PiSkorz pisze:W PiS-ie trafiają się ludzie o niejasnej przeszłości ale są to wyjątki . Natomiast w tzw. opozycji totalnej jest to regułą . Nie bez powodu Platforma , Nowoczesna , Kodziarze i PSL z taką zawziętością bronią ubeckich emerytur .

Poproszę o 10 przykładów. Nie powinieneś mieć z tym problemów skoro to reguła.

Rządy PIS od 2015

Kto nami rządzi ? Kim jest "grupa trzymająca władzę" ? Kierujący naszym Państwem zasługują na Twoją opinię. Oceń rządzących.

Moderatorzy: Lolek00, Bilu1939, Marchewa, Worek, Moderator, Administrator, Super Moderator

Atylla
Minister
Minister

Re: Rządy PIS od 2015

Postautor: Atylla » 27 lipca 2017, 21:56

Miałem na myśli szeregowych członków organizacji narodowych i kibicowskich i nie wiem co mają do tematu twoje kolejne brednie nt co by Dmowski zrobił.

Bardzo możliwe że byli to zwykli przestępcy którzy przytyluali się do organizacji politycznych w celu zdobycia nietykalności. Kto kiedyś obcował z kibolami ten wie że często zajmują się rzeczami nielegalnymi.

Ale przypomnę co robił holocher.

http://natemat.pl/73915,wikileaks-uderz ... -facebooku

Po za tym pseudo narodowcy tak się zbliżyli do PISu że w ogóle nie wiem po co oni istnieją. Powinny sie do PISu zapisać. Są takimi debilamu że wierzą w to co mówi PIS.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 27 lipca 2017, 23:09

Atylla pisze:Bardzo możliwe że byli to zwykli przestępcy którzy przytyluali się do organizacji politycznych w celu zdobycia nietykalności. Kto kiedyś obcował z kibolami ten wie że często zajmują się rzeczami nielegalnymi.

Kryminalizacja środowiska w celu usprawiedliwienia prześladowań, więc nie płacz jak PIS będzie to samo robił w stosunku do np KOD.

Atylla pisze:Po za tym pseudo narodowcy tak się zbliżyli do PISu że w ogóle nie wiem po co oni istnieją. Powinny sie do PISu zapisać. Są takimi debilamu że wierzą w to co mówi PIS.

Debilem to trzeba być by głosić takie bzdury.

Jak już to "sojusz dotyczy tylko części środowisk narodowych i jest chwilowy oraz instrumentalny.

A dla środowisk narodowych z dwoja złego PIS u władzy jest tysiąckroć lepszą opcją niż PO u władzy.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 lipca 2017, 08:33

Kryminalizacja środowiska w celu usprawiedliwienia prześladowań,

Chcesz mi powiedzieć że kibole to niewinni chłopaczki ze szkółki niedzielnej ?

Debilem to trzeba być by głosić takie bzdury.

Najlepiej jak się z kimś niezgadza to obrażać od debili.

Jak już to "sojusz dotyczy tylko części środowisk narodowych i jest chwilowy oraz instrumentalny.

Ja tam widzę większość. Na złośc PO są w stanie poprzeć najdurniejsze pomysły PISu.

A dla środowisk narodowych z dwoja złego PIS u władzy jest tysiąckroć lepszą opcją niż PO u władzy.

To tylko świadczy o ich impotencji umysłowej. Przecież za za rządów Kaczora wchodziła ustawa stadionowa. To przecież PIS namawiał ludzi za głosowaniem za UE. To Jarosław Kaczyński i jego rząd negocjowali i głosowali za traktatem lizbońskim. To Lech Kaczyński podpisał traktat Lizboński.
"Nie daj się naprawiać hałastrze cienkoszyich, łysiejących wodzów. Nie proś, nie melduj, nie awanturuj się, nie ukorz, nie płaszcz, nie pełzaj."

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 lipca 2017, 08:36

więc nie płacz jak PIS będzie to samo robił w stosunku do np KOD.

Ja tam bym nawet wolał aby ten KOD pozamykali do więzień bo:
1. Oczyszczą środowisko antyrządowe z alimenciarzy typu Kijowski
2. Opór przeciw rządowi będzie jeszcze większy

Chociaż możliwe jest że ten cały KOD jest robotą służb specjalnych które celowo tam afiszują aferałów żeby dyskredytować przeciwników rządu.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 28 lipca 2017, 09:35

Kijowskiego już nie ma w KODzie.
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 lipca 2017, 10:08

Atylla pisze:Chcesz mi powiedzieć że kibole to niewinni chłopaczki ze szkółki niedzielnej ?

Chcesz mi powiedzieć że tzw "opozycja" to niewinni siewcy wolności ?

Atylla pisze:
Na złośc PO są w stanie poprzeć najdurniejsze pomysły PISu.

Skąd wiesz i jakie by to miało wyglądać skoro nie ma ich w parlamencie?

Atylla pisze:To tylko świadczy o ich impotencji umysłowej. Przecież za za rządów Kaczora wchodziła ustawa stadionowa. To przecież PIS namawiał ludzi za głosowaniem za UE. To Jarosław Kaczyński i jego rząd negocjowali i głosowali za traktatem lizbońskim. To Lech Kaczyński podpisał traktat Lizboński.

No i jak na razie dobrze na tym wychodzą, rozbudowują struktury, skończyły się prześladowania policyjne, może pojawią nawet możliwości by skończyć z kodziarstwem, Ruch Narodowy rozkwita.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 lipca 2017, 10:18

Chcesz mi powiedzieć że tzw "opozycja" to niewinni siewcy wolności ?

Na pewno nie są takim bydłem jak całe kibolstwo.

Skąd wiesz i jakie by to miało wyglądać skoro nie ma ich w parlamencie?

A Winnicki ? Andruszkiewicz ? Przecież oni są tak durni że nawet popierali Macierewicza.

No i jak na razie dobrze na tym wychodzą, rozbudowują struktury,

I osiągną 1,5% poparcia :lol:
skończyły się prześladowania policyjne,

No jak widać po inwigilacji opozycji się dopiero rozpoczęły. Ty naprawdę sądzisz że policja nie miała co robić tylko inwigilować te durne łyse pały z poparciem 1% społecznym ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
może pojawią nawet możliwości by skończyć z kodziarstwem,

KOD ma już marginalne znaczenie.
Ruch Narodowy rozkwita.

A niech rozkwita. Ale narodowe socjalistyczne brednie zarezerwowane są dla partii rządzącej więc szans żadnych nie mają.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 lipca 2017, 10:59

Atylla pisze:Na pewno nie są takim bydłem jak całe kibolstwo.

Na pewno są bydłem w przeciwieństwie do kibiców i narodowców.

Atylla pisze:A Winnicki ? Andruszkiewicz ? Przecież oni są tak durni że nawet popierali Macierewicza.

WInnicki i Andruszkiewicz to jaki promil narodowców i kibiców?

Atylla pisze:I osiągną 1,5% poparcia :lol:

Dlaczego? Skąd bierzesz te prognozy? Mają się nie rozwijać bo Atylla z forum polityka napisał że osiągną 1.5 poparcia?

Atylla pisze:No jak widać po inwigilacji opozycji się dopiero rozpoczęły. Ty naprawdę sądzisz że policja nie miała co robić tylko inwigilować te durne łyse pały z poparciem 1% społecznym ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No pewnie że tak , lewactwo z PO tłamsiło fanatycznie wszelki ruch narodowy i przejawy patriotyzmu,

Atylla pisze:KOD ma już marginalne znaczenie.

Wyznawcy PO wciąż są zagrożeniem.

Atylla pisze:A niech rozkwita. Ale narodowe socjalistyczne brednie zarezerwowane są dla partii rządzącej więc szans żadnych nie mają.

Partia rządząca koncentruje emerytów, narodowcy młode pokolenia.

Awatar użytkownika
Worek
Administrator
Administrator

Postautor: Worek » 28 lipca 2017, 13:00

I kto tu jest na służbie Niemców a dokładniej niemieckiego kardynała. Fakt a nie tylko propagandowe bredzenie PiSowskich gadzinówek.

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/ ... _Section_1
"Poskrobcie z wierzchu konserwatystę a znajdziecie kogoś, kto przedkłada przeszłość nad jakąkolwiek przyszłość." - Frank Herbert

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 lipca 2017, 14:22

Na pewno są bydłem w przeciwieństwie do kibiców i narodowców.

Pokaż mi akt zdziczenia
https://www.youtube.com/watch?v=roZncRiMDoM
Po drugiej stronie.

WInnicki i Andruszkiewicz to jaki promil narodowców i kibiców?

A co to ma do rzeczy ? Są ich przedstawicielami w sejmie do cholery. Posłuchaj co mówi mentor narodowców Kowalski. Okrzyknął głosujących za odwołaniem Macierewicza lista hańby (w tym członków byłego UPR). Macierwicz to nie jest normalny człowiek. A jak ktoś jeszcze tego czuba broni to jest dla mnie kompletnym kretynem.

Dlaczego? Skąd bierzesz te prognozy? Mają się nie rozwijać bo Atylla z forum polityka napisał że osiągną 1.5 poparcia?

Jak sie niczym nie różnią od PISu to niby jak mają mieć więcej ?

No pewnie że tak , lewactwo z PO tłamsiło fanatycznie wszelki ruch narodowy i przejawy patriotyzmu,

Mimo tego pozwalali na marsz niepodległości na których narodowcy co roku robili zadymę ? Mimo tego pozwalali na rejestrację faszystów takich jak ONR ?

Wyznawcy PO wciąż są zagrożeniem.

Tyle że to nie PO rządzi tylko PIS.

Partia rządząca koncentruje emerytów, narodowcy młode pokolenia.

PIS ma więcej "młodego pokolenia" niż narodowcy.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 lipca 2017, 18:17

Atylla pisze:Pokaż mi akt zdziczenia
https://www.youtube.com/watch?v=roZncRiMDoM
Po drugiej stronie.

A to są jacyś narodowcy? Z jakiej organizacji? Jaki to procent narodowców w ogóle?
O wiele mniejszym zagrożeniem są ludzie którzy wyrwą drzewko niż lewactwo które dorwie się do władzy.

Atylla pisze:A co to ma do rzeczy ? Są ich przedstawicielami w sejmie do cholery.

"Winnicki: Polska pod rządami PiS wspiera międzynarodowe lobby polityczne i ideologiczne LGBT "

"Robert Winnicki: Pis to antynarodowcy, którzy popierają globalizm, eurokołchoz i homoseksualizm w Ue"

"Robert Winnicki: PiS realizuje długofalowe strategie Niemiec "

Wybierasz sobie fakty pod tezy.

Atylla pisze:Jak sie niczym nie różnią od PISu to niby jak mają mieć więcej ?

A kto stwierdził że się niczym nie różnią? Już abstrahuję od tego że część narodowców ma sympatie dość wolnorynkowe.

Atylla pisze:
Mimo tego pozwalali na marsz niepodległości na których narodowcy co roku robili zadymę ?

Po to żebym na nim robić policyjne prowokacje by lewackie media miały pożywkę. Przy tak wielkiej frekwencji marszu niepodległości zakazanie marszu byłoby strzałem w kolano dla PO.

Atylla pisze:Mimo tego pozwalali na rejestrację faszystów takich jak ONR ?

PIS pozwala na rejestrację PO, więc argument idiotyczny, bo jakoś nikt nie twierdzi  że PIS nie zwalcza PO skoro pozwala na jej rejestrację.

Poza tym wg tego co piszesz ONR się niczym nie różni od PIS to skoro pozwalali na rejestrację PIS musieli i na ONR.

A dwa:

"Posłowie Platformy Obywatelskiej złożyli do prokuratury wniosek o delegalizację Obozu Radykalno-Narodowego, by, jak tłumaczyli, przywrócić poczucie bezpieczeństwa Polakom."

Atylla pisze:Tyle że to nie PO rządzi tylko PIS.

PIS długo nie porządzi gdy PO przestanie istnieć.

Atylla pisze:PIS ma więcej "młodego pokolenia" niż narodowcy.

Być może jeszcze tak, dlatego ruch narodowy musi wykorzystywać okazję by się rozwijać.

Awatar użytkownika
Cynik
Moderator
Moderator

Postautor: Cynik » 28 lipca 2017, 20:57

PiS nie ma młodego pokolenia, młodzi mają w poważaniu politykę. To nie młodzi piszą peany komunistycznej Polsce w sieci - jak to za komuny każdy miał pracę w miejscu zamieszkania itd. To ruskie trolle i kadry Szefernakera. Młodzi zapier...lają na utrzymanie tej szopki, ci co się uczą czy studiują wiedzą że pracy trzeba szukać w dużych miastach albo na emigracji.
Narodowcy to promil, nic nie znaczą, to małe ale głośne grupki. Siła będzie jak młodzi faktycznie pójdą do głosowania i przekroczą 70% frekwencję. Ostatnie wybory to było coś koło 50% i to pomimo mobilizacji środowisk nazwijmy umownie patriotyczno-bogobojnych.
Ale jak się czyta komentarze w sieci to ma sie wrażenie jak to strasznie polska młodzież płacze za Polską socjalistyczną. Tylko szkoda że jej nie zna, może nabrałaby jeszcze większego dystansu ;) trole dobrze pracują na swoją dolę. Szefernaker musi mieć niezły budżet na to.
"Patriotism is the virtue of the vicious." - O.Wilde

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 28 lipca 2017, 21:37

A to są jacyś narodowcy? Z jakiej organizacji? Jaki to procent narodowców w ogóle?

Nie to są pewnie lewaccy prowokatorzy. :lol: :lol:

O wiele mniejszym zagrożeniem są ludzie którzy wyrwą drzewko niż lewactwo które dorwie się do władzy.

Przecież lewactwo jest teraz u władzy. PIS jest bardziej na lewo od SLD.

Wybierasz sobie fakty pod tezy.

A co mnie interesuje co on gada. Jak przychodzi do głosowania to grzecznie głosuje z PISem. Oprócz tego nagminnie broni ich przed opozycją.

A kto stwierdził że się niczym nie różnią?

Ja.
Już abstrahuję od tego że część narodowców ma sympatie dość wolnorynkowe.

To jak do cholery oni tam wytrzymują z takimi narodowymi socjalistami jak Winnicki ?!

Po to żebym na nim robić policyjne prowokacje by lewackie media miały pożywkę.

No to niezłe z narodowców gamonie że sie dali prowokowac hehe. Ty tak na poważnie ?

Przy tak wielkiej frekwencji marszu niepodległości zakazanie marszu byłoby strzałem w kolano dla PO.

No tak, wszak 0,002 % (które i tak nigdy na PO nie zagłosuje) ma ogromne znaczenie na wynik wyborów :lol: :lol: Już nie mówię o tym że wszelkie lewactwo z SLD/TR by klaskało uszami i by poparli.

PIS pozwala na rejestrację PO, więc argument idiotyczny, bo jakoś nikt nie twierdzi że PIS nie zwalcza PO skoro pozwala na jej rejestrację.

Co za durnowaty argument. Przecież PO było zarejestrowane dawno temu. Po za tym PO nie ma ideologi faszystowskiej.

Poza tym wg tego co piszesz ONR się niczym nie różni od PIS to skoro pozwalali na rejestrację PIS musieli i na ONR.

Generalnie chodziło mi bardziej o RN, który jest mocno socjalizujący a ONR bardziej faszyzujący.

PIS długo nie porządzi gdy PO przestanie istnieć.

Mylisz się. To PO istnieje dlatego że istnieje PIS. PIS ma twardogłowy elektorat radiomaryjny itp. który zawsze będzie na nich głosował. Teraz po upadku SLD przejęli jeszcze elektorat socjalny który też nie widzi alternatywy. Ale ci ludzie kiedyś wymrą jak dinozaury i PIS upadnie jak SLD.

PiS nie ma młodego pokolenia, młodzi mają w poważaniu politykę.

Jacyś tam młodzi jednak głosowali na PIS.

Awatar użytkownika
Adi
Premier
Premier

Postautor: Adi » 28 lipca 2017, 22:41

Atylla pisze:Nie to są pewnie lewaccy prowokatorzy. :lol: :lol:

Nie wiadomo kto to jest i jaką ma przynależność, więc średni to argument.

Atylla pisze:Przecież lewactwo jest teraz u władzy. PIS jest bardziej na lewo od SLD.

Gospodarczo, nie społecznie,

Atylla pisze:A co mnie interesuje co on gada. Jak przychodzi do głosowania to grzecznie głosuje z PISem.

Jak cie nie interesuje co on gada to nie twórz bzdurnych tez na jego temat. Zobaczymy jak będzie głosował Winnicki, nie mam szklanej kuli.

Atylla pisze:To jak do cholery oni tam wytrzymują z takimi narodowymi socjalistami jak Winnicki ?!

A jakie znaczenie mają zapatrywania gospodarcze w punkcie gdzie obecnie jest RN?
Dwa, narodowcy to nie tylko RN. Trzy RN chce likwidacji ZUS czy obniżenia dochodowego dla małych i średnich firm.

Atylla pisze:No tak, wszak 0,002 % (które i tak nigdy na PO nie zagłosuje) ma ogromne znaczenie na wynik wyborów :lol: :lol:

Przecież nie chodzi o te 70 tyś ludzi i ich głosy tylko public relations rządu który oficjalnie nie zwalcza polskiego patriotyzmu.

Atylla pisze:Co za durnowaty argument. Przecież PO było zarejestrowane dawno temu.

ONR też

Atylla pisze:Po za tym PO nie ma ideologi faszystowskiej.

Ale ma antynarodową.

Atylla pisze:Mylisz się. To PO istnieje dlatego że istnieje PIS.

PO nie może istnieć bez PIS a PIS bez PO. Dlatego dobrze by PIS dorżnął PO i sam siebie tym samym.

Atylla
Minister
Minister

Postautor: Atylla » 29 lipca 2017, 08:57

Nie wiadomo kto to jest i jaką ma przynależność, więc średni to argument.

Tak tak hehe. Czy ty naprawdę chcesz wcisnąc komuś kit że na MN nie było zadymiarzy i zadym ?

Gospodarczo, nie społecznie,

Poglądy społeczne głównie obchodzą tylko tych którzy nie mają pojęcia o ekonomi. Trzeba to jasno powiedzieć, PIS to socjaliści z krzyżem w zębach.

Jak cie nie interesuje co on gada to nie twórz bzdurnych tez na jego temat. Zobaczymy jak będzie głosował Winnicki, nie mam szklanej kuli.

Ja widzę co on robi. Na złość PO obciagneli by Kaczyńskiemu. Nienawiść do PO całkowice zaburza im realny pogląd.

A jakie znaczenie mają zapatrywania gospodarcze w punkcie gdzie obecnie jest RN?

Fundamentalne. To czy partia będzie dobra czy zła zależy od tego jak podchodzą do gospodarki.
Trzy RN chce likwidacji ZUS czy obniżenia dochodowego dla małych i średnich firm.

Jednocześnie Winnicki głosuje za 500+. Przecież to jest sprzeczność. Jak chce się podatki obnizyc to trzeba zmniejszać wydatki. Po za tym wprowadzanie dwóch stawek podatkowych jest także wymysłem socjalistycznym. W wolnym rynku podatki są jednolite. Zarówno dochodowy (który de facto powinien być zlikfidowany) jak i VAT.

Przecież nie chodzi o te 70 tyś ludzi i ich głosy tylko public relations rządu który oficjalnie nie zwalcza polskiego patriotyzmu.

To jest tylko twoja niczym nie poparta opinia. Dwa razy tyle ludzi ich poprze (głównie Warszawiaków) że wypedzili tą faszystowską hołotę z Warszawy.

ONR też

Ale ich znaki rejestrowane były za PO.

Ale ma antynarodową.

Na czym opierasz swoją opinie ? To PIS ma działania antynarodowe. Dając 500+ oprócz tego że demoralizują Polaków, to jeszcze powodują że menele sie rozmnażają dla pieniędzy i rodzi się więcej patologi. Oprócz tego wycinają dobro narodowe jakim jest puszcza Białowieska.

PO nie może istnieć bez PIS a PIS bez PO. Dlatego dobrze by PIS dorżnął PO i sam siebie tym samym.

To na kogo będzie głosować te środowisko radiomaryjne ?

Wróć do „Władza”