . Po prostu kilka bab robi hucpę .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator
Posty: 8047
Rejestracja: 02 listopada 2004, 08:43
Lokalizacja: Wratislavia, Silesia

Re: NIEPEŁNOSPRAWNI Walczący

Postautor: Cynik » 21 maja 2018, 22:19

Poszedł przekaz w rządowych mediach - jest tak dobrze że nie wiadomo co z kasą robić! Nagrody dla ministrów, 500+, PFN i rejs za 100 mln zł - którego nie będzie, sowite wsparcie fundacji Czartoryskich oraz Rydzyka - Vatu jest tak dużo że nie wiadomo co z nim robić. Przyszły baby i mówią "sprawdzam". I co Piskorz - ile można kłamać? A wystarczyło nie kraść!
A teraz zamiast kilku bab z niepełnosprawnymi i wymagającymi opieki całodobowej dziećmi postawmy weźmy 3 tysiące górników. Piskorz - wystarczy nie kraść! Kobiety nie proszą o wiele. Szeregowemu prezesowi dyrektor szpitala osobiście kule przywozi, a kobiety z niepełnosprawnymi chce się wywalić z sejmu. Gdyby PiS nie kradł, to by starczyło dla niepełnosprawnych. Rząd PiS jako jedyny pokazał gdzie ma tak naprawdę tych najsłabszych. W dupie. A wystarczyło nie kraść.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł
Posty: 1675
Rejestracja: 16 lutego 2007, 15:13
Lokalizacja: Królestwo Polski

Re: NIEPEŁNOSPRAWNI Walczący

Postautor: aspagnito » 23 maja 2018, 08:44

Cynik pisze:Rząd PiS jako jedyny pokazał gdzie ma tak naprawdę tych najsłabszych. W dupie. A wystarczyło nie kraść.


Rozumiem rozgoryczenie. Ekonomia PiS rządzi się bardzo prostą zasadą. Dajmy tym, którzy tego nie potrzebują i najlepiej to, czego nie potrzebują. Potrzebującym może być każdy, a gdybyśmy mu dali to, czego potrzebuje, były tylko bardziej potrzebującym. Logika, która zasługuje na medal - najlepiej Order Uśmiechu.

Zdarzyło się jednak coś, co przekracza wszelkie granice przyzwoitości:

https://wiadomosci.wp.pl/karczewski-mowi-o-ryzyku-epidemii-w-sejmie-matka-odpowiada-zdjeciem-z-sejmu-6254200126785153a

Jak pozbyć się kogoś z towarzystwa, kogo nikt nie lubi? Powiedzieć mu, że śmierdzi i żeby najpierw się wykąpał, zanim pójdzie do ludzi. Ale czy w takim kontekście to również nie uwłacza ludzkiej godności? Zwłaszcza, że mówi to Marszałek, TRZECIA osoba w Państwie? Rozumiem, że ci niepełnosprawni są dla PiSu takimi podludźmi, że po prostu nie tylko nie kce im się robić, ale też sieją zarazy i mogą zainfekować poczciwych posłów PiS w sejmie. To nie żart- przeczytajcie artykuł. Tak stwierdził Marszałek Karczewski obawiając się ryzyka epidemii w Sejmie, którą siałyby matki z niepełnosprawnymi. Tylko prawdziwy nepotyk spod skrzydła mógł wpaść na coś tak obrzydliwego i uwłaczającego ludzkiej godności.

Obrazek
UWAGA! WIRION PIS ATAKUJE!!! PRZENOSI SIĘ PRZEZ MÓZGOJADY I ZE ZWYKŁEGO NASIENIA ROBI PISOWSKIE NASIENIE, A KOMÓRKI JAJOWE POZBAWIA JĄDER! LEKARZE ALARMUJĄ! BRAK SZANSY NA REMISJĘ! JEDNYM Z OBJAWÓW JEST NIEUMIEJĘTNOŚĆ ZDOBYCIA PRAWA JAZDY KATEGORII B...
Dobrze, że Orzeł jest na straży.


Wróć do „Nowości”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości