PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Rządy PIS od 2015

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Re: Rządy PIS od 2015

Postautor: Adi » 01 sierpnia 2017, 09:59

Atylla pisze:Zarówno Lepper jak i Giertych też czerpali profity :D

Kwestia czasu by się dowiedzieć czy PIS wykorzysta narodowców czy narodowcy PIS.

Atylla pisze:Myślisz że nie mam co robic tylko wertować ich fora ?

Poznałem takich dwóch. Przyszli do mnie do pracy.

No więc twoje oceny to całkowite subiektywizmy i uogólnienia.

Atylla pisze:Faszyzm nie ogranicza się tylko dla włoskiego faszyzmu.

No więc musieliby wykazać że jakiś ruch faszystowski używał falangi.

Atylla pisze:Aha, czyli PO można oceniać po kilku posłach a RN itp. nie ? Kalizm w czystej postaci.

Przecież mowa ogólnie o narodowcach a nie konkretnie RN.

A RN powstał także jako porozumienie wielu różnych programowo w sensie gospodarczym organizacji w tym np wolnorynkową Unię Polityki Realnej.

PO to partia o konkretnej antynacjonalistycznej ideologii i partia która przynajmniej 2 razy chciała delegalizować ONR.

Awatar użytkownika
Jojo
Minister
Minister

Postautor: Jojo » 02 sierpnia 2017, 08:22

Adi pisze:PO to partia o konkretnej antynacjonalistycznej ideologii i partia która przynajmniej 2 razy chciała delegalizować ONR.

Ciekawe dlaczego się nie udało, a szkoda.
A tymczasem:
POWSTANIE WARSZAWSKIE. PREZYDENT BIAŁEGOSTOKU ZAGROZIŁ, ŻE PRZERWIE OBCHODY, JEŻELI ONR NIE OPUŚCI UROCZYSTOŚCI
Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski stanowczo zachowywał się dzisiaj na obchodach z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego wobec skrajnej prawicy która przybyła na uroczystość. Spotkanie zostało przerwane.
Największy przekręt PZPR to założenie PIS i przejęcie władzy jako prawica

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 02 sierpnia 2017, 10:28

Czyli sukces ONR skoro niemiecki eurodupowłaz przestał profanować Powstanie Warszawskie.

Atylla
Senator
Senator

Postautor: Atylla » 02 sierpnia 2017, 14:54

Kwestia czasu by się dowiedzieć czy PIS wykorzysta narodowców czy narodowcy PIS.

Naorodowcy są głupsi od Leppera czy Giertycha więc czemu miałobyc inaczej.

No więc twoje oceny to całkowite subiektywizmy i uogólnienia.

Czemu subiektywne ? Przecież poznałem ich na żywo.

Czyli sukces ONR skoro niemiecki eurodupowłaz przestał profanować Powstanie Warszawskie.

Sukces że doprowadzili do nieupamiętniania ofiar ?

Ciekawe dlaczego się nie udało, a szkoda.

Bo za POPSL było względnie dużo wolności słowa, za wygłaszanie bzdur nikt nikogo nie delegalizował.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 02 sierpnia 2017, 14:59

Adi pisze:Czyli sukces ONR skoro niemiecki eurodupowłaz przestał profanować Powstanie Warszawskie.

Profanuje to go hailujacy ONR. Faszyści ONR i Powstanie Warszawskie. Ideologia przeciwko której walczyli powstańcy chełpi się idea powstania warszawskiego. Tego to jeszcze nie było.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 02 sierpnia 2017, 15:10

Atylla pisze:Naorodowcy są głupsi od Leppera czy Giertycha więc czemu miałobyc inaczej.

Ale to znowu tylko twoja subiektywna opinia

Atylla pisze:Czemu subiektywne ? Przecież poznałem ich na żywo.

Tak, dwóch :lol:

Atylla pisze:Sukces że doprowadzili do nieupamiętniania ofiar ?

Przecież to po-owiec przestał upamiętniać dlatego że polska młodzież upamiętniała.

Atylla pisze:
Bo za POPSL było względnie dużo wolności słowa, za wygłaszanie bzdur nikt nikogo nie delegalizował.

A kogo niby PIS zdelegalizował?

Swoją droga PO i wolność słowa, haha :lol:

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 02 sierpnia 2017, 15:36

Adi nie kompromituj się chłopie. ONR to czysty faszyzm, który podczepia się pod idee powstania które wybuchło tylko albo aż po to aby faszystów z warszawy wypędzić. KOMPROMITUJESZ SIĘ.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 02 sierpnia 2017, 16:46

Worek pisze:Adi nie kompromituj się chłopie. ONR to czysty faszyzm, który podczepia się pod idee powstania które wybuchło tylko albo aż po to aby faszystów z warszawy wypędzić. KOMPROMITUJESZ SIĘ.

To wy się kompromitujecie powtarzając za swymi idolami idiotyzmy że ONR to czysty faszyzm. Gdzie konkretnie w statucie ONR jest ten czysty faszyzm?

Marek K.
Poseł
Poseł

Postautor: Marek K. » 02 sierpnia 2017, 17:07

Wystarczy popatrzec na wasze zachowanie. To wystarczy. Bydlactwo to bydlactwo.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 02 sierpnia 2017, 18:11

Adi pisze:
Worek pisze:Adi nie kompromituj się chłopie. ONR to czysty faszyzm, który podczepia się pod idee powstania które wybuchło tylko albo aż po to aby faszystów z warszawy wypędzić. KOMPROMITUJESZ SIĘ.

To wy się kompromitujecie powtarzając za swymi idolami idiotyzmy że ONR to czysty faszyzm. Gdzie konkretnie w statucie ONR jest ten czysty faszyzm?

viewtopic.php?f=86&t=345&p=279473#p279473
i nie pierdol mi tu głupot o rzymskich salutach.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 02 sierpnia 2017, 18:33

Serio to jedyny "argument"? :0
No i jak to głupot? Rzymski salut to tradycyjne przedwojenne pozdrowienie ONR jak i innych ugrupowań nacjonalistycznych a chyba ONR wie lepiej od ciebie czym jest dla nich ich pozdrowienie.

No i idąc za waszymi bredniami hinduiści i azjaci to neonaziści bo swastykę często malują, ewentualnie naziści w 1940 wyznawali hinduizm.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 02 sierpnia 2017, 18:42

Prosiłem abyś mi tu nie pierdolił głupot o rzymskim salucie. Nikt tu nie jest aż tak głupi.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 02 sierpnia 2017, 19:02

No to wykaż że rzymski salut ONR nie jest dla ONR rzymskim salutem, w przeciwnym razie własnie wyjdziesz na głupiego.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 02 sierpnia 2017, 20:01

Ja? he he he
Dla mnie pierdolenie o tym, że faszystowski ONR pozdrawia się nie faszystowskim pozdrowieniem a rzymskim, jest zwykłym pierdoleniem. Nic Ci nie mam zamiaru wykazywać. Faszysta to faszysta i jak byś nie odwracał kota ogonem faszystą pozostanie.
Dlatego faszyści wycierający sobie faszystowskie mordy powstańcami warszawskimi jest kompletnym wynaturzeniem.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 02 sierpnia 2017, 21:13

Worek pisze:Ja? he he he
Dla mnie pierdolenie o tym, że faszystowski ONR pozdrawia się nie faszystowskim pozdrowieniem a rzymskim, jest zwykłym pierdoleniem.

Dlatego że zarówno tobie jak i twojej partii o wiele bliżej do faszyzmu niż ONR i uzurpujecie sobie prawo do jedynej słusznej opinii nt co dla kogo czym jest.

Wróć do „Władza”