PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Rządy PIS od 2015

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Re: Rządy PIS od 2015

Postautor: Worek » 18 maja 2017, 13:15

Zobaczysz jak będziesz miał sprawę z państwem polskim. Szybko poczujesz o co chodzi.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 18 maja 2017, 13:34

Powiem inaczej. Te argumenty z niemocą mojego mózgu są słabe. To żaden argument.
Załóżmy że masz szefa i go po prostu wkurzyłeś. Szef mówi Ci, że poleci Ci po premii, a Ty idziesz z tym do związków zawodowych i szef mówi Ci, że poleci Ci za to po premii na 3 miesiące. Etyczne? Stanowczo nie. I nie dlatego, że on ma, a Ty nie w tej sytuacji. Kapitalizm stoi jako system na wielu ważnych pewnikach tak, aby nie można było zrelatywizować wszystkiego i odwrócić każdą sytuację jak kota ogonem.
Inaczej.
Latasz do Kościoła powiedzmy co niedzielę i przychodzisz ze swoją Jolką pod ślubny kobierzec. Ksiądz jednak dzień wcześniej mówi Ci, że odmawia Ci udzielenia sakramentu. Ma prawo bez podania przyczyna zawsze to zrobić.
Opozycji się coś uroiło. Że jak mogli zrobić wszystko z Komorowskim, bo Komorowski w Prezydenturę nie wierzył, to sprawy poszły wystarczająco daleko, że każdy kolejny Prezydent będzie z powodu Prezydentury Komorowskiego słaby. Okazało się, że Prezydent Duda (nawiasem mówiąc "budyniowy koleżka") zrobił coś, co bolało. Bolało, bo opozycja oprócz przegranych dowodów dostała popis tego, gdzie jest ich miejsce. Nie mów mi nic o mózgu. Gdyby cały SYSTEM funkcjonował inaczej, okazało by się, że można wszystko zrelatywizować i odwrócić każdego kota ogonem, a wtedy nie możliwe byłoby przeprowadzenie żadnego przetargu, czy nawet remontu obwodnicy, bo by się okazało że np. pielęgniarka z medycyny pracy jest na urlopie i nie może obsłużyć w związku z tym pracowników z tej obwodnicy i trzeba za długo czekać, więc obwodnicę trzeba zamknąć.
Nie. Wiem, że mam rację i nie będę na ten temat dywagował, bo jeśli Ty tego nie rozumiesz, oznacza to tylko, że nie potrafisz odróżnić odpowiedzialności od dyletanctwa.
We've always believed we'd have something better

Awatar użytkownika
aspagnito
Poseł
Poseł

Postautor: aspagnito » 18 maja 2017, 13:37

Worek pisze:Zobaczysz jak będziesz miał sprawę z państwem polskim. Szybko poczujesz o co chodzi.

Tylko że ja mam krycie i nie chodzi tylko o żółte papiery. Jeśli jesteś urzędnikiem państwowym, to spróbuj pozyskać całą moją dokumentację, to się dowiesz.
We've always believed we'd have something better

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 18 maja 2017, 17:38

Dla mnie żółte papiery wystarczą.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 18 maja 2017, 17:50

Nie ma czegoś takiego jak "żółte papiery".

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 18 maja 2017, 19:01

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 18 maja 2017, 20:09

Zbyszek to zwykły bolszewicki złodziej które chce mieć swoje 5 minut.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 19 maja 2017, 00:41

No narodowi socjaliści. Namiastka prawicowości głownie w poglądach i mniej czy wiecej ordynarne komuchy w gospodarce. A w czym krew mierzi, że lepszych i tak nie mamy, przynajmniej wg sondażowych słupków. Bo ciemny lud idzie za POPiSowymi igrzyskami.

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 19 maja 2017, 00:50

No to jest straszne że wciąż społeczenstwo mimo tylu doświadczen daje się wciągać w gierki między PO/PISEM, miast szukać alternatywy. Brakuje też jakiejś wyrazistej partii by zmotywować tę większość która nie głosuje bo nie ma na kogo.

Awatar użytkownika
Anubis
Poseł
Poseł

Postautor: Anubis » 19 maja 2017, 01:10

To taka oligarchia wybieralna jak chyba Aspagnito napisał. Podadzą sondaże i ludzie będą głosować. W narodzie też dużo ludzi chce głosować albo przeciwko PiSowi, albo PO, czyli wiadomo jak. Tu musi być duża kasa skądś i ktoś gdzieś musi dobrze w łapę dać, aby sensownie wystartować. Nowoczesna z dupy wzięta obsrana na necie jako następca PO dostała jakieś mega poparcie znikąd i ludzie zagłosowali, nie wiedząc na kogo. Po wyborach ludzie zobaczyli kto to jest i dopiero zaczęli spadać w sondażach im więcej się odzywali.

Ale tak to Korwin się posypał, po co był rozłam w KNP ? Wipler słyszałem, że odszedł w polityce, a "Krul" coraz starszy i coraz częściej zdarza się pociskać pierdoły dla zaszokowania publiki niż coś sensownego. A i tak w swoim czasie niektórzy popierając sporą część postulatów JKM, rezygnowali urażeni niektórymi tekstami.

Powiedzmy średnio byłem na RN, głównie lubiłem Mariana Kowalskiego, który związał się Chojeckim, który pociska pierdoły o Ziemi, która ma 5000 lat (aż się prosi jeszcze o płaską). Po drugie Marian jest średniowizerunkowy i potrafi palnąć za ostro, co się średnio nadaje na antenę, a strach sobie wyobrazić jego jako dyplomatę.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 19 maja 2017, 05:39

Eee tam, nie wiem czy da się pobić Waszczykowskiego. Kowalski ma jakiś instynkt. Kukiz takiego go nabrał będąc już posłem.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 19 maja 2017, 12:01

Być może Kukiz to jedyna jakos tam realna alternatywa na chwilę obecną.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 19 maja 2017, 13:24

Zwłaszcza z Panem od 40 tysi na paliwo. he he

Awatar użytkownika
Adi
Wicepremier
Wicepremier

Postautor: Adi » 19 maja 2017, 13:41

40 tysi na paliwo to naprawdę małe piwo przy aferach PO/PIS-u.

"Niekwestionowanym rekordzistą jeżeli chodzi o wydatki od początku kadencji w 2007 roku do końca 2010 roku, okazał się poseł Marek Plura z PO. Wydał na swoje potrzeby ponad 513 tysięcy zł. Pierwsza piątkę rekordzistów zdominowali politycy Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości."

Zródło:money.pl

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 19 maja 2017, 13:53

Miał być alternatywą a koleś bez prawa jazdy i samochodu bierze kasę na paliwo. Złodziej to złodziej.

Wróć do „Władza”