PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Rządy PO

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

fanatyzm
Radny powiatowy
Radny powiatowy

Rządy PO

Postautor: fanatyzm » 13 maja 2010, 22:17

My się na tym znamy. My wiemy jak to trzeba zrobić. Mamy już gotowe projekty ustaw, które leżą w szufladach. Wybudujemy tysiące kilometrów autostrad, na których nie będą ginąć ludzie. Polacy zasługują na cud gospodarczy. Będziecie godziwie zarabiać i obniżymy podatki . Polacy, którzy wyjechali za pracą będą powracać do Polski , do swoich rodzin.Będzie na nich czekała dobrze płatna praca. Tusk w debacie przedwyborczej zarzucał Kaczyńskiemu drożyznę podstawowych artykułów, a w tym te słynne jabłka i cebule. Dzisiaj galopujące ceny wszystkich artykułów PO tłumaczy sprawą wolnego rynku, gospodarki światowej. Dzisiaj polskim rządem kieruje człowiek, którego wiedza ekonomiczna kończy się na znajomości cen cebuli i jabłek? PO jest wspaniałe w opluwaniu przeciwników - wypowiedzi Tuska, Niesiołowskiego, Klepacz, Sikorskiego, Bartoszewskiego, Chlebowskiego, Wałęsy i wielu innych "najemników" były na poziomie bruku. Z takim przejęciem przedstawiali swoje "pomysły uzdrowieńcze", z takim zaangażowaniem i nienawiścią opluwali poprzednich ministrów, że aż niemiło było tego wysłuchiwać. A co teraz z tych obietnic pozostało? Czy ci opluwacze z PO mają odrobinę wstydu? To młodzi, gniewni, obrażeni na starszych, omamieni drugą Irlandią , omamieni nie realnymi pomysłami i wysokimi zarobkami, zagłosowali na PO. Zagłosowali w buncie przeciwko rodzicom i dziadkom. W noc przedwyborczą rozesłali sobie miliony esemesów, a rano poszli i zagłosowali na PO - z myślą, że wejdą do raju. Do zwycięstwa PO przyczyniły się w dużym stopniu media. To media w czasie kampanii przedwyborczej zbliżyły się do granic "uświadamiania", że Polacy zagłosowaliby nawet na jakąś kozę. PO ma również "sukcesy". Bardzo dobrze skłócili młode pokolenie ze starszym, przekroczono granice przyzwoitości w krytyce wolności religijnej i wyznaniowej, krytyce wykształcenia i pochodzenia społecznego. PO wprowadziło "elitarność" partii prawie jak sąsiedzi w latach 30. Historia PO i większości ich członków: młodzi, którzy poparli PO powinni zapoznać się z Kongresem Liberalno Demokratycznym tzw."Kongresem Aferałów", z Unią Wolności, koalicją AWS-UW, z prywatyzacją i likwidacją hut , kopalń i wielkich zakładów przemysłowych. Godna uwagi jest też "kariera finansowa" i zawodowa byłych działaczy wymienionych partii. Dzisiaj, za te nierealne obietnice przedwyborcze, jesteśmy faszerowani wysokim poparciem dla PO, które przeprowadzają "różne ośrodki badania opinii". Zwolennicy PO podwyżki cen tłumaczą wolnym rynkiem i uzależnieniami od gospodarki światowej, a za czasów PiS winę za to ponosił tamten Rząd /ciekawe czy za pogodę też/. Wiem, że wielu wstydzi się, że głosowało na PO, wielu z zajadłością krytykuje PiS za to że nie zrobił nic i na dodatek wszystko zepsuł - właśnie to NIC??? Proponuję tak na spokojnie przeanalizować jak media krytykowały PiS za drobne lub nawet poszlakowe sprawy, a jak te same media wychwalają PO za nic lub nabierają wody w usta na wiele tematów. Przykładów obłudy, fałszu, butności i braku kultury u zwolenników i członków PO można by przytaczać bez granic.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 13 maja 2010, 23:10

Nie stać cie na wymyślanie własnych tekstów musisz wklejać cudze? Jeżeli już to robisz miej chociaż tyle honoru aby użyć cudzysłowu i podać źródło.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 13 maja 2010, 23:30

Oj fanatyzm, fanatyzm. Jesteś niepoprawny. Oddziel swój komentarz a ten początek bądź łaskaw wrzucić w cudzysłów i podpisać czyje to słowa, bo nie wiemy :!: :shock:
I nie będziemy sobie łamać głowy przez Ciebie :wink:
Dobrze że przed Marchewą nic się nie ukryje :roll:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 maja 2010, 05:41

Marchewa masz wgląd do PiSowskiego okólnika?
Widzę, że ten tekst pleni się w na różnych forach. Tempa propaganda PiS, same słowa, żadnych konkretów.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 14 maja 2010, 09:05

Worek pisze:Marchewa masz wgląd do PiS-owskiego okólnika?
Widzę, że ten tekst pleni się w na różnych forach. Tempa propaganda PiS

Skoro widzisz to trzymam Cię za słowo że takjest. Daj linka chociaż do jednego forum na którym jest ten sam tekst :shock: Poczytamy sobie :shock:
Czekam. Mam nadzieję że po raz kolejny nie okażesz się kłamcą.

Jeśli chodzi o sens wypowiedzi to jest bardzo prosty tekst do zredagowania bez partyjnego okólnika. Zaraz wyjaśnię jak to się robi. Bierzesz expose Premiera Tuska, możesz sobie rozpisać na punkty. Następnie na każdy punkt piszesz odpowiedź lub krótki komentarz.
Przepisujesz odpowiedzi i masz cały tekst. Proste :?:

Jeśli będzie to robić 10 osób to będzie 10 podobnych tekstów. Nawet gdyby robiła to osoba z platformy, tylko że nie zrobi bo boi się spojrzeć prawdzie w oczy :shock:

No więc dawaj mi taki sam tekst. Porównamy.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 maja 2010, 09:24

Wuzetka proszę bardzo:

http://forum.pcformat.pl/thread-225194- ... pid1711028

twoi znajomi z salon24.pl też go widzieli

http://uslyszane.salon24.pl/80788,narod ... dzie-kurwy

i tutaj

http://gregory33.bloog.pl/id,4802118,ti ... caid=5a29a

Bielan napisał a teraz trolle internetowe mnożą go gdzie się da - ten pierwszy link jest najlepszy. To trzeba być ograniczonym umysłowo albo nieźle nakręconym ewangelistą jedynej słusznej partii, żeby to wypisywać na forum o komputerach. To tylko kilka przykładów. Miejsc obgównionych tym tekstem jest kilka ekranów.

wuzetka pisze:Czekam. Mam nadzieję że po raz kolejny nie okażesz się kłamcą.

A kiedy się okazałem? Przykłady. Czekam.
Załączniki
a.JPG
na forum trzeba się zalogować więc masz screena

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 14 maja 2010, 15:13

Ooo, widzę że kolega czesze Salon24 częściej niż ja :lol: Ja przyznam ostatnio się trochę zaniedbałam. Nie mam tyle czasu. Faktycznie jest ta wypowiedź na innych stronach. Ale ktoś jest autorem pewnie fanatyk działa w różnych miejscach. Przecież nie wykluczone że to jego tekst. To Ci się Woruś tym razem udało :grin:
Co się tyczy samego tekstu to powiedz mi Woruś, co w tym tekscie uważasz za gówno? Słowa Tuska na które się złapaliście? No wiesz? nie rozumiem :shock:
Ja w tym tekscie nie widzę nawet jednego słowa które byłoby nieprawdą :roll:
Ale jak chcesz możemy podyskutować na ten temat.
Co się tyczy twoich łgarstw to było minęło, nie będę siedzieć przy kompie i analizować wszystkich Twoich wypowiedzi. Pamiętam jak Ci już ktoś tu udowodnił że kłamiesz i pamiętam również jak kłamałeś że PiS jest przeciwko ustawie o karaniu urzędników :shock:

Awatar użytkownika
Waga
Minister
Minister

Postautor: Waga » 14 maja 2010, 15:30

Platformie przyszło rządzić w trudnych, kryzysowych czasach. To fakt. Ale nie jest to wytłumaczeniem dla tak wielu pomyłek, łgarstw i klęsk.
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy." Alexis de Tocqueville

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 maja 2010, 17:43

Waga pisze:Platformie przyszło rządzić w trudnych, kryzysowych czasach. To fakt. Ale nie jest to wytłumaczeniem dla tak wielu pomyłek, łgarstw i klęsk.

Nie odstaje tutaj jakoś specjalnie od PiS moim zdaniem.
Wuzetka tobie nie mam nic do powiedzenia jak nie ma nic do powiedzenia szmaciarzom, którzy mnie bezpodstawnie oskarżają.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 14 maja 2010, 18:43

Wuzetka tobie nie mam nic do powiedzenia jak nie ma nic do powiedzenia szmaciarzom, którzy mnie bezpodstawnie oskarżają.

Znaczy że sam czujesz się szmaciarzem dlatego tak reagujesz. Ty mnie bezpodstawnie oskarżasz co chwila o to że nie piszę sama, tylko ktoś mi dyktuje co mam pisać. Takie te twoje standardy że u siebie nie widzisz a jesteś taki wrażliwy. Myślał by kto.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 maja 2010, 18:52

wuzetka pisze:

Znaczy że sam czujesz się szmaciarzem dlatego tak reagujesz. Ty mnie bezpodstawnie oskarżasz co chwila o to że nie piszę sama, tylko ktoś mi dyktuje co mam pisać. Takie te twoje standardy że u siebie nie widzisz a jesteś taki wrażliwy. Myślał by kto.

Nie wypieram się tego co tutaj piszę. Natomiast nie pozwolę sobie na to aby mnie jakiś szmaciarz obrażał bez udowodnienia, że piszę nieprawdę.

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 14 maja 2010, 19:04

Tak jak ja nie muszę sobie pozwalać na to żeby jakiś szmaciarz mnie oskarżał bez udowodnienia że nie piszę sama. I już masz kłamstwo, a nie pamiętasz jak pisałeś że dzięki przepisom które wprowadziłą platforma, możesz sobie budowę odebrac czy coś tam? A potem jak cię zdaje sie szyderca przycisnął to się przyznałeś że nie dzięki platformie tylko dzięki temu że masz odpowiednie uprawnienia :shock: Mam ci znaleźć tą rozmowę?
Wiesz, jeszcze platforma nie istniała a osoby które mają odpowiednie uprawnienia, podbijają odpowiednie dokumenty. Przynajmniej odkąd ja żyję zawsze tak było :lol: Jesteś denny i tyle.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 14 maja 2010, 19:48

wuzetka pisze:Tak jak ja nie muszę sobie pozwalać na to żeby jakiś szmaciarz mnie oskarżał bez udowodnienia że nie piszę sama. I już masz kłamstwo, a nie pamiętasz jak pisałeś że dzięki przepisom które wprowadziłą platforma, możesz sobie budowę odebrac czy coś tam? A potem jak cię zdaje sie szyderca przycisnął to się przyznałeś że nie dzięki platformie tylko dzięki temu że masz odpowiednie uprawnienia :shock: Mam ci znaleźć tą rozmowę?

Znajdź!

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 14 maja 2010, 20:01

Ja w tym tekscie nie widzę nawet jednego słowa które byłoby nieprawdą :roll:

Nie kwestia wiarygodności jest tematem a to kto jest autorem tekstu. Jeżeli wklejasz wypowiedź bez cudzysłowu tzn. że jest twoja. W przypadku użytkownika fanatyzm, to oczywista nieprawda. Takie postępowanie jest kradzieżą intelektualną i jako takie będzie tępione. Mam nadzieję że to jasne i WZ polityki mi do tego nie mieszaj.
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
wuzetka
Minister
Minister

Postautor: wuzetka » 14 maja 2010, 20:08

Worek pisze:wuzetka napisał/a:
Tak jak ja nie muszę sobie pozwalać na to żeby jakiś szmaciarz mnie oskarżał bez udowodnienia że nie piszę sama. I już masz kłamstwo, a nie pamiętasz jak pisałeś że dzięki przepisom które wprowadziłą platforma, możesz sobie budowę odebrac czy coś tam? A potem jak cię zdaje sie szyderca przycisnął to się przyznałeś że nie dzięki platformie tylko dzięki temu że masz odpowiednie uprawnienia :shock: Mam ci znaleźć tą rozmowę?

Znajdź!

Proszę bardzo. Temat Nowości>komisja hazardowa początek rozmowy 29 stycznia.

http://www.forum.polityka.org.pl/viewto ... &start=150

skopiowałam sobie niektóre posty więc nic nie zmieniaj.

Wróć do „Władza”