PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

N - obietnica przedwyborcza

Ostatnie wydarzenie z Kraju, sprawy na ustach całej Polski, skandale polityczne i nowe afery ; wszystko to, co szokuje i intryguje; nie milcz!

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Paw
Wicepremier
Wicepremier

N - obietnica przedwyborcza

Postautor: Paw » 29 czerwca 2018, 15:44

Ponieważ "nie mam uprawnień do czytania postów" na stronie nowoczesnej, i zapisywania nowych, kilka słow w innym dziale. Obietnica "N" - poniżej w cytacie. Jeśli dodadzą do niej gospodarkę i prawo, to będą dla mnie interesujący przy następnych wyborach.
"Za łamanie konstytucji prezydent Andrzej Duda powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Zobowiązuję się w imieniu Nowoczesnej, że jeśli będzie taka możliwość, będziemy wnioskować o postawienie go przed Trybunałem Stanu" - powiedziała Lubnauer.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-lu ... ign=chrome

Do PAD powinni dołączyć innych z pis, w tym Szydło.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: N - obietnica przedwyborcza

Postautor: Worek » 29 czerwca 2018, 17:15

Kempa, Kuchciński i jeszcze paru.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Wróć do „Nowości”