PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Ślepota Polaków

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Re: Ślepota Polaków

Postautor: Nazgul » 05 grudnia 2016, 17:14

To jak zdolales przeczytać nowelizację?
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 05 grudnia 2016, 17:29

Nazgul (Moderatrator) pisze:To jak zdolales przeczytać nowelizację?

Post Nazgula nie zawierający żadnego cytatu linku czy innego odniesienia powinien dotyczyć ostatniego postu czyli mojego:

Kowa1 pisze:
Jojo pisze:A jeżeli np. kobiety będą chciały manifestować przeciw in vitro, a np. kółko różańcowe powie że my chcemy w tym miejscu protestować to kobiety na obrzeże miasta?

Człeku już daj siana.
Nie na obrzeża tylko 100 metrów a tak dokładnie to nie wiadomo co się stanie bo organizacje kościelne i wyznaniowe oraz administracja państwowa została wyjęta spod prawa już wcześniej ( nie ostatnią nowelizacją która stała się podstawą dla opozycji do awantury ) i HGW co się może zdrzyć - regulacji i wykładni brak.
A czarnowidzenie i zwalanie wszystkiego na pis kultywują tylko Joja ( przypomnę zasadę jojo - w te i wew te, w te i wew te, w te i wew te ... ) wiedzione propagandą GW itp. itd. i TVN.

HALLO!

Uprzejmie proszę o wyjaśmnienie.
Ostatnio zmieniony 07 grudnia 2016, 22:28 przez Kowa1, łącznie zmieniany 1 raz.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 06 grudnia 2016, 10:07

Jakoś tak mam przeczucie że długopisik tego nie podpisze, ale zobaczymy

Obrazek

Obrazek
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 07 grudnia 2016, 22:23

Jojo pisze:Jakoś tak mam przeczucie że długopisik tego nie podpisze, ale zobaczymy

Obrazek

Obrazek

Oczywiście wszystka to odnosi się do ustawy z dnia 24 lipca 2015 ( uchwalonej przez sej PO PSL za rządów PO ) a nie do nowelizacji ustawy z dnia 2 grudnia 2016 r.

Manipulant "w te i we wte" czujnie nie zamieścił dat i linków.
UWAGA OSTRZEŻENIE !
Na tym forum administratorzy i moderatorzy już mniej prześladują użytkowników o uczciwych poglądach.

Awatar użytkownika
Nazgul
Moderator
Moderator

Postautor: Nazgul » 07 grudnia 2016, 23:28

dalej nie zdołałeś przeczytać ze zrozumieniem nowelizacji :D :D: :DD: :D looool. SN jednak przeczytał.
A po za ty uważam, że trzeba zakazać cyfr arabskich. ;)
"Rząd próbuje przekonać Wysoką Izbę, że konstytucja nie obowiązuje, posługując się sprostytuowanymi prawnikami" JKaczyński 2003 r.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 08 grudnia 2016, 09:12

Antoni Pikul: Piotrowicz nigdy mi nie pomagał
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 97999.html

Były działacz opozycji kolejny raz zdementował twierdzenia niektórych posłów PiS, jakoby Piotrowicz pomagał mu, czy wręcz ratował. - Jedyna działalność, jaką pan Piotrowicz wobec mnie wykonywał, to stworzenie aktu oskarżenia - powiedział Pikul. Przypomniał też, że "materiał dowodowy był tak kiepski", że sąd wojskowy odrzucił go.

- Akt oskarżenia był pisany na zlecenie - stwierdził Pikul i przypomniał, że w ówczesnych warunkach groził mu co najmniej trzyletni wyrok. - O taki wyrok wnioskował prokurator Piotrowicz. To była jedyna pomoc, jaką od niego otrzymałem - mówił Pikul.

Słuchając tego pana
Blaszczak:
- Stanisław Piotrowicz jest wybitnym prawnikiem, jest posłem, który podjął się przedstawiania bardzo trudnej i ważnej sprawy
http://www.tvn24.pl/minister-blaszczak- ... 078,s.html
nasuwa mi się jeden wniosek PiS = PZPR !
Ale dobrze ! niech trzymają jak najwięcej komuchów (obrońców pedofili) w partii, naród w najbliższych wyborach im odpowie!
(jeżeli takie coś jak wybory jeszcze będą)
"Postanawia się znieść istniejące dotąd organy sądowe, zastępując je sądami i wyłanianymi na podstawie demokratycznych wyborów". Włodzimierz Lenin (1917)

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 09 grudnia 2016, 09:55

Lata lecą a on dalej ! Zdyscyplinowany, ambitny, pilny i wydajny. z naciskiem na wydajny.
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60 ... 98249.html
W tych wątkach brakuje mi PiSkorza...............puk, puk, puk, PiSkorz jesteś tu, gdzie się chowasz :?:

Awatar użytkownika
Kowa1
Wójt
Wójt

Postautor: Kowa1 » 09 grudnia 2016, 22:40

Nazgul (Moderatrator) pisze:dalej nie zdołałeś przeczytać ze zrozumieniem nowelizacji :D :D: :DD: :D looool. SN jednak przeczytał.

Być może nie zdołałem ale przecież Nazgulowi nic nie ogranicza możliwości żeby wytłumaczyć mi to czego, ze zrozumiemiem, nie przeczytałem. Ja zawsze jestem otwarty na dyskusje i wyjaśnianie do bólu - sprawdźcie objętość moich postów i porównajcie z Nazulowymi. Nazgul ogranicza się do zdań pojedyńczych niedorozwiniętych ( sygerujących a nie wyjaśniających ) jednocześnie jak ognia unikając wymiany poglądów wraz z uzasadnieniami.
Ja jestem otwarty na dyskusje i wymianę poglądów. Jesli Nazgul uważa że: "nie zdołałeś przeczytać ze zrozumieniem nowelizacji" uważnie czekam na wyjaśnienie czego zdaniem Nazula nie zrozumiałem i pouczenie jak zrozumieć powinienem. Wtedy jestem w stanie podjąć z Nazgulem duskusje i wyjaśnić mu różnicę poglądów. Inaczej pozostawiam go i jemu wiernych oparom GW TVN itp.

Ja jestem ateistą = niewiernym = nie ulegającym ślepej wierze, z jakiegokolwiek źródła i jakiegokolwiek autoramentu by ta wiara nie była.

Nazgulu chcesz ze mną dyskutować "wznieś się nad poziomy" i miast wyrokować zacznij argumentować inaczej przepaści nie pokonasz i pozostaniemy sobie odlegli jak dotychczas.
UWAGA OSTRZEŻENIE !

Awatar użytkownika
marcinsz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: marcinsz » 10 grudnia 2016, 09:42

Kowa1 pisze:
Oczywiście wszystka to odnosi się do ustawy z dnia 24 lipca 2015 ( uchwalonej przez sej PO PSL za rządów PO ) a nie do nowelizacji ustawy z dnia 2 grudnia 2016 r.

Manipulant "w te i we wte" czujnie nie zamieścił dat i linków.

Ja ci pokazałem ustawę z dnia 24 lipca 2015 roku bo publicznie wypisywales BZDURY oskarżając o głupotę innych, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Ale nawet po tym, nadal jesteś tak tempy jak szpadel bo nie potrafisz zrozumieć jednego prostego zdania i dalej wypisujesz BZDURY!

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 10 grudnia 2016, 11:07

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/obchody- ... ja/p9gqz6v

Dziś 80. miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości tradycyjnie spotkali się ze swoimi zwolennikami przed Pałacem Prezydenckim. W miejscu tym zarejestrowano 12 manifestacji. Większość z nich ma związek właśnie z miesięcznicą smoleńską. Obywatele RP organizują dziś demonstrację m.in. przeciw ograniczaniu prawa do zgromadzeń. Zapraszamy na relację z dzisiejszych wydarzeń w Warszawie!

09:24
Lider Obywateli RP Paweł Kasprzak zapowiadał wcześniej, że "Obywatele RP" nie dopuszczą do obchodów dzisiejszej miesięcznicy smoleńskiej. Deklarował, że "zajmą krzyż".

I rozsądny komentarz:

Konrad_Piasecki @KonradPiasecki
Próby zakłócenia miesięcznicy smoleńskiej będą doskonałym argumentem za zaostrzaniem prawa o zgromadzeniach. Tak działają pożyteczni idioci

Ciężko się nie zgodzić. Co prawda te miesięcznice to już gruba przesada (wystarczy w zupełności rocznica), no, ale skoro część ludzi chce to obchodzić, to niech sobie obchodzą. Demonstrować przeciwko ustawie można pod sejmem w każdy normalny dzień, a "Obywatele RP" chcą wywołać burdę potwierdzając przy tym sens ustawy.
Idać dalej - czy "Obywatele RP" to tylko jakaś popierdółka KODopodobna czy twór służący naprawdę PiSowi ?

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 10 grudnia 2016, 19:20

Mialem takie samo spostrzeżenie. Kasprzak zrobił krecią robotę HGW oraz obrońcom demokracji.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 11 grudnia 2016, 12:51

Czy to się naprawdę dzieje?

PiSkorz
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: PiSkorz » 11 grudnia 2016, 19:13

Jojo pisze:Czy to się naprawdę dzieje?

To się zwie BÓJ TO JEST NASZ OSTATNI . A tak w ogóle to uważam że obecna opozycja [PO , Nowoczesna, PSL] nie zdaje sobie sprawy z tego że takimi występami kopie sobie grób. Przecież to wszystko jest rejestrowane a do wyborów parlamentarnych jeszcze 3 lata .

Trzeba być totalnym nie opozycjonistą ale idiotą aby robić podobne numery . Uważam , że w każdym demokratycznym państwie jest konieczna opozycja aby recenzować władzę ale tak głupiej opozycji jaka jest w Polsce obecnie to chyba w żadnym państwie nie ma .

Oni uważają [PO, Nowoczesna, PSL] że w przeciągu 2 lat wywrócą obecną władzę i przejmą rządy tak jak było poprzednio . I TUTAJ TKWI ICH BŁĄD .
Obecne lewactwo nie rozumie powiewu historii . To są matoły niczego nie rozumiejące .

Najpóźniej w roku 2019 okaże się że Polska nie posiada żadnej konstruktywnej opozycji i nawet jakby trzeba było przekazać komuś władzę to nie ma komu . Po prostu te obecne opozycyjne śmieci rozlecą się niczym palikociarnia albo inna leperiada .
"Upadliśmy poniżej progu cywilizacyjnego."
T. Jasudowicz

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 11 grudnia 2016, 20:56

Nie no jak dla mnie bomba, super inicjatywa obywatelska jak sądzę, taki skromny minister to trzeba mu pokazać blichtr i egzotykę. Paniom gratuluję inspiracji.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 12 grudnia 2016, 10:50

Piskorz ale te Hawajskie tańce to nie kit!
Wyczytałem że ten zespół nazywa się" sen Hawajów"
Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA wziął udział w zorganizowanej w Białymstoku konferencji "Bezpieczeństwo seniorów woj. podlaskiego – społeczne wyzwania podmiotów działających na rzecz osób starszych". W trakcie konferencji swój występ zaprezentowały seniorki z zespołu "Sen Hawajów", czyli zespołu hawajskiego tańca hula +50. Występ wprawił wiceministra w lekką konsternację. A jak Wam się podoba taniec w wykonaniu zespołu "Sen Hawajów"?
http://www.dzienniknarodowy.pl/4192/tan ... czyc-mine/
http://niezlomni.com/to-nie-fake-tak-wi ... lil-wideo/
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ra/9celld6

Ale jak piszesz to się wszystko obróci przeciw nim!

A na razie Piskorz...Hawaj jest piękny, Hawaj uroczy....
Obrazek
PiSkorz pisze: Trzeba być totalnym nie opozycjonistą ale idiotą aby robić podobne numery .

Wróć do „Władza”