PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ślepota Polaków

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Re: Ślepota Polaków

Postautor: Jojo » 02 sierpnia 2018, 10:46

Hanna Stadnik, uczestniczka Powstania Warszawskiego
Hanna Stadnik nie tylko wspominała w wywiadzie Powstanie Warszawskie, odniosła się również do bieżącej sytuacji politycznej i rządów Prawa i Sprawiedliwości.

- Żyłam w PRL-u i doskonale wiem, że rządziła tylko jedna partia i teraz jest to samo. Nie było sądów w PRL-u, wszystko było to, co wymyślił przewodniczący partii. I teraz jest to samo. Przecież to jest przerażające - komentowała weteranka Powstania.

- Nie tylko ja jestem przerażona, ale wiele osób z nas jest przerażonych, całe rodziny. Ja już się nie martwię o nas, bo my odchodzimy, ale ja mam dzieci, nie tylko ja, ale wszyscy, mają dzieci, wnuki, prawnuki. W jakiej Polsce będą żyli?

I wisienka na torcie!
Obrazek

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Za chwilę się okaże, że pani Stadnik jest komunistką, zakamuflowaną opcją niemiecką, rosyjskim szpiegiem i ogólnie przestępcą.
Art. 173. Konst.

Sądy i Trybunały są władzą odrębną i niezależną od innych władz.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 02 sierpnia 2018, 13:13

W sumie, jeśli chcecie uwolnić Polskę od PIS, to napiszcie petycję do swoich idoli z PO żeby rozwiązali partię, wyjechali do Niemiec i zajęli się tam uczciwą pracą. Oni deklarowali że najważniejsze dla dobro Polski i uwolnienie jej od PIS, więc nie rozumiem dlaczego tego nie zrobią mając świadomość że są największym orężem PIS-u, doskonałym straszakiem na społeczeństwo bez którego PIS władzy nie utrzyma.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 03 sierpnia 2018, 16:27

Najpierw trzeba uwolnić przestrzeń publiczną od ONRu i pseudopatriotycznego, nazistowskiego ścierwa. A potem zajmiemy się PiSem i PO.

Tak przy okazji to rzygać się chce na "pamięć" o największym dramacie Polaków, 200 tyś ofiar, zamordowanych w niezwykle brutalny sposób, a banda patafianów "czci" we wlepkach, naklejkach na auta, koszulkach a teraz za przeproszeniem na dupie. Tak ma wyglądać duma patriotyczna? Czy patologiczna?

Obrazek

Obrazek
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 03 sierpnia 2018, 18:20

Cynik pisze:Najpierw trzeba uwolnić przestrzeń publiczną od ONRu i pseudopatriotycznego, nazistowskiego ścierwa. A potem zajmiemy się PiSem i PO.

Ja rozumiem że jako PO-owski błazen będziesz teraz w temacie wyzwolenia Polaków od PO/PIS wypisywał idiotyzmy o jakichś rzekomych neonazistach, byleby tylko odwrócić uwagę od meritum, czyli rządów PO/PIS.

Ja myślę że większość by wolała jednak "uwolnić przestrzeń publiczną od KOD", tyle że wolność polega min na tym że przestrzeń publiczna dostępna jest dla każdego obywatela, czego w swoim PO-owskim totalitarnym umyśle pojąć nie możesz.

Cynik pisze:Tak przy okazji to rzygać się chce na "pamięć" o największym dramacie Polaków, 200 tyś ofiar, zamordowanych w niezwykle brutalny sposób, a banda patafianów "czci" we wlepkach, naklejkach na auta, koszulkach a teraz za przeproszeniem na dupie. Tak ma wyglądać duma patriotyczna? Czy patologiczna?
[/quote]

Cóż można powiedzieć, to sobie rzygaj "modą patriotyczną" i baw się dobrze na swej paradzie równości.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 03 sierpnia 2018, 18:34

Znasz tylko jedną alternatywę? Bardzo uboga rzczywistość, oj ty musisz mieć biedne życie.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 03 sierpnia 2018, 18:38

Dla ciebie nie widzę innej alternatywy niż kod i parada równości.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 04 sierpnia 2018, 10:39

no popatrz, czyli jak ubiorę majtki z orłem w miejscu ptaszka i flagą na dupie to jestem patriotą, a jak krytykuję to nagle jestem kodziarzem i paradnikiem równości. To miły komplement, ale ani do jednych ani drugich mi nie jest po drodze. a nie zastanawia ciebie to, że producenci takich szmatek patriotycznych i ci co je noszą łamią prawo?

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 04 sierpnia 2018, 11:01

Cynik pisze:no popatrz, czyli jak ubiorę majtki z orłem w miejscu ptaszka i flagą na dupie to jestem patriotą, a jak krytykuję to nagle jestem kodziarzem i paradnikiem równości. To miły komplement, ale ani do jednych ani drugich mi nie jest po drodze. a nie zastanawia ciebie to, że producenci takich szmatek patriotycznych i ci co je noszą łamią prawo?

Nie widziałem nikogo w takich majtkach , może dlatego że nie mam w zwyczaju kontrolować ludziom majtek. Nie widziałem także nigdzie ustawy zakazującej produkcji i noszenia majtek w barwach narodowych.

Z innej beczki, Amerykanie nie mają żadnego problemu z tym:

Obrazek

Obrazek

Mnie o wiele bardziej bulwersuje to:

Obrazek

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 05 sierpnia 2018, 22:46

Aha. Nasi robią sobie jaja z flagi dobrze. Kolesie dodali kolorków. Źle.
.kalizm.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 06 sierpnia 2018, 00:20

Na odwrót, kalizmem jest własnie akceptacja profanacji flagi przy jednoczesnym bulwersowaniu się z powodu tego że ktoś sprzedaje flagę na majtkach.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 06 sierpnia 2018, 09:43

Wg mnie to ten orzeł na kolorowym tle nie jest godłem Polski i dlatego można się z tym afiszować.
Godło to biały orzeł na czerwonym tle, a nawet to tło musi mieć określoną czerwień.
Tak samo jak orzeł na T-shircie nie jest godłem.
Obrazek
a biało-czerwone majtki nie będą flagą.
Art. 173. Konst.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 06 sierpnia 2018, 10:02

Ok tyle że o ile gacie w barwach narodowych to tak naprawdę sprawa osobistego gustu w przejawianiu patriotyzmu tak polskie godło w pederastycznych kolorach niesione na manifestacji to już celowo prowokacja.

USA nie ma problemu że ich flaga stała się symbolem popkultury i można z nią kupić wszystko, UK nie ma problemu z brytyjką na martensach, za to polskie lewactwo ma problem że Polacy chętnie ubierają się w barwy narodowe, bo to takie "nieeuropejskie".

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 06 sierpnia 2018, 10:30

Wiesz Adi z tymi Polskimi barwami narodowymi jest trochę inaczej niż u Amerykanów, Angoli itp.
Jeżeli ja założę białe slipki i czerwone skarpety to nikt mi nie powie że jestem ubrany w barwy narodowe.
Art. 173. Konst.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 06 sierpnia 2018, 10:36

Analogicznie jak założysz niebieski, biały i czerwony nikt nie powie że jesteś ubrany w barwy USA.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 11 sierpnia 2018, 22:48

Obawiam się, że lewactwo w 1/100 nie dojechalo do histerii prawactwa w takich sprawach. Ale beka dobra z patriotów z flagą na fiutku.
A poza tym uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Wróć do „Władza”