PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Idiotyzm władzy

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Re: Idiotyzm władzy

Postautor: MatiZ » 01 lipca 2016, 10:23

Czyli wszystko wraca do normy - Kiedy idzie o pisowca a nie o Bolka, dokumenty z miejsca są prawdziwe. Dobry Jojo.
Błąd dzielenia przez ogórek - Zainstaluj Wszechświat ponownie.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 01 lipca 2016, 10:32

MatiZ pisze:Czyli wszystko wraca do normy - Kiedy idzie o pisowca a nie o Bolka, dokumenty z miejsca są prawdziwe. Dobry Jojo.

Tylko że Bolek teraz jest na emeryturze, a "ci" zajmują wysokie stanowiska państwowe bez dogłębnego sprawdzenia przeszłości.
Bo po co np. o takim tow. Piotrowiczu wiemy wszystko i co? i nic. (Czabański, Jasiński)
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 01 lipca 2016, 11:30

Matiz jeżeli Wałęsę na podstawie dokumentów uzyskanych poprzez rewizję prywatnej willi Kiszczaka nazywa sie agentem no to stosujac tę sama miarę do towarzysz z PiSu... Oczywiście wybierzesz wariant zgodny z wyznawanym kalizmem. Cóż.

Czekam na odnalezienie teczki Prezesa choć ona wraz z Teczką Macierewicza mogą być w archiwach w innym kraju...
Spory polityczne trwają najdłużej gdy obie strony nie maja racji.
Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 05 lipca 2016, 09:11

WZÓR PRAWICY! ZELNIK W MŁODOŚCI NAMÓWIŁ NARZECZONĄ, ABY USUNĘŁA CIĄŻĘ!
Jerzy Zelnik jeszcze nie tak dawno zabierał publicznie głos i potępiał wszystkie osoby starające się o dziecko z metody in vitro, dzisiaj okazuje się, że pod latarnią najciemniej! Zelnik w młodości tuż po studiach namówił swoją dziewczynę na ABORCJĘ, o czym napisał w swojej AUTOBIOGRAFII Szczerze nie tylko o sobie"!
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... nela-ciaze
Jerzy Zelnik: dzieciaki z in vitro są koszmarnie chore, połamane :shock:

Byliśmy młodzi, sądziliśmy, że mamy jeszcze czas na powiększenie rodziny.
Urszulka musiała myśleć o skończeniu szkoły, ja byłem u progu kariery, a dziecko to przecież obowiązki, rezygnacja z siebie.
Dopiero rozpoczynaliśmy życie we dwoje. Ta decyzja na zawsze okaleczyła naszą psychikę,
zrujnowała zdrowie Urszulki, nie mieliśmy też pojęcia, jak wielki to grzech.

"Ta decyzja na zawsze okaleczyła naszą psychikę"...teraz wiem dlaczego przyjęli go do PiSu!

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 05 lipca 2016, 10:43

Eh... No PiS przecież.

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 05 lipca 2016, 15:11

E tam, Piecha z Chazanem kilka willi za skrobanki postawili. a gość ma z tego co wynika tylko wyrzuty sumienia.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 05 lipca 2016, 15:40

Jakoś tak mam żywotne przekonanie że w dużej ilości biografii działaczek i działaczy PiS jest taka "młodzieńcza skrobanka".

Gonzalez Suarez

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 05 lipca 2016, 19:57

Pawłowicz? O Matko Boska PiSowaska, jak to? Kto się się aż tak nakirał i przeżył?
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 06 lipca 2016, 07:59

Worek pisze:Pawłowicz? O Matko Boska PiSowaska, jak to? Kto się się aż tak nakirał i przeżył?

Pawłowicz i kóltóra pełną gębą
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/czy- ... t_id=12799

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 06 lipca 2016, 16:52

Marchewo, jak zwykle się mylisz. Tak jak uważam że Wałęsa był TW, to tak samo myślę o tym pisowskim wyskrobku. Chciałem tylko podsumować jednostronne postrzeganie takich spraw przez Joja, który na "swoich" patrzy przez pryzmat niekonsekwencji. Jak widać, nie tylko on.

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 06 lipca 2016, 17:05

MatiZ pisze:Marchewo, jak zwykle się mylisz. Tak jak uważam że Wałęsa był TW, to tak samo myślę o tym pisowskim wyskrobku. Chciałem tylko podsumować jednostronne postrzeganie takich spraw przez Joja, który na "swoich" patrzy przez pryzmat niekonsekwencji. Jak widać, nie tylko on.

Jak byś nie zauważył - "Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie".

Nie ważne kto, gdzie i dlaczego ale jak jedna banda wywala każdy syf byle kogokolwiek nie po swojej myśli wychlapac na lewo i prawo gównem. To dlaczego wobec nich samych pozostac biernym?

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 07 lipca 2016, 08:20

MatiZ pisze: Chciałem tylko podsumować jednostronne postrzeganie takich spraw przez Joja, który na "swoich" patrzy przez pryzmat niekonsekwencji. Jak widać, nie tylko on.

Przekonaj mnie że ta władza czyni dobro, a zmienię zdanie.
Przekonaj mnie że zablokowanie TK będzie dobrem dla nas wszystkich, że PiS nie będzie łamał Konstytucji po blokadzie TK!
Przekonaj mnie że zwolnienia za poglądy polityczne w TVP i Radiu wyjdą nam na dobre.
Przekonaj mnie że obsadzanie wysokich stanowisk przez ludzi nie mających kompletnie pojęcia o zarządzaniu ma sens.
Ostatnio "New York Times" nazwał Kaczora klonem Putina, dlaczego na zachodzie mamy taką opinię? ( http://wiadomosci.onet.pl/prasa/nyt-pol ... nku/8c5hnx )
Czyżby świat też patrzył przez pryzmat niekonsekwencji ?
Dlatego MatiZie zdejmij ciemne okulary i przejrzyj wreszcie co rządzący robią !

MatiZie czytając takie rzeczy to nie wiem czy śmiać, czy płakać!
Będzie sporo nowości - mówi minister edukacji Anna Zalewska w specjalnym odcinku programu „Burza polityczna” pytana o zmiany w programie edukacji. Jedną ze zmian ma być większa liczba godzin historii. Gość Agnieszki Burzyńskiej wyjaśnia, że jedną z rzeczy, o której dzieci powinny uczyć się w szkole, jest katastrofa smoleńska. - Sama katastrofa smoleńska nie jest kontrowersyjna. Wydarzyła się i należy podać fakty! - przekonuje i dodaje, że chciałaby, aby ta kwestia znalazła się w nowej podstawie programowej. - Jest jeden warunek. Tylko fakty. Nie może być manipulacji z żadnej ze stron - podkreśla Anna Zalewska.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ej/170v36g

- Jest jeden warunek. Tylko fakty.???czyżby te Antkowe?

MatiZie a co powiesz na to!
Wysokie dotacje dla ojca Rydzyka. "Na promowanie polskiej dyplomacji"
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... macji.html
Uważasz że takie rzeczy trzeba przełknąć i chwalić PiS? że nie wolno tego napiętnować?
Piszesz że jednostronnie postrzegam takie sprawy...pokaż mi tą dobrą drugą stronę tego co pis robi! (jeżeli potrafisz)

Awatar użytkownika
MatiZ
Senator
Senator

Postautor: MatiZ » 07 lipca 2016, 14:04

Ale ja doskonale widzę co robi ta pożal się boże ekipa, nie musisz od razu wpadać w ten rozedrgany, pełen wykrzykników patos tak charakterystyczny dla Obrońców Jedynej Słusznej Demokracji. To że walę w Wałęsę naprawdę nie oznacza że chwalę PiS (i odwrotnie), ogarnij to w końcu i wybij się z tej ciemnej ciżby zaśmiecającej fora natemat czy niezależnej. Po prostu widzę też że traktujesz współpracę Wałęsy ze służbami przez pryzmat własnych politycznych sympatii, a nie prawdy. To w sumie normalne, niestety, zachowanie każdego człowieka, patrzeć przez palce na czyny "swoich" i bicie w "nieswoich" za to samo. Ale można spróbować być trochę bardziej obiektywnym i nie traktować kogoś jak świętą krowę dlatego że trzyma z tym obozem który nam się podoba. I tyle.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 07 lipca 2016, 14:21

Ale co ma emeryt Wałęsa do tego co PiS robi?

Awatar użytkownika
Marchewa
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Marchewa » 07 lipca 2016, 14:33

No drażni. I ma lotnisko a taki np. Jarek nie.

Gonzalez Suarez

Wróć do „Władza”